Czy kiedy mod znika ze steam'a to znika też z mojej gry?

Edytor Arma3 - dyskusje i zapytania o tworzeniu misji, skryptów oraz programowaniu.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Czy kiedy mod znika ze steam'a to znika też z mojej gry?

Post autor: Lygi »

Czołem

Jak w tytule. Włączam sobie pewnego razu komputer i chce uruchomić misje na którą tworzyłem edytorze .... I kupa. Brak użytych jednostek bo brak modu IFA3 Liberation. Nie ma go na liście modów i nie ma go też na Steam Works. Czy to znaczy że jeśli twórca skasuje mod ze steam'a to wszystkie misje tworzone przy uzyciu tego moda na całym świece przestaną działać? Serio?

Może głupio pytam bo to dla was oczywiste że tak nie jest, ale ja do tej pory myślałem że jeśli już zainstaluje moda to nic go nie ruszy z mojego dysku.

Tak czy owak jestem wkurzony bo kilkanaście misji i kupa godzin poszły się ....
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Czy kiedy mod znika ze steam'a to znika też z mojej gry?

Post autor: Slawek »

Mod złamał licencje i został ukryty przez Steam.
Note: A DMCA Notice of Copyright Infringement has been filed on this item. Valve will review the complaint and reach out to the person who posted this item and provide details and information on the next steps.
Tu jest ostatnia kopia strony: https://webcache.googleusercontent.com/ ... clnk&gl=pl

Wczoraj autor (Pioneer) napisał:
The mod was removed due to a strike from petrtlach (CSA38 mod)

I do not know whether it will return to steam or not, but the mod will continue to live if it does not return to steam, it will be expanded.
Na forum BI w wątku autora są linki do Google drive i Mega. Pobierz mod i zapisz go jako mod lokalny.
https://forums.bohemia.net/forums/topic ... ation-ww2/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
Lygi
Posty: 84
Rejestracja: 05 lutego 2010, 17:31
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Czy kiedy mod znika ze steam'a to znika też z mojej gry?

Post autor: Lygi »

Wszystko jasne. Dzięki za wyjaśnienie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja - tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”