Petycja do BIS!

Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Petycja do BIS!

Post autor: Robi »

Myślę, że ty jest najodpowiedniejsze miejsce ku temu...

Panowie! Obywatele! Towarzysze!
(żeby nie ubliżyć żadnej frakcji)

Uważam, że powinniśmy wziąć sprawę w swoje ręce.

Nie wiem jakie są stosunki LEM<->BIS, ale widząc po „szacunku” z jakim BIS podchodzi do LEM (a LEM do nas ;]), myślę, że jako społeczność OFP (teraz AA) powinniśmy napisać otwarty list do Bohemia Interactive z prośbą o podejście do nas jak do równorzędnych fanów ich gry. Dlaczego patch’e dla wersji DE i CZ mogą ukazać się równocześnie, a dla nas zawsze z opóźnieniem. Nie wspomnę już o skopanej wersji oddanej do sprzedaży. Przecież to śmiech w żywe oczy!

Chciałbym, abyśmy zjednoczyli siły i środki, pokazując się od dobrej strony, jako zgrana społeczność polskiej sceny OFP&AA. Tylko w ten sposób możemy zwrócić na siebie uwagę i jednocześnie dojść celu. Jeśli pozostawimy to bez jakiegokolwiek odzewu, bez zainteresowania z naszej strony to będziemy traktowani tak jak na to zasłużyliśmy – czyli też nikt się nami nie zainteresuje i zawsze będziemy na szarym końcu światowej sceny OFP&AA! ;]

Proszę więc kogoś mądrego o napisanie listu w „jakimś tam” języku i albo wszyscy się pod nim podpiszemy i wyślemy, albo każdy z nas wyśle go osobiście na adres BIS, do wiadomości LEM. To nie jest jakaś wielka praca z wysłaniem maili, a im więcej nas go wyśle tym większe prawdopodobieństwo zwrócenia na siebie uwagi.

List może wyglądać np. tak:

„Kochany BIS’ie!
Przypuszczamy, że prawdopodobnie ciągle macie do nas żal za 1968 rok. My przebaczyliśmy Niemcom za 1939 r., więc prosimy… PRZEBACZCIE NAM TEŻ I WYDAJCIE W KOŃCU TEGO PIEPRZONEGO PATCHA 1.02!
PLEASE!

ps.
Jeszcze raz przepraszamy Was za tą interwencję w czasie Praskiej Wiosny i przyrzekamy, że to się więcej nie powtórzy. Jednak jeśli nie wydacie nam tego patcha… to wam zrobimy Praską Jesień!

Nieustannie kochający Was fani z Polski”


Zresztą list może wyglądać na 1000 różnych sposobów. Ważne, żeby odniósł skutek.

Myślę też, że powinni to zrobić wszyscy Ci, którym zależy na polskiej scenie ArmA ze wszystkich trzech forów: http://www.armedassault.pl, arma center pl i naszego http://www.armedassault.com.pl - w końcu to nasza wspólna sprawa.

Pozdrawiam.



ps.
Przestańmy zajmować się głupotami na forum, typu: jaka skórka lub powitania po latach… bo jeśli czegoś nie zrobimy w tej sprawie, to zamiast się witać, będziemy się żegnać!
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
Suchar
Posty: 88
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 14:47
ID Steam:
Numer GG: 4663741
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Petycja do BIS!

Post autor: Suchar »

jako nie wydaje mi sie, zeby Bis wyplynal bezposrednio na Lem. Obie frimy maja podpisana umowe, wiec polityka Arma w polsce zajmuje sie wyzej wymieniony dystrybutor, a czeskie studio raczej nie bedzie sie bezposrednio w to angazowalo... ale moge sie mylic
Obrazek
Awatar użytkownika
T 2000
Posty: 91
Rejestracja: 17 grudnia 2006, 00:13
ID Steam:

Re: Petycja do BIS!

Post autor: T 2000 »

Podpytałem trochę i w tym momencie LEM jest w trakcie testowania polskiej łatki, które jak się nie dowiedziałem (nie chcieli zdradzić szczegółów, ale rozumiem o co chodzi) nie powiodły się. Łatki spodziewałbym się za jakieś 2 tygodnie najprędzej.
Obrazek
Obrazek Obrazek

arma2 zasysa...
Awatar użytkownika
Algrab
Posty: 74
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 22:14
ID Steam:
Lokalizacja: Szczecin

Re: Petycja do BIS!

Post autor: Algrab »

A co? Polonizuja instalatora?
:grom
:weteran
:ofp
Awatar użytkownika
Mefiu
Posty: 492
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:54
ID Steam:
Numer GG: 2369010
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Petycja do BIS!

Post autor: Mefiu »

Ten LEM to jakas banda nieudacznikow. Nic im nie wychodzi...
Awatar użytkownika
Suchar
Posty: 88
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 14:47
ID Steam:
Numer GG: 4663741
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Petycja do BIS!

Post autor: Suchar »

raczej readme :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Petycja do BIS!

Post autor: klamacz »

Robi: genialne :)
szkoda, ze nie zadziala ... patch i tak zostanie wydany dopiero jak zostanie pomyslnie wdrozony do instalacji.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PoitleK
Posty: 190
Rejestracja: 18 grudnia 2006, 19:55
ID Steam:
Numer GG: 2535531
Lokalizacja: Wrocław

Re: Petycja do BIS!

Post autor: PoitleK »

Niech dadza rozpakowanego patcha, sami sobie tutaj readme, instalatora i stringtable przetlumaczymy
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

Sith Code
Awatar użytkownika
Eddie
Posty: 36
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:21
ID Steam:

Re: Petycja do BIS!

Post autor: Eddie »

Nie chodzi o tlumaczenie. W kazdej wersji dziala jakos inaczej. Duzo niemcow narzeka na problemy z 1.02 (glownie ci, ktorzy zaplacili za gre i ja sciagneli), niektorym padlo celowanie, inni nie moga zainstalowac. Wyglada na to ze i w polskiej wersji tego typu problemy byly. LEM mowil mi ze patch powinien byc w tym tygodniu.
Awatar użytkownika
Ice
Posty: 85
Rejestracja: 16 grudnia 2006, 17:56
ID Steam:
Numer GG: 1809885
Lokalizacja: Cheltenham
Kontakt:

Re: Petycja do BIS!

Post autor: Ice »

oj Robi, Robi... z ciebie to taki urodzony wywrotowiec :mrgreen: ;)
...just tell them I went crazy.
Awatar użytkownika
Suchar
Posty: 88
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 14:47
ID Steam:
Numer GG: 4663741
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Petycja do BIS!

Post autor: Suchar »

aj aj panowie, straszna kaszana z tej army :o
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”