PAC w ATC 5

Dział graczy z Polski, którzy aktywnie uczestniczą w zorganizowanych rozgrywkach międzynarodowych.

Moderator: Inkwizytor

Mod ACE w ATC5

Czas głosowania minął 27 września 2012, 13:10

Nie mam zdania
1
8%
Zły pomysł
5
42%
Dobry pomysł
6
50%
 
Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

PAC w ATC 5

Post autor: VoY »

Witam grono graczy PAC.
Jestem po rozmowach z Nemesi w sprawie nowej edycji ATC. Planują zorganizować kampanię nr 5 jeszcze przed wyjściem ArmA3.
Mam nadzieje że uda im sie to zrealizować jeszcze tej jesieni.
Oczywiście zadałem mase pytań odnośnie nowości w ATC, jaka wyspa itp. Niestety nie jest to jeszcze ustalone a zmiany w "kręgosłupie" ATC nadal nie skonkretyzowane.

Pisze ten post w innym celu. Chcę znać Wasze zdanie w kwestii która najbardziej mnie zaintrygowała.
Proszę o głosowanie w ankiecie.
Twórcy nowej kampani ATC zastanawiają sie nad wprowadzeniem do niej moda ACE.
Czekam na Wasze głosy i wtedy oficjalnie poinformuję Nemesi o naszym stanowisku w tej sprawie.

Rozmawiałem o tym już z Węgrami ale ich opinię przedstawię po naszym głosowaniu.

Wotować mogą TYLKO gracze z grupy PAC.
Proszę wpisywać odpowiedź i dodać do tego swój głos w ankiecie.
Jeśli wotować będzie osoba spoza komunity - będzie ban.
Ostatnio zmieniony 23 września 2012, 17:53 przez VoY, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Re: PAC w ATC 5

Post autor: maslak44 »

Ja tam nie mam zdania nigdy nie grałem w ACE , i nie będę oceniał tego jak będzie trzeba było zagrać na tym to zagram mi tam obojętnie.
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
Byku
Posty: 49
Rejestracja: 09 czerwca 2009, 14:47
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: PAC w ATC 5

Post autor: Byku »

Osobiście uważam to za świetnym pomysł :). Jestem całkowicie za.
Awatar użytkownika
QualKehk
Posty: 71
Rejestracja: 11 kwietnia 2012, 22:58
ID Steam:

Re: PAC w ATC 5

Post autor: QualKehk »

Pomysł z zastosowaniem moda ACE w ATC jest OK, lecz problematyczne będzie poznanie wszystkich klawiszy i umiejętne wykorzystanie ich w rozgrywce. Oczekiwałbym na zastosowanie moda JSRS i ACE w Project Reality niż w ATC :) Jak wejdzie ten mod w życie to radziłbym już trenować...
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: PAC w ATC 5

Post autor: Slawek »

Zbędny balast. Mi osobiście brakuje tylko podparcia broni z ACE.
Mamy nowych w PAC, nie znających tego pola walki, oni będą głosować na zasadzie lubię lub nie ACE, nie zastanawiając się jak wygląda rozgrywka w ATC i jak mod wpłynie na przebieg gry. Takie zmiany jak system zmęczenia, zmieniona fizyka broni, nowe dźwięki czy system leczenia wprowadzają dla piechoty dużo zmian.
Znam tylko jedną rozgrywkę PvP na części ACE, jest to Rolling Thunder-bitwa czołgowa.
Mod został wprowadzony aby na polu bitwy nie zastała załoga bez czołgu. W ACE nim czołg zostanie zniszczony gine załoga.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
SzaryMis
Posty: 9
Rejestracja: 15 września 2012, 17:55
ID Steam:
Lokalizacja: Polska

Re: PAC w ATC 5

Post autor: SzaryMis »

Dla mnie pomysł jest bardzo dobry. Grałem często z modem ACE i stwierdzam , że nadaje on inne oblicze rozgrywce, oczywiście pozytywne. Gra jest wtedy bardziej realistyczna. A o to chyba chodzi w ARMIE i w rozgrywkach ATC, aby wykorzystać jej realizm (oczywiście w granicach jakie dają gry komputerowe). Klawiszologia nie stanowi problemu i jest bardzo prosta. Nie trzeba też znać wielu klawiszy, aby z powodzeniem grać z tym modem. Menu do moda ACE jest wręcz intuicyjne.

Ja osobiście jeszcze pomyślałbym o modzie A.C.R.E . W rozgrywkach typu ATC moim zdanie mod ten powinien być wykorzystywany. Zwiększyłby realizm pola walki jeżeli chodzi o łączność.

Pozdrawiam :)
"To dobrze, że wojna jest taka straszna, za bardzo byśmy ją polubili." - Robert E. Lee
Kraku
Posty: 13
Rejestracja: 22 lutego 2011, 17:37
ID Steam:
Lokalizacja: Gdynia

Re: PAC w ATC 5

Post autor: Kraku »

Zagłosowałem na tak ponieważ chciałbym zobaczyć na mapie 60 zresetowanych graczy. Prawda jest taka, że grupa PAC prowadzona przez doświadczonych liderów nie ma sobie równych. Każda zmiana fizyki gry utrudni zadanie tym którzy mogliby strzelać z wyłączonym monitorem, brak takich wymiataczy przynajmniej na początku wyrówna siły co przekłada się na grywalność.
Awatar użytkownika
jachu134
Posty: 7
Rejestracja: 03 sierpnia 2011, 17:44
ID Steam:
Lokalizacja: Tczew

Re: PAC w ATC 5

Post autor: jachu134 »

Według mnie ACE to tylko "bajery", które i tak nie zawsze są w pełni wykorzystywane. Mi, podobnie jak Sławkowi, brakuje jedynie podparcia broni. Całą potrzebną resztę daje Operation Arrowhead, no i trzeba troche pamiętać z tej całej klawiszologii, a na polu walki czasem może się coś poplątać.
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: PAC w ATC 5

Post autor: VoY »

W nadchodzącą niedzielę spotykam się z bossami ATC.
Zanim to nastąpi chciałbym zamienić kilka słów z Wami. Prośba do CAŁEGO składu APC o obecność w niedzielę na TS o godz. 20.00
Traktuję Waszą obecnośc jako test aktywności i gotowości do rozegrania kampanii ATC. Taką też liczbę graczy zgłoszę organizatorom.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: PAC w ATC 5

Post autor: VoY »

W dniu wczorajszym odbyła się odprawa ATC i:

1. Nie będzie stosowany mod ACE
2. Planowane sa nowe jednostki ( zaproponowałem nasze z VB )
3. Planowana jest zmiana wyspy.

Odnośnie punktu trzeciego chcę znać Wasze zdanie. Prosze pobrać wyspy i się przebiec.
Pamiętajcie o tym jak się gra ATC, oceniajcie wyspe pod tym właśnie kątem.

Celle2

Podagorsk


Jeśli testy się nie udadzą na żadnej z nich kampania rozegrana zostanie na Charnorusi.
Ostatnio zmieniony 02 października 2012, 20:02 przez VoY, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Re: PAC w ATC 5

Post autor: maslak44 »

MBG Celle 2

Plusy
-dużo lasów
-często otwarte budynki w miastach
-Wielkość mapy


Minusy
-Bugi na mapie przez 10 minut grania wyskoczyły mi 4 błędy
-za mało gór itp

Według mnie fajna mapa do rozegrania ATC ale jednym minusem dla mnie to zbyt płaski teren i błędy które wyskakiwały w czasie sprawdzania.

drugiej mapy jeszcze nie sprawdziłem bo odnośnik do strony to ta sama mapa
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
ODPOWIEDZ

Wróć do „[PAC]”