ARMA 3 PRZESTAŁA DZIAŁAĆ

Problemy i porady nt dobrej i słabej wydajności PC, zawieszaniem się gry itp.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
peja
Posty: 1
Rejestracja: 22 października 2014, 22:07
ID Steam:

ARMA 3 PRZESTAŁA DZIAŁAĆ

Post autor: peja »

Witam .

Mój problem jest bardzo rzadko spotykany, nie spotkałem się z nim czytając inne fora. Wpadłem na pomysł,żeby do was napisać i może mi pomożecie. Mianowicie problem się zaczął gdzieś od sierpnia tego roku. Wcześniej grałem sobie w Dayz SA i nie miałem żadnych problemów . Do czasu, gdy pojawił się problem taki jak zawieszanie się gry podczas wchodzenia do wybierana serwerów. Problem pojawia się w dwóch grach,w ARMA 3 oraz Dayz SA. I to jest bardzo dziwne,bo tylko wtedy gdy nacisnę gra wielosobowa to gra się zamraża i wyskakuje kominikat "ARMA 3 przestała działać". W samouczki moge grać, gdy kolega dołączy do serwera to również moge dołączyć i gram normalnie,lecz samodzielnie wybrać serwera nie mogę. I to tylko w tych grach produkcji Bohemia Interactive pojawia się ten problem. Sterowniki zmienialem na najstarsze i najnowsze i nic to nie dawało. Mój komputer jest wyposażony w grafike GTX 760 2 GB, procesor Intel i5 2550k, Ram 8GB. To tyle chyba co mialem powidzieć,proszę mi pomóc ! :C
Awatar użytkownika
QualKehk
Posty: 71
Rejestracja: 11 kwietnia 2012, 22:58
ID Steam:

Re: ARMA 3 PRZESTAŁA DZIAŁAĆ

Post autor: QualKehk »

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydajność i zawieszanie się”