Invasion 44 C47A problem

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
seba200
Posty: 133
Rejestracja: 02 października 2007, 16:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wawa/Otwock

Invasion 44 C47A problem

Post autor: seba200 »

Witam wszystkich:) Gram w Invasion 44.Chcę zrobić start samolotu z lotniska,stawiam obok dwóch pilotów którzy mają wejść do niego (a jest to C47A ),gdy do niego wchodzą od razu odpalają silniki i chcą wystartować mimo że dałem w punkcie nawigacji czekać,stać np.60sek.Zawsze startują nawet gdy stawiam w edytorze ten lub inny samolot nawet jeśli każe mu nic nie robić! Jest chyba jakaś komenda na wyłączenie silników gdy wchodzą do pojazdów,samolotów... "engine on/off" ale coś źle wpisuję tą komendę i mi nie działa:(. Może drugim rozwiązaniem byłoby wymuszenie czekania pilota na lotnisku gdy wsiądzie do samolotu i poczekania aż wszyscy wsiądą do ładowni tzn. drugi oddział który wchodzi do cargo z tyłu, bo tak piloci startują a oddział nie wchodzi do samolotu bo nie zdążył:( Wiem że piloci mogą być połączeni z grupą i problem rozwiązany bo poczekają na resztę ale nie o to mi chodzi, chcę żeby piloci nie byli połączeni z oddziałem który wchodzi do ładowni bo w późniejszym czasie ten oddział będzie zrzucony na spadochronach a piloci muszą wrócić do bazy.Proszę o pomoc, męczę się z tym już bardzo długo i nic,stoję w miejscu dlatego zdecydowałem się że napiszę na forum.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edytor - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”