Arma3 oficjalnie

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

Jak podoba Ci się koncept Army3

Zachwycający
22
15%
Podoba mi się
48
32%
Wolałbym coś niemodernistycznego
34
23%
Ciężko powiedzieć
10
7%
Odgrzewany kotlet (to tylko nowe addony)
5
3%
Mój komputer tego nie pociągnie
18
12%
Kiszka
9
6%
Nie kupię tej gry
3
2%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Artek3333 »

Właśnie wersja ze Steam się zaktualizowała do 1.00. Można w bibliotece Steam ustawić grę na język Polski. Właściwości i zakładka język
Załączniki
steam.PNG
Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: polikerski »

Artek3333 pisze:Właśnie wersja ze Steam się zaktualizowała do 1.00. Można w bibliotece Steam ustawić grę na język Polski. Właściwości i zakładka język
Przyzwyczaiłem się już do angielskiego :P
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
Awatar użytkownika
Tajgeer
Posty: 444
Rejestracja: 10 lutego 2007, 18:56
ID Steam: tajgeer
Lokalizacja: Łódź

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Tajgeer »

Język polski można również ustawić z poziomu gry.
Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: polikerski »

Ciekawy jestem kiedy dodadzą więcej rzeczy, takich jak na przykład więcej pojazdów powietrznych. Gdzieś widziałem, że mówili "...i więcej pojazdów niż w poprzedniej części" a póki co jest ich mniej.
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Artek3333 »

polikerski pisze:Ciekawy jestem kiedy dodadzą więcej rzeczy, takich jak na przykład więcej pojazdów powietrznych. Gdzieś widziałem, że mówili "...i więcej pojazdów niż w poprzedniej części" a póki co jest ich mniej.
No właśnie jest cieniutko :zolta . Nawet USA nie ma swoich samolotów. Podejrzewam, że kiedyś dodadzą.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: kondor »

Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: FOX-PL* »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 1YBZUxMX8g Oglądając to pewne drobiazgi dźwiękowe przypomniały mi OFP.
Awatar użytkownika
polikerski
Posty: 236
Rejestracja: 01 lipca 2008, 14:31
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Marki

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: polikerski »

Kto pamięta kiedy wyszła reszta OFP? Bo ja niestety miałem demo a potem resistance, jak już wszystko było.
Gdy widzisz błysk, jest już za późno...
Obrazek
Piecyk: AMD Phenom II X4 955BE 3.2GHz; Sapphire Radeon HD 6870 DDR5 1GB; 8GB GoodRam DDR2 800MHz
Gigabyte GA-M720-US3
; Chieftec GPA-500S; Seagate Barracuda ST3750528AS ATA Device
Awatar użytkownika
Diabl0
Posty: 134
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 01:10
ID Steam:
Numer GG: 2236900
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Diabl0 »

Z sentymentu odpaliłem na moim leciwym piecyku i pierwsze zdziwienie - działa, i nawet nie muli zbyt mocno na domyślnych ustawieniach. Jedynie te LOD i widoczne doczytywanie tekstur, ale czego oczekiwać od 5letniego Core 2 Quatro 2.4GHZ z 8GB ram i GF 460 GTX (czy jakoś tak). Niestety, to był koniec pozytywów.
Na początek odpaliłem Showcase Infantry i... to już wszystko było. Czułem się identycznie jak w ArmA, jedynie miałem jakąś dziwną broń zamiast swojskiego M16...
Następnie odpaliłem Showcase Tanks i znowu jak w domu - to wszystko już było, to wszystko działało tak samo, jedynie modele trochę inne. I dalej fizyka nie istnieje, dalej AI potrafi wjechać na kamień i się zablokować, dalej przy kolizji można skakać czołgiem na kilkadziesiąt metrów w górę lub sczepaić sie...
Samolotami i wiatrakami nigdy nie lubiłem latać, zresztą czołgi tak mnie zniechęciły że już mi się nie chciało dalej psuć wspomnień i wyłączyłem ten addonpack...
OFP wyszło w 12 lat temu i stanowiło wówczas sensację, rewelację i klasę samą w sobie. Arma została wydana 5 lat później i o ile mechanika pozostała prawie taka sama, to jednak widać było że coś przy niej robiono. Teraz 7 lat później (to już tyle czasu?) Arma 3 poza menu wygląda i zachowuje się identycznie jak wtedy, nadal ma te same problemy z fizyką, kolizjami i przenikaniem się obiektów, nadal animacje są sztuczne z AI śmiało można usunąć drugą literkę...
Szkoda...
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Radeon »

Nie do końca jest to samo. Na przykład czołgi - wejdź do edytora, postaw dwa czołgi i strzelaj jednym w drugi. Teraz zrób to samo w ArmA 2. Teraz policz ile Ci zeszło strzałów zanim czołg został wyłączony z bitwy/przestał działać/nazwij to jak chcesz. Nawet strzelanie w zad nic nie zmienia.
Może będą coś modyfikować przy wydawaniu kampanii. Jak nie to trzeba czekać na ACE, bo takie strzelanie to ja mam w BF3 i to 100 razy bardziej efekciarskie.

Tak czy siak trójka to fajna platforma, nowsza technicznie, więc za jakiś czas, z modami, może nawet będzie fajnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Artek3333 »

ArmA to ArmA i zawsze jakieś bugi się znajdą. :roll: Jedno jest pewne. Jest lepiej! Grafika - Teren, drzewa oraz oświetlenie jest zdecydowanie lepsze i realistyczne w porównaniu z poprzednimi wersjami a nawet w porównaniu z wszystkimi grami, po prostu mistrzostwo. Można się poczuć jak w realnym świecie biegając po którejkolwiek wyspie. Poruszanie się postacią jest o wiele, wiele lepsze, nie ma tej mułowatości, a ten wybór pozycji jest rewelacyjny. AI też poprawione. AI potrafi nawet użyć granatu wrzucając go do pomieszczenia w którym się znajdujemy, a rzucanie granatem w końcu jest takie jak powinno być. Widać jednak lenistwo i zaniedbania odnośnie niektórych pojazdów (tekstury) i niestety! Mało gadżetów! :zolta W armie 2 na starcie było więcej. Wybaczcie za ten bełkot, ale jestem po paru piwkach. :ohno Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i nie zadowolonych fanów serii arma. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”