Jak postawić markery?

Problemy i porady dotyczące sterowania, klawiszologii.
Peryferia: joystick, mysz, headtracker itp.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Jak postawić markery?

Post autor: maslak44 »

Witam ostaniu zastanawiałem się jak tworzyć w armie mazaki kropki itp np: białe i czerwone Itp . I tu mam pranie jak je postawić na mapie

kondor: zmieniłem nazwę tematu
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: ARMA 2 Mazaki

Post autor: tom3kb »

"Mazaki" chodzi ci o markery ? te, które np: pokazują cele misji itp. Jeśli tak to w edytorze masz odpowiednią zakładkę gdzie wybierasz jaki wstawić marker, jaki kolor itd. Jeśli chodzi ci o to, że gdy grasz jakąś misję i chciałbyś sobie na mapie postawić jakiś marker to klikasz w tym miejscu dwa razy szybko lewym przyciskiem myszki, potem strzałkami góra i dół zmieniasz rodzaj markera, możesz też dodać mu krótki opis. Żeby skasować tak wstawiony marker to najeżdżasz na niego myszką i wciskasz klawisz Delete na klawiaturze. :)
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Re: ARMA 2 Mazaki

Post autor: maslak44 »

Ok dzięki za pomoc :)
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sterowanie”