Poczciwy ECP

OFP - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, opracowania, poradniki

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Robi »

Drone pisze: Imo Robi powinien sie przyznać, że lubił grac na ECP bo było łatwiej (Taka prawda Robi, przykro mi ;)) i powiedzieć, że już nie będzie.

Ależ Raziel ja naprawdę nie zwracałem uwagi na to, że coś było łatwiej. Było fajnie, bo było kolorowo. Dla mnie liczyły się dodatkowe efekty, a nie uproszczenia. Nie korzystałem też z żadnej apteczki (nawet w ECL), a nie z flar, więc nie widzę powodu żeby się do tego przyznawać. :)
Poza tym, gdybym miał aż taką przewagę o jakiej myślicie to odzwierciedleniem jej były by moje statystyki. Jednak one były takie same podczas gry z ECP, jak i bez niego.
Dla mnie różnica polegała jedynie na grafice i efektach. To wszystko :)
Drone pisze: ...lubie żelki.

A ja tak na dwa razy ;)
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: Cleric »

Drone pisze: Może już zakończycie sie licytowac bo to sie nudne robi ;)

Cleric : Czitowałes, bo miałeś łatwiej.
Robi : Nie prawda, miałem trudniej.
Cleric : Miałeś bo to, to i to.
Robi : Z tego co pamiętam to nie miałem tego, tego i tego (albo nie pamietam) ale miałem tamto i było trudniej... etc etc ;).

Imo Robi powinien sie przyznać, że lubił grac na ECP bo było łatwiej (Taka prawda Robi, przykro mi ;)) i powiedzieć, że już nie będzie. Cleric też powinien przestać już płakać (czyżby za dużo razy Robi go pokarał? xP) i po wypowiedzeniu swego zdania, czekać na jakiś mecz by móc sie odgryźć. Tyle, dziękuje, pozdrawiam, lubie żelki.

heheh dobre podsumowanie :mrgreen:
Co do tego pokarania to niech może Robi sam szczerze odpowie czy powinniennem się tak czuć :mrgreen: i czy wogóle coś podobnego mógłbym czuć :D i to w takim stopniu aby kierowało moim postępowaniem ;) odpowiedź jest prosta i podawałem ją kilkukrotnie wyżej 8)
Robi pisze: Ależ Raziel ja naprawdę nie zwracałem uwagi na to, że coś było łatwiej. Było fajnie, bo było kolorowo. Dla mnie liczyły się dodatkowe efekty, a nie uproszczenia...

Tak Robi... większość już wie jakie dodatkowe efekty się dla Ciebie liczyły... a może pokazywać dalej :?: :D
Obrazek

Obrazek
mikka
Posty: 2
Rejestracja: 01 czerwca 2007, 00:39
ID Steam:

Re: Poczciwy ECP

Post autor: mikka »

Ehh Robi Robi...

Shame :oops:
By midnight the Seventh Division was no more.
Awatar użytkownika
PoitleK
Posty: 190
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:55
ID Steam:
Numer GG: 2535531
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poczciwy ECP

Post autor: PoitleK »

Podsumowanie okiem eksperta :mrgreen:
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

Sith Code
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja / FAQ / Singleplayer / Multiplayer / Klany”