Monitory LCD

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
redneck
Posty: 58
Rejestracja: 28 grudnia 2006, 15:38
ID Steam:
Numer GG: 554435
ID gracza: 0

Re: Monitory LCD

Post autor: redneck »

Robi pisze: JEST! 8)
Jakieś pół godzinki temu dostałem przesyłkę - 22" iiyama ProLite E2200WS
Po wstępnych oględzinach (podłączę dopiero w domu) stwierdzam, iż producent nie dodaje do zestawu kabla DVI-D (jest tylko D-Sub, Jack-Jack i napięciowy).
Nie jest to jakaś super strata (koszt kabla to jakieś 25zł za 80cm), ale jednak niedogodność (muszę się specjalnie fatygować do jakiegoś sklepu).
Resztę opiszę jak przetestuję :twisted:


W Belinei mojego brata tez nie dawali kabla DVI, ale o dziwo w moim tanszym Fujitsu-Siemens - takowy kabelek byl w standardzie.
Obrazek
!!!Moher Niggaz From Eastern Europe - Rezurekcja(a moze nawet reaktywacja)!!!
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Monitory LCD

Post autor: Forrestal »

redneck pisze:
Robi pisze: JEST! 8)
Jakieś pół godzinki temu dostałem przesyłkę - 22" iiyama ProLite E2200WS
Po wstępnych oględzinach (podłączę dopiero w domu) stwierdzam, iż producent nie dodaje do zestawu kabla DVI-D (jest tylko D-Sub, Jack-Jack i napięciowy).
Nie jest to jakaś super strata (koszt kabla to jakieś 25zł za 80cm), ale jednak niedogodność (muszę się specjalnie fatygować do jakiegoś sklepu).
Resztę opiszę jak przetestuję :twisted:


W Belinei mojego brata tez nie dawali kabla DVI, ale o dziwo w moim tanszym Fujitsu-Siemens - takowy kabelek byl w standardzie.


Wiekszosc producentow obecnie dodaje DVI-D do swoich monitorow (Dell, Samsung, LG)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Monitory LCD

Post autor: klamacz »

Robi napisz cos o tej swojej Iiyamie, wlasnie trafilem na ten twoj model za 1009 zeta i jestem bardzo zainteresowany :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Monitory LCD

Post autor: Robi »

Wiem.. minęło już prawie trzy miesiące odkąd zadeklarowałem się, że opiszę mój model iiyama, jednak szczerze mówiąc nie wiem jak się do tego zabrać. :lol:
Ogólnie jestem bardzo zadowolony i myślę, że gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzję ad. kupna LCD to podjąłbym tą samą!
Chociaż... z perspektywy czasu wydaje mi się, że potrzebuję raczej 24'' :twisted: ...no wiesz... apetyt rośnie w miarę jedzenia :twisted:

Jednak jeśli chodzi o 22" iiyama ProLite E2200WS to z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu - tym bardziej jeśli może ją kupić za 1000,- :)
Jak sięgnę pamięcią nigdy nie oszczędzałem na monitorze. Wychodziłem z założenia, że podzespoły można łatwo zmienić (niewielki koszt) - co innego monitor. Starałem się kupować taki, który wystarczy mi na dobrych kilka lat i uważam, że ten taki właśnie jest. Sprawdza się praktycznie we wszystkim co robię, począwszy od pracy a skończywszy na grach.
Zwróć jednak uwagę czy mówimy o tym samym modelu - tańsza wersja jest bez wyjścia DVI i tej bym nie kupił, bo chociaż to LCD to jednak wciąż analog! :?



ps.
co do testów, to zna ktoś jakąś aplikację lub jakiś zestaw "pytań", którymi mógłbym się posłużyć aby rzetelnie opisać mój monitor?
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”