AH64 TADS - jak sterować dzialkiem ręcznie?

Problemy i porady dotyczące sterowania, klawiszologii.
Peryferia: joystick, mysz, headtracker itp.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Strielok
Posty: 6
Rejestracja: 14 lutego 2011, 14:42
ID Steam:
ID gracza: 0

AH64 TADS - jak sterować dzialkiem ręcznie?

Post autor: Strielok »

Witam wszystkich ponownie,

Jako że ostatnio nażekałem na ACE (na jego bugi) to przeinstalowałem sobie gierkę zainstalowałem mody od nowa i teraz to można grać!!! Musze odwołać wszystko co złe powiedziałem na temat tego moda i przeprosic tych co poczuli się urażeni- a teraz do rzeczy.

czy będąc pilotem w AH64 (nie strzelcem) da się w systemie TADS,

1. że tak powiem sterować działkiem RĘCZNIE?
nie chodzi mi o wybieranie celów z menu (za pomocą skrótów klawiszowych).
bo jak obracam optyką i naciskam fire to działko i tak strzela mi prosto przed siebie a nie obraca się razem
z podgląde TADS.
2. czy będąc na podglądzie TADS da się namerzać/wybierać cele poprostu najechać na nie "celownikiem" i zatwierdzić
i znów nie chodzi mi o wybieranie celów z menu (za pomocą skrótów klawiszowych).

Przypominam że gram jaki polot nie jako strzelec.

P.S. jeszcze jedno dotyczy misji kobaltowy blues, na początku spotykamy na górze partyzantów i wycofują się.
Może to przypadek ale zaczynałem kampanie (nie misje ale kampanie od początku) 4 razy z modem ACE i za każdym razem partyzanci się wycofują, natomiast ja kgrałem na standardowej wersji to odrazu udzielali mi informacji o żołnierzach w kopalni. Niewiem czy tak jest zawsze z ACE? czy tylko tak mi się stało.

strielok
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: AH64 TADS

Post autor: SaS TrooP »

ACE nie jest raczej stworzony do grania na nim kampanii etc.
Nastaw się, że misje SP czy wykonane pod oryginalną grę mogą nie działać, tak samo jak niektóre misje zrobią pod czystą A2 mogą być uber proste lub niewykonalne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sterowanie”