Problem z patchami

Problemy i porady nt aktualizacji gry (patch'owanie)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
gost321
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2013, 08:13
ID Steam:

Problem z patchami

Post autor: gost321 »

Po jakimś czasie bez grania w Arme, odinstalowałem ją, wtedy śmigało, teraz mam problem ponieważ patche nie działają, posiadam wersje
1.01, próbowałem jechać po kolei , 1.02 1.03 itd nie pomogło, probowałem z obecnej na 1.09 i wtedy ZAWSZE wyskakuje jakis blad ktory powtarza się przy każdym patchu a potem uniemożliwia grę, jakieś pomysły ? próbować do bólu, są jakieś sztuczki czy coś?
co do kompa raczej nie jest problemem bo wcześniej na nim grałem, tak samo na W8 64 bit więc nie mam pojęcia czemu się tak dzieje :(
Przy ostatnim patchowaniu tylko jeden plik ma problem
Update 1.01-1.02\ADDONS\CA.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
Update 1.02-1.03\ADDONS\CA.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
Update 1.04-1.05\ADDONS\CA.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
Update 1.05-1.06\ADDONS\CA.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
Update 1.06-1.07\ADDONS\CA.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
Update 1.07-1.08\ADDONS\CA.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
Update 1.08-1.09\ADDONS\CA.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
czy jest szansa żeby ktoś z działającą arma 1.11 wrzucił mi ten plik na rapidshare czy coś? byłoby bardzo miło, mam nadzieje ze instalowanie 1.11 nie dorzuci wiecej bledow
gost321
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2013, 08:13
ID Steam:

Re: Problem z patchami

Post autor: gost321 »

Dobra, nie wiem czy to szczęście czy pech ale jak napisałem o tym na forum problem sam się rozwiązał, jesli ktoś będzie miał taki sam problem to przeinstalowywać armę a potem patcha aż zadziała. Zgaduje że temat do zamknięcia.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Problem z patchami

Post autor: kondor »

Żeby sprawdzić, czy masz uszkodzone pliki (już w wersji 1.01) sprawdź ich podpisy:
1. ściągnij DSCheckSignatures stąd: http://community.bistudio.com/wiki/DSCheckSignatures
2. wrzuć DSCheckSignatures.exe do katalogu army
3. uruchom konsolę w tym katalogu
4. wpisz:
DSCheckSignatures.exe Addons Key
5. Jeśli wyskoczy komunikat błędu, to masz popsute pliki (porysowana płyta?)
gost321
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2013, 08:13
ID Steam:

Re: Problem z patchami

Post autor: gost321 »

Tutaj problemem byłby torrent, bo mam klucz ale nie mam płyty, z CD Action wziąłem klucz, może i to było przyczyną problemu ale próbowanie do bólu zadziałało :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacja gry”