Problem w dowodzeniu drużyną

Problemy i porady dotyczące sterowania, klawiszologii.
Peryferia: joystick, mysz, headtracker itp.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CcapselL
Posty: 1
Rejestracja: 26 lipca 2014, 23:27
ID Steam:
Lokalizacja: warszawa

Problem w dowodzeniu drużyną

Post autor: CcapselL »

Przede wszystkim witam serdecznie wszystkich użytkowników jakoże jest to mój pierwszy post na forum tak szaczownej gry jaką jest Arma.
Pierwszą styczność z tworami Bohemii miałem tuż po premierze OFP w 2001 roku więc z tytułami czeskich deweloperów jestem raczej obeznany. Zdaję sobie sprawę, że gra potrafi czasem zdenerwować ale generalnie czerpię z niej wielką frajdę. No ale nie o tym chciałem.

Otóż mam problem, z którym nie bardzo potrafię sobie poradzić. Dowodząc drużyną, zbliżając się do punktów zajętych przez przeciwnika wydaję różne ( zależnie od sytuacji ) rozkazy botom. Za każdym razem gdy podam komendę np. ,, przyjmij moją postawę'' , ,,na ziemię'' a następnie całości nakazuję się przegrupować boty stoją w miejscu w ogóle nie reagując. Nie zależnie czy podam to jednemu, dwóm czy całej drużynie nie dzieje się nic. Jedynie mogę nakazać im wykonać ruch do jakiegoś miejsca i trochę to denerwuje bo zdaję sobie sprawę z tego, że pododdział nie biegnie za mną.

Jest na to jakaś rada? Próbowałem użyć wyszukiwarki by znależdż podobny temat, ale coś nie chce mi działać.
Liczę na fachową pomoc w tej materii. Jeśli wątek jest nie w tym dziale to przepraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sterowanie”