Arma 2 a arma 3

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

larsbmw
Posty: 5
Rejestracja: 07 marca 2014, 01:50
ID Steam:

Arma 2 a arma 3

Post autor: larsbmw »

Tak chciałem się kontrolnie Was zapytać, czy Wy też macie takie odczucia, że więcej klimatu było w armie 2 niż w 3? Szczerze, to ta 3 przez GUI wyglada jak jakiś COD albo BF i jak grałem to jakoś nie zachęca do gry i nie nadaje takiego klimatu iraku,bośni jak było w armie 2.... a jescze się chciałem zapytać - ponieważ grałem w arme 3 tylko ściągnieta ponieważ chciałem zobaczyć czy są jakieś serwery bo to niedawno wyszło i tutaj moje zdziwienie bowiem pokazuje mi dużo serwerów - wszystkie puste, jedynie 2-3 serwery i tam jest po 3-4 osoby, czy jak kupie to będe miał pełne serwery czy to samo ?

Na YT też jakoś mało tych filmów z multi, w porównianiu z arma 2.
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: Slawek »

larsbmw pisze:ponieważ grałem w arme 3 tylko ściągnieta ponieważ chciałem zobaczyć czy są jakieś serwery
U Ciebie chyba wszystko ściągnięte i dla tego masz same problemy. Sam się prosisz aby nazwać Cię po imieniu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: vynaratorski »

ArmA3 jest żenująca w porównaniu do ArmA2 - mój mini-artykuł

Na chwilę obecną polecam skupić się na A2.
Obrazek
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: czernobyl »

Ja tak do końca się z Tobą nie zgodzę, ARMA III jest od niedawna na rynku ale ma bardzo wielu fanów i graczy. Też gram i to we wszystkie części począwszy od AA, arma II/CO a skończywszy na ARMA III. Osobiście preferuje grę solo w różnego rodzaju misje, kampanie oraz mody. Zgadza się do ARMY III na obecną chwilę jest bardzo mało ciekawych modów, bardzo dużo jest addonów a najlepsze co może być to warsztat steam i mnóstwo misji do pobrania. ARMA II/CO już trochę jest na rynku ale nie zapominajmy jak było z AA dopóki nie pojawiła się ARMAII/CO. Teraz AA jest martwą grą wyraźnie odstaje od ARMA II/CO i ARMA III ale lubię pograć w nią bo jest jeszcze mnóstwo misji i modów do pobrania. Prawda więcej, praktycznie cały czas gram w ARMA III, jedyne nad czym ubolewam to mało map bo tylko dwie i oczywiście dodatkowe mapy w postaci addonu A3MP. Nie ma co narzekać jeszcze nie wydali całej kampanii potem DLC Zeus i wtedy się zaczną misje, mody. Każda część ARMY ma swój niepowtarzalny klimat i za to cenie tą serię która jest grą dla wąskiego grona graczy, niech tak zostanie. To gra klasyka w swojej grupie, np wczoraj zagrałem w misje ARMAII/CO i ciężko było, inny klimat, człowiek się przyzwyczaja grając długo. Też się zastanawiałem długo nad kupnem III ale mając AA i AII/CO kupiłem i nie żałuje bo jest to świetna gra a tej świetności nie pokazała jeszcze w całości, ogólnie cała seria to świetne i trudne gry :1th
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: Tenk »

vynaratorski pisze:ArmA3 jest żenująca w porównaniu do ArmA2 - mój mini-artykuł

Na chwilę obecną polecam skupić się na A2.
Ja nie zgodzę się wcale. W chwili obecnej jedyną rzeczą, której brakuje A3 to dobry system ran, a i to ponoć do końca marca ma się zmienić.
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: vynaratorski »

Tenku, piszesz żeby nabijać licznik postów? Z czym konkretnie się nie zgadzasz? Że A3 ma mniej pojazdów i jednostek niż A2? Że A3 nie ma ACEMOD? Rzecz subiektywna to setting gry, ale jakbym chciał sobie "poszczelać w pszyszłości" to grałbym w Black Ops 7.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashans
Posty: 40
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 18:31
ID Steam:
Numer GG: 4223364
Kontakt:

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: Ashans »

Oceniacie arme 2 vs arme 3 pryzmatem modow, czysta 2 wcale nie jest lepsza jak 3, powiedział bym nawet że lepszy start ma trzecia cześć... Wyjdą mody to potem będziecie sobie pluć w brode.... 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: DRIVER »

vynaratorski pisze:ArmA3 jest żenująca w porównaniu do ArmA2 - mój mini-artykuł

Na chwilę obecną polecam skupić się na A2.
Artykuł wyssany z palca, bijący ostro fanboy'stwem ArmA 2. Gram w ArmA od momentu kiedy byla jeszcze nazywana Operation Flashpoint. I jak mam osadzać to wlasnie ArmA 1 byla tragiczna.

Co do porównania A2 a A3 to uważam że jednak jest to spory postęp w dobrym kierunku. Wprowadzenie fizyki duzo dało, nie jest juz tak plastikowa jak to bylo za czasow ArmA 2. Oczywiscie mozna plakac z powodu bugow czy braku modow(jak ty w artykule swoim). Ale nie przypominam sobie by ArmA 2 byla PERFEKCYJNA zaraz po ukazaniu sie. A, no i modow tez byla cala masa na starcie A2 ;). Jeżeli szukasz symulacji to nie wiem... idz do wojska? W ArmA tak naprawde nigdy jej nie zobaczysz. Ciężko jest symulować zachowania grajac coopy z AI'kami nawet na ACE modzie ktory swoja droga tez dupy nie urywa jako mod. Moje zdanie ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: SaS TrooP »

Obrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: DRIVER »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
vynaratorski
Posty: 178
Rejestracja: 27 września 2009, 15:22
ID Steam:
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Arma 2 a arma 3

Post autor: vynaratorski »

Driver, chętnie mogę wejść w polemikę ale na poziomie i bez agresji (i wyzywania od fanboyów) - nie lepiej będzie w ten sposób?

Oczywiście, że na starcie A2 była bardzo uboga i praktycznie niegrywalna (kto grał od początku ten nadal ma koszmary o potwornym desynchro), jednak nie porównujemy A2 na starcie z A3 na starcie, tylko porównujemy to co w tym momencie oferuje A2 i co A3; zresztą w artykule wyraźnie jest napisane, że jest to stan obecny. Oczywiście masz prawo się nie zgadzać i uwielbiać ArmA3 i z tym nie będę dyskutować (bo po co? Każdy lubi co innego), ale uważam że porównywanie wersji A2 sprzed dwóch lat do obecnej A3 jest nie fair i raczej podciągam to pod demagogię ;)

Streszczając: moim zdaniem w tej chwili A2 oferuje więcej niż A3. Jeżeli mielibyśmy porównywać jak obie gry wypadły na starcie, to ja w to nie wchodzę, bo jest to kwestia bez znaczenia - liczy się grywalność tu i teraz.

Pozdro
Wynarator
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”