Problem multiplayer

Problemy i porady nt łączenia się po sieci LAN oraz przez internet

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
yebut
Posty: 10
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 19:53
ID Steam:
ID gracza: 0

Problem multiplayer

Post autor: yebut »

Od pewnego czasu mam problem z połączeniem się z serwerami w arma 2 OA. Przy próbie dołączenia wyskakuje mi komunikat "zostałeś wyrzucony z gry" lub "utracono sesję". Co ciekawe z nielicznymi serwerami nie mam takiego problemu. Mam zainstalowany najnowszy patch 1.54
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Problem multiplayer

Post autor: Rafael3D »

yebut
Posty: 10
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 19:53
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Problem multiplayer

Post autor: yebut »

Niestety mój problem na tym nie polega. Nie mogę wejść na serwery które nie używają addonów (samemu nie mając też ich włączonych) a sam błąd wyskakuje mi na ekranie wyszukiwania serwerów(lobby).
eNgine
Posty: 9
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 00:35
ID Steam:
ID gracza: 33075

Re: Problem multiplayer

Post autor: eNgine »

A uruchamiasz grę jako administrator ? (systemy Windowx Vista/7 - PPM na ikonie gry i wybierasz Uruchom jako administrator).

Być może też wkradł się błąd do któregoś z plików i nie zgadza się jego podpis cyfrowy - na to pomoże tylko reinstalacja gry, ale to bym traktował jako ostateczność. Patch 1.54 zainstalowałeś bezbłędnie ?
yebut
Posty: 10
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 19:53
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Problem multiplayer

Post autor: yebut »

A więc tak:)
Odpalam zawsze jako administrator, próbowałem z reinstalacją i nie pomogło (nie wykasowałem przy tym plików profilu więc może z tym jest problem). Natomiast jeżeli chodzi o patch to zainstalował się ale z błędem "Error found in file EXPANSIONS\ADDONS\missions_e.pbo", oczywiście kliknąłem ignoruj. Co ciekawe problemy z multiplayerem nie mam od zainstalowania patcha tylko pewien czas po tym.

Ok w sumie sam sobie odpowiedziałem na pytanie:). Problem z patchem, trzeba było podmienić plik missions_e.pbo, choć nadal mnie zastanawia dlaczego nie miałem z tym problemu od razu po zpatchowaniu :o.
eNgine
Posty: 9
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 00:35
ID Steam:
ID gracza: 33075

Re: Problem multiplayer

Post autor: eNgine »

Dlatego, że wchodziłeś na serwery gdzie nie było BAF (lite).
Awatar użytkownika
Rafael3D
Posty: 440
Rejestracja: 30 grudnia 2006, 20:07
ID Steam:
Numer GG: 11844
ID gracza: 0
Lokalizacja: UK

Re: Problem multiplayer

Post autor: Rafael3D »

W kwestii technicznej dodam, iż osoby które mają problemy z patchowaniem i NIE ZAMIENIŁY uszkodzonych plików po patchowaniu, w momencie łączenia się z serwerem zostają wywalane z komunikatem: wrong signature (nieprawidłowy podpis) - tzn. plik pbo ma złą sygnaturę .bisign lub też plik .pbo jest niewłaściwy (uszkodzony/błąd przy patchowaniu).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Połączenie z siecią i serwerem”