Pierwszy polski turniej Armed Assault

Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Forrestal »

Mr Groch pisze: Czekaj... 3 kompy byly wyraznie inne - ale reszta przeca byla ta sama, przeca bylismy przy rozpakowaniu
tych kompow....


3 kompy byly nowe prosto z kartonow, reszta przybyla juz nieco sfatygowana w roznych obudowach i konfiguracjach...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Peyot
Posty: 71
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 19:35
ID Steam:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Peyot »

Jam miałem tego pecha i grałem w pierwszej grupie eliminacji zaraz potem się zwinąłem więc nie wiem, może później to poprawiono i trochę zeszli z ustawieniami. Organizatorzy wyraźnie powiedzieli, że nie można zmieniać ustawień grafy. Grałem na kompie najbardziej w rogu po prawej stronie - bodajże Player 7 (nie wiem jaki nr maszyny) , w każdym razie skakało niemiłosiernie jakieś 15-20fps na oko Sic! Na pewno cienie - on. Twierdzicie, że dostosowaliście grafę do konfiguracji. Może faktycznie po tej awarii prądu przed rozpoczęciem turnieju przywrócono deflautowe ustawienia na wszystkich kompach.
Oby następnym razem było lepiej :mrgreen:
Obrazek
Elej
Posty: 116
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:36
ID Steam:
Numer GG: 8888980
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Elej »

Ja grałem po kolei na 4, 8 i 7. Na 7 mi się grało najlepiej jeśli chodzi o wydajność.

@Peyot: Pod jakim nickiem grałeś, że nikt Cię do końca nie rozpoznał? Stalker?
Obrazek :weteran :ofp
eagle
Posty: 138
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 12:41
ID Steam:
Numer GG: 7031645
ID gracza: 2105860
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: eagle »

Ja grałem na początku na 8 a potem na 7 to jak sie nie myle tona 8 były włączone postefecty i nawet dobrze sie grało albo mi sie wydawało. Mi najlepiej sie grało na 8. :)
Obrazek
smookie
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2006, 12:57
ID Steam:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: smookie »

Forrestal pisze: Smookie, co do twojego problemu z kompem nr 9 to byl jakis wyjatkowy przypadek ze zaczelo chaczyc bo to byla najmocniejsza maszyna w calym zestawie. Chlopaki w V-koszulakch to zauwazyli ale co mieli poradzic gdy bylo juz po polowie rundy? Nie bede wspominal o Twoim ukladzie z XTR jaki zawiazal sie w tamtej rundzie :P


No niestety, nie chciał się zamienić :D BTW o problemie wspomniałem już po pierwszej mojej grze i kolega z V zobowiązał się zrestartować wszystkie kompy po zakończeniu eliminacji (tudzież przed rozpoczęciem półfinałów), ale w ostatniej chwili wycofał się z przyrzeczenia. Warto dodać, że po restarcie 9tka rzeczywiście śmigała.
Peyot
Posty: 71
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 19:35
ID Steam:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Peyot »

Elej pisze: Ja grałem po kolei na 4, 8 i 7. Na 7 mi się grało najlepiej jeśli chodzi o wydajność.

@Peyot: Pod jakim nickiem grałeś, że nikt Cię do końca nie rozpoznał? Stalker?


Hyhy Stalker to coś mało pyka w ArmA jak i całe EC

Grałem pod nickiem Deadeye. Byłem piąty z pierwszej ósemki co mnie bardzo zasmuciło :cry: w Twojej grupie zdaje się :mrgreen:
Obrazek
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: OFman »

:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
alepasztet
Posty: 297
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:27
ID Steam:
Numer GG: 3854829
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: alepasztet »

Ku kuryku zrabalem sobie posta dlugiego bo chcialem sobie wstawic glupia emotikone. :aliens :aliens :aliens :aliens :aliens :aliens :aliens :aliens :aliens Moj komentarz a propos turnieju zapodam wiec pozniej. :)

Pozdrowienia dla wszystkich osob ktore spotkalem na turnieju (rowniez dla ekipy valkirii i gracza Enemy Territory :D ) oraz oczywiscie dla szalonej trojki z ktora mialem przyjemnosc jechac DO i Z Warszawy. :) Szkoda, ze niektorzy (nie chce wskazywac palcem... ale chodzi o YOSSa :P :D ) musieli wracac wczesniej i nie posiedzielismy dluzej po turnieju ale mam nadzieje ze to nie bedzie nasze ostatnie spotkanie. :)
OFman pisze: http://www.arma-zone.pl/modules.php?nam ... ge&pid=101 Relacja z turnieju i kilka fotek.


Ciemnosci to nie wina mikrofonu a Pana Jozka i jego wiertarki. :mrgreen: ;)

PS. Do YOSSa z pewnoscia powroca niemile wspomnienia po spojrzeniu na ta fotke. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2007, 22:58 przez alepasztet, łącznie zmieniany 4 razy.
na wyspach bergamutach podobno jest kot w butach :O :O
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: ufoman »

Ze Was eses jeszcze nie pozabijal, za pisanie jego nicka wielka litera... ;)
Stalker1984.pl
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 12:19
ID Steam:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: Stalker1984.pl »

Peyot pisze:
Elej pisze: Ja grałem po kolei na 4, 8 i 7. Na 7 mi się grało najlepiej jeśli chodzi o wydajność.

@Peyot: Pod jakim nickiem grałeś, że nikt Cię do końca nie rozpoznał? Stalker?


Hyhy Stalker to coś mało pyka w ArmA jak i całe EC

Grałem pod nickiem Deadeye. Byłem piąty z pierwszej ósemki co mnie bardzo zasmuciło :cry: w Twojej grupie zdaje się :mrgreen:


To ja jestem "Stalker" z turnieju i nie jestem zbyt aktywnym graczem w multi co łatwo było zauważyć :D Zresztą na Athlonie 2200 XP 512 Mb Ramu i X1600 Pro 256 Mb AGP, zabawa w Armę w sieci mija się z celem. Sama impreza nie była tragiczna choć na pewno mogło być lepiej. Bardzo miłym gestem były upominki dla osób, które dotarły do półfinału, zupełnie się tego nie spodziewałem. Ogólnie przydałoby się więcej takich imprez.
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pierwszy polski turniej Armed Assault

Post autor: OFman »

Ktoś wie kiedy HSTV planuje wyemitować swój reportaż o turnieju?
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”