Jaki program graficzny

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: Jaki program graficzny

Post autor: SiD »

Hmm to dziwne, bo gdy miałem PS5 i robiłem skok na PS7 to różnica wydajności była znikoma, poza ogromem nowych funkcji. Teraz jak zerkałem na triala CS i CS2 to jakoś nie zauważyłem specjalnie wielkich różnic w funkcjonalności, z tym, że wszystko działało woooolniej :)
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Jaki program graficzny

Post autor: Robi »

SiD nie pamiętam dokładnie co miałem do zarzucenia 7-demce (dawno to było). Na pewno szybkość w obliczeniach - to pamiętam. Prywatnie mając 6-tkę przerzuciłem się na 7-kę i pracowałem na niej może z miesiąc. Byłem głównie niezadowolony jej szybkością działania, a różnica funkcji w stosunku do 6-tki była w moim przypadku na tyle znikoma, że pozostałem przy Pts6. Natomiast 8-ka mnie oczarowała bez dwóch zdań! :)
Obecnie w pracy działam na wersji 7 (jeszcze) i powiem Ci SiD, że tak na prawdę to się męczę :|

ps
to co piszę to są moje prywatne doświadczenia z Photoshopem i proszę się nie odnosić do nich jak do wyznaczników jakości pracy tego programu
u innych użytkowników ta sama wersja programu może funkcjonować inaczej - wszystko w zależności od gustu, sprzętu i aktualnej konstelacji planet (sprzyjającej lub nie :mrgreen: )
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
T 2000
Posty: 91
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 00:13
ID Steam:

Re: Jaki program graficzny

Post autor: T 2000 »

Ja zaczynałem od PS6, ale w przeciwieństwie do Ciebie Robi, nie odczułem żadnego spadku wydajności przy przesiadce na siódemkę. Obecnie nadal pracuje na siódemce, bo wszystkie CS'y (od 1 do 3) są dla mnie po prostu za wolne. Dlatego jak już powiedziałem wole używać PS7 z addonami ;) Może kiedyś adobe postara sie i zrobi wersję, która przyciągnie mnie na dłużej, tak jak to miało miejsce z siódemką.
Obrazek
Obrazek Obrazek

arma2 zasysa...
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Jaki program graficzny

Post autor: Robi »

Naprawdę trudno mi wyjaśnić takie rozbieżności w doświadczeniach z tą samą wersją programu. Zarówno Ty T2000 jak i SiD jesteście zadowoleni z Pts7 - ja wręcz przeciwnie.
Przypomniała mi się jeszcze jedna wada 7-demki... mianowicie: rozdwojenie komend w menu. Piszę oczywiście o wersjach oryginalnych (chociaż tą samą przypadłość widziałem również w wersjach "testowych" :twisted: ). Na przykład w menu [Plik] (i innych również) było: "Nowy...", "Nowy...", "Otwórz...", "Otwórz...", "Przeglądaj...", "Przeglądaj..." itd. Wszystko x2! Skąd, dlaczego... nie mam pojęcia, ale zarówno w domu, jak i w pracy występował dokładnie ten sam błąd.
Czy Wy też zauważyliście coś takiego?
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
SiD
Posty: 420
Rejestracja: 02 stycznia 2007, 00:11
ID Steam:

Re: Jaki program graficzny

Post autor: SiD »

Nigdy :) To chyba naprawdę los decyduje o tym co jak działa w produktach Adobe. np. Reader5 tak zarzynał procesor, w porównaniu do 6, że nie można było niczego zrobić po otworzeniu PDF'a
Obrazek Obrazek :cfog Obrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Jaki program graficzny

Post autor: Robi »

Co do PDF'ów SiD to powiem Ci, że w pracy mam Acrobat'a 6 Professional'a i zauważyłem, że skurczybyk jest bardzo uzależniony od MS Office'a. Wystarczy, że coś się pop...y Office'owi to Acrobat szaleje - np. proste pdf'y z doc tworzy po 15-20min, w rezultacie nie kończąc w ogóle zadania lub tworząc pliki nie do odczytu :evil:
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”