Misja główna, a misja poboczna

Wszystko co dotyczy grania w pojedynkę

Moderator: Inkwizytor

Mafioz
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2007, 23:10
ID Steam:

Misja główna, a misja poboczna

Post autor: Mafioz »

Dobra, zaczynam grę i mam te mapę strategiczną. Wykonuje pierwsze zadanie ze snajperem (+ mniej jednostek), patrze się na główne zadanie a tam dalej (- więcej jednostek). Przechodzą następnie te misje z sabotażem, rozwalając nawet helikoptery i bazę na końcu mapy (za tymi dokumentami), a w głównej dalej pisze (- więcej jednostek). W sumie myślałbym teraz, że tutaj chodzi o kolejną "mapę strategiczną", ale po każdej z tych udanej misji dodatkowych nie mam tych ptaszków przy zadaniach (puste pola). W sumie potem w głównej misji też nie mam tych znaczków :rox Przeszedłem pierwszą mapę strategiczną i mam następną - jaki sens ma wykonywanie tych pobocznych misji, jak i tak nic nie miałem w tej głównej? :P Może te ułatwienia pojawiają się dopiero na następnej mapie w głównej?

Wytłumaczcie 8O
XiaN
Posty: 13
Rejestracja: 07 kwietnia 2007, 16:35
ID Steam:
Numer GG: 3089227
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: XiaN »

Wdg Mnie misje te nic w niczym nie pomagają . Służą raczej jako zapchaj-dziura między kolejnymi misjami głównymi ..
ObrazekObrazek
Mafioz
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2007, 23:10
ID Steam:

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: Mafioz »

Jednak w instrukcji (ma się oryginała :hapy) piszę, że jak rozwalimy w misji pobocznej system przeciwlotniczy, to potem będzie można wezwać wsparcie lotnicze (przykład na postawie książeczki)
Dario
Posty: 162
Rejestracja: 13 stycznia 2007, 21:08
ID Steam:
Numer GG: 3830261
ID gracza: 0
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: Dario »

Mafioz pisze: Jednak w instrukcji (ma się oryginała :hapy) piszę, że jak rozwalimy w misji pobocznej system przeciwlotniczy, to potem będzie można wezwać wsparcie lotnicze (przykład na postawie książeczki)


Takie miała być, ale im nie wyszło.
Obrazek
:weteran
XiaN
Posty: 13
Rejestracja: 07 kwietnia 2007, 16:35
ID Steam:
Numer GG: 3089227
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: XiaN »

Dario pisze:
Mafioz pisze: Jednak w instrukcji (ma się oryginała :hapy) piszę, że jak rozwalimy w misji pobocznej system przeciwlotniczy, to potem będzie można wezwać wsparcie lotnicze (przykład na postawie książeczki)


Takie miała być, ale im nie wyszło.



Żeby tylko to...
ObrazekObrazek
Mafioz
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2007, 23:10
ID Steam:

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: Mafioz »

To bez sensu coś takiego robili ;/
Awatar użytkownika
Dawidson
Posty: 356
Rejestracja: 30 marca 2007, 09:39
ID Steam:

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: Dawidson »

Bo byś miał kampanię z 9-10 misjami, a tak masz ~2*coś tam.
Specjalnie jak przechodziłem 2 raz kampanię to nie wykonywałem pobocznych i nie stwierdziłem aby mi one coś dawały forów po ich wykonaniu(czyli dobrze że są, bo by 5h grania mniej w SP było).
Obrazek
RIDER
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: Rainbow »

A tam, zrzędzicie jak zwykle. Nieprawda, że te misje poboczne nic nie zmieniają w głównych operacjach. Najlepszy przykład - podczas pierwszej prawdziwej misji, czyli obrona Ortego. Przed rozpoczynaniem misji wybieramy np. akcję gdzie z wieży strzelamy do przejeżdżającego konwoju. Rozwalamy go i misja kończy się sukcesem. Potem podczas głównej operacji fala wojsk AWS nie składa się z 2 części tylko z jednej. Nie wierzycie? Sami sobie sprawdźcie :P
Mafioz
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2007, 23:10
ID Steam:

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: Mafioz »

Właśnie przeszedłem to ze snajperem (i te drugie po nocy też), i miałem 2 fale ataku... ;/ czyli mam coś zwalone w grze?

Albo nie wiem, która to druga fala ^^

Najpierw miałem, że broń tego głównego z KM, a potem wycofka autem i broniłem innego, a potem end <== 2 fale czy 1 ? :/ :>
Rainbow
Posty: 874
Rejestracja: 01 stycznia 2007, 00:57
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: Rainbow »

Mafioz pisze: Właśnie przeszedłem to ze snajperem (i te drugie po nocy też), i miałem 2 fale ataku... ;/ czyli mam coś zwalone w grze?

Albo nie wiem, która to druga fala ^^

Najpierw miałem, że broń tego głównego z KM, a potem wycofka autem i broniłem innego, a potem end <== 2 fale czy 1 ? :/ :>


Nie rozumiemy się. Chodzi mi tylko i wyłącznie o obronę pierwszego punktu. Przy uruchomieniu tej misji bez zrobienia tego zadania z wieżą wróg atakuje w 2 częściach. Najpierw idzie duża ilość tych ciężarówek. Później dojeżdza jeszcze kilka. Po zrobieniu zadania z wieżą jest tylko ta pierwsza większa część ataku.
Mafioz
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2007, 23:10
ID Steam:

Re: Misja główna, a misja poboczna

Post autor: Mafioz »

o_O

"po każdej z tych udanej misji dodatkowych nie mam tych ptaszków przy zadaniach (puste pola)"

Może to to? :/


U mnie to wygląda tak: jest obrona tego miasta, najpierw atakują od lewej, a potem bardziej od prawej, potem nagle koleś przez radio gada, żeby wycofać się i pojechać gdzieś do innego miasta, które niby też atakują. Tam po walkach (czołgi też były :| niby je rozwaliłem w pobocznych...) udaje się go obronić i jest koniec --> next misja i nie wiem czy jest sens wykonywania pobocznych jak mam ewentualnie jakiś bląd. :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Singleplayer”