Zrzut spadochronowy

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Zrzut spadochronowy

Post autor: erere1223 »

Witam mam taki problem mam herculesa i chcę aby piechota wsiadła grzecznie do samolotu i poleciała z nim i w określonym punkcie zrzuca piechotę na spadochronach :plane .A umie wygląda to tak żołnierze kierują się w kierunku samolotu a on już leci i na nich nie czeka :violent :rant
Obrazek
byczek
Posty: 79
Rejestracja: 30 marca 2009, 14:36
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Zrzut spadochronowy

Post autor: byczek »

Człowieku funkcja szukaj istnieje, jak nie to kilka stron w jakimś tam dziale to tyłu i z 10 tematów o tym zrzucie znajdziesz.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Zrzut spadochronowy

Post autor: erere1223 »

człowieku dziwne bo nic nie widziałem oprucz o desancie z helikopter itp może tak łaskawie mi napisał i po problemie
Obrazek
fatboy1909
Posty: 85
Rejestracja: 01 maja 2008, 21:42
ID Steam:
Numer GG: 12755589
ID gracza: 0

Re: Zrzut spadochronowy

Post autor: fatboy1909 »

Szczerze? stary na razie się za to nie bierz poważnie zacznij od prostszych rzecz tak myślę sam mam jeszcze z tym problemy ;d jeżeli chcesz by zniknął ci problem z tym żeby ci samolot nie uciekał to proponowałbym ci od razu wpakowac do nic żołnierzy mianowicie robisz to następującym skryptem. Nazywasz jakoś samolot dajmy "Samolot" wpisujesz to w okienku samolotu w pasku nazwa ;d;d potem Stawiasz oddział i klikasz na dowódce w pasku uruchamiania wpisujesz coś takiego {_x moveInCargo Samolot} forEach units group this pamiętam że w tym skrypcie Samolot to moja nazwa jeżeli swój samolot nazwiesz helikopter to będzie skrypt wyglądał tak {_x moveInCargo helikopter} forEach units group this powinieneś teraz miec ludzi w samolocie w reście ci nie pomogę bo sam do tego dochodzę ;d chyba ze grasz jako dwódca oddzialu to samemu rozkazujesz żeby wyskoczyli i po kłopocie ;d
To ja postawię pierwszy moją stopę na polu walki i ja ostatni z niej zejdę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edytor - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”