Warfare / kiedy dyplomacja zawodzi

OFP - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, opracowania, poradniki

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
GraczArmaKris
Posty: 17
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 21:05
ID Steam:

Warfare / kiedy dyplomacja zawodzi

Post autor: GraczArmaKris »

Witam,

Grałem w OP dawno temu i jak wiadomo... ach ten klimat. Cudo.
Ostatnio chciałem powrócić do tej gry, a że komputery w dzisiejszych czasach są bardzo dobre, to planowałem rozegrać konkretną potyczkę w OP.

W Armie było takie coś jak "Warfare" oraz "Kiedy dyplomacja zawodzi", były to niczym nie skrępowane otwarte tereny na których można było robić co tylko się chciało - samemu wybierało się misje - zdobywało miasta, a za nie zdobywało się gotówkę, za to zaś kupowano lepsze uzbrojenie, żołnierzy oraz budynki.

Czy takie coś istnieje w OP? Na razie nic takiego nie widziałem, ale może są jakieś addony lub coś w tym stylu?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Warfare / kiedy dyplomacja zawodzi

Post autor: kondor »

Oczywiście. W sumie Warfare z Army to klony CTI z OFP.
Najpopularniejsze wersje CTI to crCTI oraz MFCTI. Radzę szukać wersji @BIS, które nie wymagają dodatkowych addonów.
GraczArmaKris
Posty: 17
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 21:05
ID Steam:

Re: Warfare / kiedy dyplomacja zawodzi

Post autor: GraczArmaKris »

Dziękuję bardzo. Znalazłem coś na wyspie Malden. Zadziałało, pograłem, ale zauważyłem, iż niestety wychodząc z misji (całej mapy - po prostu wyłączając grę) nie zapisuje się aktualny stan rozgrywki.
Oznacza to, że za każdym razem trzeba rozgrywać grę od zera, a wiadomo, że ten tryb trwa nawet parę godzin. Nie mam tyle czasu przez co, chciałem rozgrywać ten tryb z przerwami.

Czy istnieje jakiś sposób by zapisać aktualny stan gry w tym trybie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja / FAQ / Singleplayer / Multiplayer / Klany”