włąsna kampania - jak popłonczyć 20-30 misji ( ma być 50 )

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
oli00PL
Posty: 40
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 09:30
ID Steam:

włąsna kampania - jak popłonczyć 20-30 misji ( ma być 50 )

Post autor: oli00PL »

Tworzę własną kampanię.
Mam problem, ponieważ nie chcę się pogubić przy łączeniu jej w całość, poza tym, będę jeszcze poprawiał błędy i dodawał intra...

Przechodząc do konkretów, chcę dorobić porządne intra. Potrafię to zrobić, jednak denerwuje mnie brak możliwości ruchu kamerą ( w postaci w intrze ).
p.s Jak się kasuje jednostki? Mam już 22 misje a jeszcze tego nie wiem ( nie chcę robić dla tego oddzielnego wątku ).

Za błędy z góry przepraszam. :angel

@Pit
Błędy z grubsza poprawione. Popraw się na przyszłość.
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: włąsna kampania - jak popłonczyć 20-30 misji ( ma być 50

Post autor: Tenk »

To w końcu o co pytasz w tym wątku?
oli00PL pisze: p.s jak się kasuje jednostki? mam już 22 misje a jeszcze tego nie wiem ( nie chce robić dla tego oddzielnego wątku ).
Najeżdzasz na jednostkę kursorem i wciskasz klawisz Delete.
oli00PL pisze: za błędy z góry przepraszam. :angel
Nie przepraszaj tylko nie rób bo aż oczy bolą.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: włąsna kampania - jak popłonczyć 20-30 misji ( ma być 50

Post autor: tom3kb »

Wszystkie foldery misji wrzucasz do folderu missions. Ten folder wrzucasz do folderu kampanii. W tym folderze umieszczasz plik description.ext dla kampanii, który odpowiada za jej strukturę i włączanie kolejnych misji. Dodajesz też overview z obrazkiem. Jak chcesz to ściągnij sobie którąś z moich kampanii. Są w folderach, to łatwo obejrzysz jak to ma wszystko wyglądać żeby działało.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: włąsna kampania - jak popłonczyć 20-30 misji ( ma być 50

Post autor: tom3kb »

Jeszcze jedno zamiast robić jedną wielką kampanię może lepiej podzielić ją na 2 części, jeśli masz już praktycznie zrobione te 20-30 misji wydać je jako część 1, a reszte później jako 2. Kto wie czy za jakiś czas nie odechce ci się dalej robić misji(szczególnie w takiej ilości) i wszystko nie pójdzie do kosza. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”