Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: Andriey »

Heh, dowiedziałem się dopiero teraz o modzie OFP do A2, później ściągam i przechodze kampanie raz jeszcze :) A3 straszny bug, nie wiem czy nie największy spośród wszystkich produkcji. Ostatnia łata nic nie dała dla mnie, dalej crashe i śmieszne błędy. Wciąż na froncie A2 i na razie nic tego nie zmieni
Spec Służby
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: tom3kb »

Najlepiej ściągaj Cwr2 z armaholica lub forum bisu, najnowsze wersje. Kampania Red Hammer zrobiona była przez inną ekipę i musisz ściągnąć ją oddzielnie. Polecam też mission pack Sandera, ponad 100 misji SP/COOP. I ciągle wychodzą nowe. A jak lubisz granie brytolami to Ulotc (do Cwr2 wyszły 2 dodatki, brytyjczycy i holendrzy, z fajnymi jednostkami,pojazdami i bronią)
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: Artek3333 »

NIE! :rant Tu po niedawnej aktualizacji panowie z BIS polecieli w kule, zmieniając sterowanie pojazdami. Mianowicie nie można już sobie perfekcyjnie sterować myszką, bo myszką obracamy głowę. steruje się klawiszami. lecąc samolotem i naprowadzenie maszyny na cel aby go zniszczyć za pomocą KM graniczy z cudem. Walka w tej grze pojazdami latającymi stała się niemożliwa. Co za D***le. :rant Tylko to spieprzyli. po co mi rozglądanie w samolocie, przecież służy do tego przytrzymany lewy Alt. a ja mam to w znakomity sposób ustawione na dodatkowym przycisku myszki. Jak ja mam perfekcyjnie naprowadzić samolot na cel, NIE normalnie się Wk**** :rant Co musze lecieć do sklepu i kupować dżojstik? :roll: Czy oni nie mogą to co jest dobre zostawić w spokoju a zająć się faktycznymi bugami? :rant
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: FOX-PL* »

Te Artek zanim pojedziesz kolejny raz po Bohemii to trochę zerknij w opcje.
W ustawieniach gry masz takie coś jak "Vehicle Freelook" wystarczy to wyłączyć, przyznam iż dobra opcja aczkolwiek ja na przykład gdy poruszam się pojazdem lądowym nie korzystam z myszki wole klawisze jak w rajdówkach myszka służy mi w tym czasie do rozglądania się.
Awatar użytkownika
Silent
Posty: 8
Rejestracja: 14 kwietnia 2013, 17:37
ID Steam:

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: Silent »

Kolejny... sprawdziłeś ustawienia?
You didn’t see anything.
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: Artek3333 »

FOX-PL* pisze:Te Artek zanim pojedziesz kolejny raz po Bohemii to trochę zerknij w opcje.
W ustawieniach gry masz takie coś jak "Vehicle Freelook" wystarczy to wyłączyć, przyznam iż dobra opcja aczkolwiek ja na przykład gdy poruszam się pojazdem lądowym nie korzystam z myszki wole klawisze jak w rajdówkach myszka służy mi w tym czasie do rozglądania się.
Faktycznie, po wyłączeni wszystko wróciło do normy, po aktualizacji opcja sama się włączyła i w ogóle nie przyszło mi to na myśl, że to będzie w opcji GRA a nie sterowania. Co do pojazdów to też używam klawiszy lecz w samolotach to głównie myszy. Co jak co, to i tak, co kolejna aktualizacja to zauważyłem więcej bugów, gra chodzi coraz to mniej stabilnie, jakieś zacięcia itp. (grę przeinstalowałem i dalej to samo) W wersji beta było zdecydowanie lepiej. Niestety ale jak na razie to wracam do Arma 2 + ACE ;)
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: czernobyl »

Wczoraj postanowiłem pograć sobie w ARME ale moje zdziwienie sięgnęło szczyty podczas walk z przeciwnikiem. Misja w której mam zdobyć wyrzutnie przeciwlotniczą. Przeciwnik w celowniku strzelam pada, drugi w celowniku strzelam i trafiam go kilkoma pociskami a on stoi i strzela już po mnie. Gra ma wyraźny problem z zaliczaniem trafień. Też się z tym spotkaliście? W ten sposób nie da się normalnie grać :no , podobnie w misji w której mamy zdobyć pojazd. Wyraźnie widać grze potrzebne są kolejne patche.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: tom3kb »

A może grasz na niskim poziomie trudności i w opcjach masz włączone (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa) dodatkowy pancerz czy jakoś tak. Gdzieś na forum bisu widziałem, że ludzie też narzekali na to w A3, że muszą parę kul wpakować zanim Ai-k padnie.
Awatar użytkownika
czernobyl
Posty: 48
Rejestracja: 04 października 2013, 06:09
ID Steam:

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: czernobyl »

Rzeczywiście gram na niskim poziomie i też to zauważyłem, jaka rada zwiększyć poziom trudności i wyłączyć dodatkowy pancerz, czy sam będzie wyłączony jeżeli zwieksze poziom trudności?
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: tom3kb »

Na niskim poziomie trudności możesz wszystko włączyć/wyłączyć więc jeśli tylko to ci przeszkadza to wyłącz tylko tą opcję pancerza, a reszte sobie zostaw jak jest. Lub dostasuj sobie tak jak chcesz resztę.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma 3 - Wielkie rozczarowanie.

Post autor: FOX-PL* »

Ja zauważyłem wzrost fpsów na aktualizacjach dev, mniej durnych spadków klatek na niektórych rejonach Altis. Jedynie co mnie wkurza to odkąd lece na dev często podczas rozgrywki zwala mi grę do pulpitu albo wysiada sterownik. Upierdliwe lecz w samym kierunku optymalizacji robią postępy ale jeszcze trochę brakuje do 1.96 :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”