Oficjalny start ArmASite.pl! (wersja 2012r.)

http://armasite.pl

Moderatorzy: Tajgeer, Inkwizytor

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Oficjalny start ArmASite.pl! (wersja 2012r.)

Post autor: Tajgeer »

Cześć,

Część z Was na pewno mnie pamięta, albo przynajmniej kojarzy. Niektórym może trochę lepiej, ale pewnie znajdą się i osoby, którym zaszedłem za skórę ;)

W nawiązaniu do ogłoszenia na forum pragnę Was wszystkich powitać i zaprosić do odwiedzania portalu ArmASite.pl.

W chwili obecnej na portalu znajdują się przetłumaczone wersje artykułów dostępnych na oficjalnej stronie gry. Znajdziecie więc informacje, galerię, a nawet opis wyspy Limnos. Oprócz tego w dziale Wywiady znajduje się przetłumaczony wywiad z deweloperami ArmA 3 przeprowadzony przez portal PCGAMER.com.

Poprzez rejestrację na portalu zyskujecie możliwość komentowania nowości pojawiających się na stronie, czy dodania swojej drużyny do spisu klanów. Wraz z premierą gry zostanie również uruchomiony dział Serwery, w którym każdy zarejestrowany użytkownik będzie miał możliwość dodania własnego serwera. W planach jest również uruchomienie swego rodzaju platformy hostingowej - każda zainteresowana grupa (klan, addon-makerzy, mission-makerzy) będzie mogła otrzymać kawałek przestrzeni dla siebie.

Jednocześnie chcę poinformować, że jeśli są osoby, które chciałyby podjąć współpracę z serwisem, w obojętnie jakiej formie, zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy - żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Dodatkowo chciałbym prosić o wyrażenie swojej opinii na temat wyglądu oraz funkcjonalności portalu - co należy jeszcze dodać/zmienić/usunąć. Z góry dziękuję i zapraszam do regularnego odwiedzania http://armasite.pl :)
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: Oficjalny start ArmASite.pl!

Post autor: Tajgeer »

Platforma hostingowa, o której mowa w poprzednim poście została już oficjalnie uruchomiona.
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: Oficjalny start ArmASite.pl!

Post autor: Tajgeer »

Zachęcam wszystkich do polubienia oficjalnego profilu ArmASite.pl na portalu społecznościowym Facebook -
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia serwisu ArmASite.pl”