Pierwszy polski turniej Armed Assault

eagle
Posty: 138
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 12:41
ID Steam:
Numer GG: 7031645
ID gracza: 2105860
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: eagle »

klamacz pisze: ja zawsze spozniony :) ma ktos nagranie z headshota?

Klamacz spokojnie to tylko była premiera :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Forrestal »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Desperat »

Czemu ty panie klamacz sie mnie tak czepiasz? Oraz ty panie ufomanie? Co wyscie sie tak do mnie uczepili?

(jak zaczniesz pisac poprawnie to my przestaniemy sie czepiac. Klamacz)
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
Awatar użytkownika
=JACK=
Posty: 76
Rejestracja: 07 lutego 2007, 13:48
ID Steam:
Numer GG: 5129433
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: =JACK= »

Magia telewizji skutecznie pocięła wywiad ze mną i Sokolim Okiem. Nie pokazali w filmiku jak zjechałem organizatorów za mało trafny dobór map i przedstawianie Army jako typowa strzelankę. No ale cóż…. Może dzięki takim reportażom wzrośnie zainteresowanie Armą i przybędzie nam paru graczy. Chociaż z drugiej strony nie liczy się ilość, ale jakość.

W teleexpresie operator też skupił się na jednym z dwóch małolatów(ok 10 letnich), których na turniej przyprowadziła babcia. Na turnieju było przecież paru graczy przy których ja (1970 r )jestem młodzieniaszkiem. Ich telewizja nie pokazała zapominając o tym, że pokolenia z roczników 1965-1985 też gra w gry komputerowe i statystycznie jest ich największym odbiorcą (kasa i zysk dla firmy)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Elej »

=JACK= pisze: Magia telewizji skutecznie pocięła wywiad ze mną i Sokolim Okiem. Nie pokazali w filmiku jak zjechałem organizatorów za mało trafny dobór map i przedstawianie Army jako typowa strzelankę (...)

Mimo to macie olbrzymi szacunek z mojej strony za ten wywiad :P.
Sam materiał moim zdaniem całkiem niezły - sporo wywiadów (część mało konkretnych), itp. ale wyraźnie widać, że ArmA jest grą bardzo mało znaną. Z drugiej strony, teraz może być już tylko lepiej :).
Obrazek :weteran :ofp
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: ufoman »

Jedynie co moge to brawa dla Panow w zielonych czapeczkach ;)

Ten material jako calosc jest... slaby. Nic ciekawego, prawie usnalem, brak wywiadow ze zwyciezcami, filmikow z gry rowniez niewiele. Ogolnie: kicha.

PS Takiej dawki tak g... muzy dawno nie otrzymalem.
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Elej »

ufoman pisze: Ten material jako calosc jest... slaby. Nic ciekawego, prawie usnalem (...)

Przynajmniej obnaża całą prawdę o tym, jaki jest stosunek wydawców do samej gry oraz społeczności - dobrze, że jest turniej, ale bez wodotrysków. Daje ludziom nieznającym gry ogólne pojęcie o ArmA (może trochę wypaczone) - o tym, że gra ma potencjał itp. Szkoda, że pokazano tak mało ciekawych ujęć z samej rozgryki. Pominięto najważniejsze aspekty rozgrywki zastępując je np. planami wydawniczymi LEM-u i gadką o Call of Duty :P.
Jeszcz raz podkreślam, że wywiady z "komercyjnymi" i "niedzielnymi" graczami były nie na miejscu i mogły być zastąpione rozmowami z osobami mającymi większe pojęcie o społeczności i realiach, problemach, etc (myślę tu o starszych / doświadczonych graczach lub chociażby obsłudze technicznej - Forrestal) lub chociaż informacjami o samej rozgrywce, czyli zasady, rodzaj map itp.
Muzyka nie wpada w ucho, ale przynajmniej nie preszkadza.
Obrazek :weteran :ofp
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: klamacz »

podzielam opinie Eleja i Ufomana (w wiekszosci) - material ogolnie ladnie zmontowany, wywiad z czlonkami 1stCav bardzo dobry, reszta to .... ehhh, jedynie tyl glowy MadMaxa vel. Yossa rozpoznalem :) (podrawiam :P)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
smookie
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2006, 12:57
ID Steam:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: smookie »

Oglądając relację przez chwilę zapomniałem o czym był ten wywiad... Mało głębszej treści i familiadowy dowcip prowadzącego :) [poza tym, nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale bardzo bezpośredni był chłopak]. A co do zajebiście - to słowo nie jest uznawane za wulgaryzm, a raczej jako słowo w mowie potocznej (http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=zajebisty)
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Firefly »

ufoman pisze: Ten material jako calosc jest... slaby. Nic ciekawego, prawie usnalem, brak wywiadow ze zwyciezcami, filmikow z gry rowniez niewiele. Ogolnie: kicha.

PS Takiej dawki tak g... muzy dawno nie otrzymalem.

Slaby to niestety malo powiedziane. Muzyka jest akurat najlepszym elementem calego programu. Niedobre dialogi. Bardzo niedobre dialogi sa. W ogole brak akcji jest. Nic sie nie dzieje. Dluzyzna. Slaby montaz. Dretwi rozmowcy. Prowadzacy jakis taki nijaki. Dziecinne pytania. Brak koncepcji wywiadow czy jakiejs wizji felietonu. I tak patrze sobie... siedze se przed monitorem prosze pana... Normalnie... Patrze, patrze na to... No i az mi sie chce odejsc od monitora prosze pana... I wychodze... No i panie i kto za to placi? Pan placi... Pani placi... My placimy... Spoleczenstwo... To są nasze pieniadze prosze pana... :D.


I tak to w skrocie wyglada.
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: klamacz »

smookie pisze: A co do zajebiście - to słowo nie jest uznawane za wulgaryzm, a raczej jako słowo w mowie potocznej (http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=zajebisty)


no to ciekawe, poniewaz:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”