Exile mod problem

Problemy techniczne z dodatkami czyli tzw. modami i addonami.
Aktualizatory modów.

Moderator: Inkwizytor

Regulamin forum
Przed zadaniem pytania proszę się zastosować do niniejszych wskazówek:

1. Przeszukaj forum używając funkcji "Szukaj". Nowe wydania Arma mają wiele wspólnych cech z poprzednią wersją i jest wysoce prawdopodobne, że można posłużyć się analogią.
2. Sprawdź w dziale Pomoc Techniczna czy nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
3. Tworząc nowy wątek wybierz podforum tematyczne adekwatne do problemu lub zapytania.
4. Tworząc nowy wątek nie wpisuj enigmatycznie nazwy tematu typu "Pytania", "Pilne", "Potrzebna pomoc". Takie tematy będą kasowane bez ostrzeżenia.
5. W nazwie tematu wpisz coś konretnego, to czego dotyczy pytanie lub problem np.: "Jak zmienić na inny przycisk wybierania celu(domyślenie Tab)"
6. Nie zadawaj na raz wielu pytań w jednym temacie. Lepiej otworzyć kilka tematów, każdy na osobny problem. Ułatwi to śledzenie poszczególnych wątków, lepiej widać na co została udzielona odpowiedź.
7. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania poinformuj czy jest to dla ciebie satysfakcjonujące i pomocne.
8. Po otrzymaniu odpowiedzi/rozwiązania podziękuj. Autorowi postu, który przyczynił się do pomocy wystaw pozytywną opinię(daj pochwałę).
9. Jeśli sam rozwiązałeś problem lub znalazłeś odpowiedź, poinformuj o tym. Tą informacją pomożesz innym.
ODPOWIEDZ
kosa90
Posty: 1
Rejestracja: 12 lutego 2016, 08:38
ID Steam: STEAM_0:1:45184212

Exile mod problem

Post autor: kosa90 »

Witam. Jakieś 5 dni temu kupiłem Armę 3 ponieważ chciałem pograć na modzie Exile. Niestety gdy uruchamiam grę i już mam wchodzić na serwer to wyskakuje mi "bambi creation timeout" lub wyrzuca mnie do lobby i tam pokazuje się komunikat "pobieranie danych" lub "pobieranie pliku misji" i tak może stać nawet godzinę.Nie mam pojęcia jak to naprawić reinstall Army i modów nie pomógł. Proszę o pomoc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mody, addony, DLC”