Addony przydatne na poczatku gry

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Suchar
Posty: 88
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 14:47
ID Steam:
Numer GG: 4663741
ID gracza: 1
Kontakt:

Addony przydatne na poczatku gry

Post autor: Suchar »

Witam,

Mam nadzieje ze nie dubluje tematu, w jakie addony powinienem sie zaopatrzyc po spatchowaniu army i oa? Chodzi mi o addony ktore pojawiaja sie na wiekoszci serwerow, mam na mysli jakies CTI czy inne pozwalajce pograc na wiekszosci map?
Obrazek
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Addony przydatne na poczatku gry

Post autor: Tenk »

Nikt dokładnie nie poda Ci jakie, bo każdy serwer może wymagać innych. Np. serwery coop stoją zwykle na ACE2+dodatkowe mapy, a PvP na czystym CO z jakimiś modyfikacjami, dodatkowymi jednostkami itp. Zależy od serwera i grupy, która jest jego właścicielem.
Awatar użytkownika
Suchar
Posty: 88
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 14:47
ID Steam:
Numer GG: 4663741
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Addony przydatne na poczatku gry

Post autor: Suchar »

Dzieki z odpowiedz, myslalem ze jest jakis kanon addonow przewijajacych sie przez wiekszosc serwerow
Obrazek
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Addony przydatne na poczatku gry

Post autor: tom3kb »

Właśnie ACE jest dla wielu takim "kanonem" ;), ale tak na serio jak pisał Tenk, co grupa to inne addony, nie ma uniwersalnego zestawu :)
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Addony przydatne na poczatku gry

Post autor: FOX-PL* »

Racja również obstawiałbym za modem ACE2 swego czasu na serwerze mieliśmy inne ale czas skusił z powrotem na ACE. Z dodatkowych map to Isla Duala, Island Lingor, Fallujah aczkolwiek wiele tych bardziej popularnych map jest zależnych jednak od serwerów.
Awatar użytkownika
Suchar
Posty: 88
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 14:47
ID Steam:
Numer GG: 4663741
ID gracza: 1
Kontakt:

Re: Addony przydatne na poczatku gry

Post autor: Suchar »

Wlasnie zapomnialem dadac ze chodzi mi oczywiscie o gre z wami, czyli polska spolecznoscia :violent , czyli addony VB plus na stronie arma2coop jest ich masa.
Obrazek
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Addony przydatne na poczatku gry

Post autor: Tenk »

Na forum A2C masz wszystko opisane, co, jak i gdzie znaleźć, aby z nimi zagrać, poszukaj. To samo z VB, na tym forum są odpowiednie działy i zapewne tam znajdziesz informacji i linków, które Cię interesują.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”