PAC w ATC4

Dział graczy z Polski, którzy aktywnie uczestniczą w zorganizowanych rozgrywkach międzynarodowych.

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Intruder »

Oczywiście nadal piszę się na ATC. Moja nieobecność na teście miała podłoże zdrowotne. Jeśli trzeba przetestowac "spadalność" transportów to jestem do usług.
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: DRIVER »

VoYu jak mowa o realiach... ja ostatnio z Shadow'em bawilem sie tam w kampienie(ja kamperek on spooter). Jako ze spoter mial dalmierz mogl podawac mi odleglosci dla mnie. Problem w tym ze moja kamperka(nie pamietam nazwy... ale rosyjski odpowiednik M107...) nie posiadala podzialek odleglosci. A chyba nawet w realu na optyce widac podzialki(w sensie pokrętła :P w arma jest to zapisane obok informacji z iloscia amunicji).

Wiecej nie bede mowic bo sprawy i tak zaszly juz za daleko. Ale ogolnie mapa jest "yyyy" i jak bedzie to gra w taka ilosc osob jak teraz to tez sama rozgrywka bedzie "ziewna".
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Slawek »

@DRIVER
Pewnie Ci chodzi o KSWK. Niestety ale nie jest to broń na pięć minut grania, wymaga większej wprawy niż amerykańskie odpowiedniki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: VoY »

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wczorajszą obecność. Frekwencja wzorowa.
Rozgrywka testowa jak zawsze "nudna" :) Jest jednak dzięki tym testom pewien pomysł który zostanie sprawdzony w następny poniedziałek.

Zaproponowałem aby zmienić styl kampanii z bitewnej na raczej mniej sprzętową ( partyzancką ).
Usunięte mają zostać pojazdy ciężkie, rury SMAW i być może heli bojowe. Mapa ma zostać przekształcona w konflikt piechoty ze wsparciem średnich i lekkich pojazdów wsparcia.
Tym samym znikną też pojazdy AA ( tunga i line ). Ma to spowodować bardziej ofensywną grę obu stron. Łatwiejsze transporty piechoty i miejmy nadzieję tym samym zmianę rozgrywki z nudnej na agresywną. Testy pokazą nam czy to dobra droga.

Druga bardzo ważna sprawa to gracze.
Byłem wczoraj na odprawie pobitewnej mało grzeczny i bez owijania w bawełnę opisałem klasy graczy ATC. Wygląda na to iż po "tamtej" stronie mamy:
BDR - coop
SW - coop
UNA - coop/pvp

Co jest po naszej nie muszę opisywać. Goście są super ale do sektora dochodzą w tydzień.
Zapadła więc decyzja o "zbudowaniu" od nowa stron konfliktu.
Przed przyszłymi testami ( g. 21.00 ) mamy odprawę teamów i rozdzielimy się na strony rozgrywki. Wybierać będą BDR i 8BZ.

W tym miejscu gorąca prośba do EC o stawienie się ( przedstawiciel ) na wspomnianej odprawie.
Grupa PAC musi wyłonić swojego przedstawiciela ( j. ang. ).
Nie udał sie plan granie po jednej stronie polskim community. Jesteście za dobrzy :) zwłaszcza jak Maślak rozstawi antenę.

Do zobaczenia w poniedziałek.
Jestem do dyspozycji w przypadku pytań - TS3.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: maslak44 »

A ja Antena to ważną rzecz jest :1th to mój był obowiązek :D a później się nudziłem i jeździłem BTR-90 :coffee
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Intruder »

Moim zdaniem przejście na proponowany typ walki w opcji piechota zmotoryzowana/kawaleria jest bardzo dobry. Będzie ciekawiej i myślę, że bardziej emocjonująco... tym bardziej, że teren nie sprzyja pojazdom. W takich warunkach mogę również grać na ziemi - kwestia przydziału. Może nawet nudne zajęcie spottera - ważne aby działać dla teamu.
Skoro mowa o kawalerii to chyba wypadało by zastosować lżejsze śmigła? Przynajmniej Mi nie podchodzi w tym terenie do lekkiej i dynamicznej kawalerii.

EDIT - Mi jako śmigło, a nie że "mi/mnie" to nie podchodzi :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
rabus71
Posty: 80
Rejestracja: 06 stycznia 2010, 15:14
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: rabus71 »

Potrzebny ochotnik do gry po stronie włoskiej , zadania : Zdobyć mapy i zamiary włochów
- Porwać lub w razie trudności zabić dowódcę wrogich wojsk (upozorować samobójstwo )
- wycofać się na tereny kontrolowane przez oddziały polskie

wskazania: Pod żadnym pozorem przy wrogim dowódcy nie schylać się po mydło .



--------------------------------------------------------------------------------

французский или итальянский пойти на хуй !
Ostatnio zmieniony 05 października 2011, 12:51 przez rabus71, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: DRIVER »

Hehe wydaje mi sie ze nawet swietlne miecze im nie pomoga... dalbys im atomowke to zastanawiali by sie 2 dni gdzie ja zrzucic. Ich problemem jest to ze dzialaja za wolno.

Mam inny pomysl. Jak juz zaczniemy rozgrywke to robimy WSZYSCY wspolnie przerwe 30min od kompa... to na papierosa, herbate, promile czy sex z dziewczyna/zona. I mysle ze w tedy to bedzie akurat ta pora kiedy oni dotra do celu. A jakby sie obrazili zawsze mozna powiedziec ze to taka polska tradycja :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zygmunt
Posty: 60
Rejestracja: 07 października 2010, 13:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Zygmunt »

Pomysł z lekkim sprzętem OK.

Co do rozdzielania PAC, 8BZ, EC czyli generalnie polskiego community to ja stanowczo protestuję. Co to kurna ma być? Nie poto się zgrywamy razem ze sobą, wszytko razem hula, żebyśmy mieli nagre mieszać się z jakimiś AI kilerami. W dodatku oni bełkotają we włoskiej odmianie angielskiego. Ja mam ochotę się wyluzować a nie szukać po słowniku, poza tym grać na jkimś poziomie a nie w ogólną rozpierduchę. Jak dla mnie to niech może wezmą HARC-ów (Ci potrafią grać) nam dorzucą skoro muszą jakiś coopów i jedziemy, jak nie to my przeciw wszystkim. Jak mało to niech biorą TWS-y i niuki i gitara gra. Proponuję by reszta PAC wypowiedziała się na temat czy bawi ich rozdzielanie i mieszanie z Włochami.

Tak poza tym, ociosana wyspa siekierką, z drogami nienaturalnie popieprzonymi, zakazem podnoszenia broni od trupków, i tym podobnymi bzdurami tylko udowadnia, że ktoś co się za to wziął nie ma bladego pojęcia co robi. Może dla odmiany zaprośmy ich raz na jakieś VB, PHWar, zagrajmy - może skumają. Jak dla mnie te testy to ewidentny krzyk o pomoc kogoś kto ma jakieś pojęcie o tego typu projektach.
[PAC-8BZ] Marcin
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Intruder »

No tak tylko czy o to chodzi abyśmy wszystkim przeciwnikom z całego świata dawali fory, bo lamią? Sami stworzyli ten projekt, sami ustalali reguły. Nie możemy przed każdą bijatyką z kimś odcinać sobie rąk żeby miał sznase.

Niech również i oni wiedzą, że Armia Polska to potęga... przynajmniej ta wirtualna :) Tak jak w historii bywało - naród polski targany jest wewnętrznymi sporami ale jak przychodzi do walki z wrogiem to stajemy ramię w ramię i nie ważne, że Driver głosował na PiS, a ktoś inny nie :) Ruszą ramię w ramię na wgora RP... albo Panthery :)

AD wypowiedzi Zygmunta - zgadzam sie w 100%
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: DRIVER »

Intruder pisze: Driver głosował na PiS,
Eeeeejjj!! :rant

Szczerze mowiac brakuje mi rozgrywki na poziomie... jak VB.

Ale tak na serio... nie przeszkadza mi to ze nas podziela... przeszkadza mi komunikacja. Jak jest 20 naszych na TS to jest masakra. A jak bedzie 30 w roznych jezykach.... VoY sorry ale to jest nie do ogarniecia.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „[PAC]”