VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonach

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Bator_PL
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2012, 17:04
ID Steam:

Re: VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonac

Post autor: Bator_PL »

drogi vilasie czy mógłbyś zrobić addon FBI?
vilas
Posty: 137
Rejestracja: 10 kwietnia 2007, 18:28
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Łorsoł

Re: VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonac

Post autor: vilas »

na Wrzesień 1939 czas muszę mieć, więc na 39 się skupię , póki co efekt jest w postaci postawienia do ruchu kilku modeli :

http://imageshack.us/a/img6/771/nowy1ed.jpg
Obrazek
Bator_PL
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2012, 17:04
ID Steam:

Re: VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonac

Post autor: Bator_PL »

dobrze rozumiem że narazie 39 robisz ale jak skończysz to zrobisz addon FBI na wersje 1.05 aa2 bez operation arrowhead ? z góry dzięki :dworship bo kocham twoje addony :) i mam taki problem z addonem moder polish army and police z sierpnia musze aa2 operation arrowhead kupić żeby cacy było?
gnyk
Posty: 3
Rejestracja: 03 listopada 2012, 17:04
ID Steam:

Re: VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonac

Post autor: gnyk »

Witam. Z góry uprzedzam że nie chce się narażać moderatorom ale przeszukałem już kilka for Army, dany mod Vilasa ściągnałem już z kilku linków. Nawet zainstalowałem Arrowhead bo myślałem że dlatego nie chce to iść. Ale nadal mam problemy typu
" Bad version 50 in p3d file 'vilas_npl\vil_pm84.p3d' "

chodzi o nowy mod Vilasa.

Zrobiłem też błąd bo tamten stary mod usunąłem i teraz nie mam żadnego moda z polskimi jednostkami który by działał.
Starego nie mogę ściągnać, a nowy nie wiem dlaczego nie działa(może ktoś zna na to odpowiedź?)

Dodatkowo nie gańcie mnie odnośnikami do działu pomoc, bo jakimś ekspretem w grze Arma nie jestem, a cały piątek poświęciłem na szukaniu rozwiązania problemu na forach.
Poza tym jak zainstalowałem do Arrowhead mod 1.52 to straciłem info z jaką prędkością leci np. helikoter albo ile mam naboi w magazynku.

Pozdrawiam




EWENTUALNIE CZY KTOŚ MOŻE UDOSTĘPNIĆ NA JAKIŚ SERWER PLIK O ROZMIARZE 42.30KB O NAZWIE npl_config_upd
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonac

Post autor: tom3kb »

Na armaholicu masz wszystkie najnowsze mody vilasa.
Teraz wymagają też Arrowheada.
Upewnij się czy upatchowałeś go do najnowszej wersji v1.62.
gnyk
Posty: 3
Rejestracja: 03 listopada 2012, 17:04
ID Steam:

Re: VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonac

Post autor: gnyk »

Jednak bym prosił aby mi ktoś udostępnił linka do najnowszej częsci PL Modu, ale tej wersji działającej bez Arrowheada, tak spaczowałem ale mod nadal nie działa.
Bator_PL
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2012, 17:04
ID Steam:

Re: VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonac

Post autor: Bator_PL »

@gnyk też mam ten problem i dlatego bym chciał żeby nie wszystkie mody wymagały arrowhead :(
vilas
Posty: 137
Rejestracja: 10 kwietnia 2007, 18:28
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Łorsoł

Re: VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonac

Post autor: vilas »

ale Arrowhead to wymaga od ponad roku lub prawie 2 lat, bez niego to były stare wersje, które nie miały nowych modeli, lepszej jakości tekstur, materiałów itd.
Arrowhead to plecaki i FLIR głównie, więc ja polecam kupić Arrowhead , bo to daje plecaki i termowizję, nikt chyba już nie robi addonów pod wersje gry sprzed 2010 (Arrowhead)
Obrazek
Bator_PL
Posty: 20
Rejestracja: 10 października 2012, 17:04
ID Steam:

Re: VILAS i spółka i Project85 i inni - informacje o addonac

Post autor: Bator_PL »

dla mnie to tam obojętnie testrurki mogą być nawet kiepskie ale wiesz vilas zrób jakiś nowy addon na przykład ... FBI????
keicam
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2014, 10:57
ID Steam:

Problem z modem

Post autor: keicam »

Czołem ludzie
Mam mały problem, ściągnąłem moda Vilasa - wojsko polskie, mam oryginał arma 2 i arma 2 OA. Zainstalowałem wszystko zgodnie z instrukcją na armaholic
i przy włączeniu głównego menu wywala błąd no entry bin config.bin/cfgvehicles/CDF_soldier_base.scope. Próbowałem chyba wszystkiego i dalej to samo.
Ktoś może wie o co może chodzić ? Pytałem o pomoc wujka google ale niestety nie udało mi się nic znaleźć.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Problem z modem

Post autor: Tenk »

A czy ten błąd uniemożliwia Ci grę na tym modzie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”