SNA3FU - milsim bez autyzmu

Informacje i dyskusja o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SNA3FU
Posty: 21
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 16:28
ID Steam:

SNA3FU - milsim bez autyzmu

Post autor: SNA3FU » 10 sierpnia 2015, 17:43

SNAFU - Situation Normal, All Fucked Up.
Grupa kumpli lubiących grać w armę przy dość niszowym trybie rozgrywki, który najłatwiej opisać trzema słowami - co-op, milsim, Zeus.
Staramy się centrować nasze rozgrywki wokół autentycznego gameplayu mającego w możliwie jak największym stopniu przełożyć i odwzorować mniej lub bardziej regularne działania wojenne na grę, co oznacza mniej więcej tyle, że ćwiczymy różne taktyki, techniki i procedury, aby możliwie jak najsprawniej stosować je w armie. Nie skupiamy się na rekonstruowaniu żadnej konkretnej jednostki, ale jeżeli już coś odgrywamy, to robimy to w możliwie najdokładniejszy sposób, ze strukturą i komunikacją na włączność.

Scenariusze są zazwyczaj rozgrywane w gronie przynajmniej pięciu graczy i nadzorowane przez prowadzącego rozgrywkę GMa, biegłego w skryptowaniu sqf, edytowaniu misji, konceptualizacji i konstruowaniu scenariuszy. Każdy błąd jest analizowany dzięki możliwościom Zeusa, aby uniknąć popełniania go w przyszłości, a większość taktyk, technik i procedur jest nauczana i ćwiczona w praktyce.

Zeus?
Zeus idealnie pasuje do naszego stylu gry. Hardkorowy milsim bez zabawy w rangi, żołnierzy, czy też jakąś nienaturalną formalność poza grą - pełen realizm w czasie rozgrywki.
Interfejs Zeusa pozwala na tworzenie o wiele bardziej dynamicznych i realistycznych scenariuszy, w których GM jest w stanie odwzorowywać myślenie za AI, zarówno na poziomie taktycznym, jak i strategicznym. Prowadzący rozgrywkę dodaje również nieco zacięcia znanego ze scenariuszy typu PvP, przejmując kontrolę nad jednostkami wroga i wykorzystując je od czasu do czasu.


Jak do was dołączyć?
To proste - po prostu się do nas odezwij. Nie ma potrzeby składania żadnych podań, lecz jeśli chcesz możesz skorzystać z działu rekrutacyjnego na forum grupy. Przyjdź, odezwij się, porozmawiamy i podejmiemy decyzję. Nie ma znaczenia twój wiek, doświadczenie, czy inne marginalne czynniki, decyzja jest podejmowana indywidualnie względem każdego.
Szanujemy czas, przede wszystkim nasz własny, ale też każdej innej osoby; nie mamy zamiaru mówić komuś z 800 godzinami w A3 czym się kuca, więc praktycznie rzecz ujmując nie ma żadnych obowiązkowych szkoleń, a jedynym faktycznym wymogiem pozostaje umiejętność, bądź chęć nauki gry w Armę.

Jeżeli czujesz się na siłach - świetnie, wpadaj i baw się dobrze, reszty nauczysz się po drodze, na mniej lub bardziej formalnych, ale zawsze nieobowiązkowych, szkoleniach.
Jeżeli uważasz, że brak ci doświadczenia - przyjdź na orientację podstawową - poruszymy aspekty, które cię zastanawiają, tak, żebyś mógł bawić się równie dobrze co inni. Reszty nauczysz się w praktyce.

Pytania należy kierować do kogokolwiek z grupy kanałami prywatnymi, bądź w dedykowanym temacie Q&A.


Linki:
Grupa Steam
Detale
Przebieg gry
Q&A
Rekrutacja!
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2017, 15:13 przez SNA3FU, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
SNA3FU
Posty: 21
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 16:28
ID Steam:

Re: SNA3FU - milsim bez autyzmu

Post autor: SNA3FU » 01 lutego 2017, 23:42

Lekkie odświeżenie tematu. Cały czas żyjemy i mamy się dobrze.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
SNA3FU
Posty: 21
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 16:28
ID Steam:

Re: SNA3FU - milsim bez autyzmu

Post autor: SNA3FU » 14 lutego 2017, 15:08

Niedługo zaczynamy cykl misji „Wojownicy Huti” prowadzony przez Thoughtseize'a!
Screenshot-teaser:

Obrazek


Oprócz tego szeregi grupy zasiliło w ostatnim czasie ponad pięciu rekrutów, część z nich ukończyła już szkolenia podstawowe, i po zaznajomieniu się z rolą strzelca - rozpoczęła rozgrywkę na oficjalnych misjach, a część wciąż zaznajamia się z materiałem we własnym zakresie bądź czeka na najbliższą orientację podstawową.

Awatar użytkownika
SNA3FU
Posty: 21
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 16:28
ID Steam:

Re: SNA3FU - milsim bez autyzmu

Post autor: SNA3FU » 21 lipca 2018, 23:27

Wspólnymi siłami udało nam się reaktywować grupę po roku przerwy. Główne misje gramy w czwartki i niedziele, a w pozostałe dni tygodnia prowadzimy szkolenia/treningi/losowe misje dla chętnych. Więcej info w pierwszym poście.
Grupa Steam

+screen z misji, w której wpadliśmy w zasadzkę
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”