PAC w ATC4

Dział graczy z Polski, którzy aktywnie uczestniczą w zorganizowanych rozgrywkach międzynarodowych.

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Intruder »

Driver, nie podoba Ci się akcent makaroni-inglisz? :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Elee
Posty: 35
Rejestracja: 26 sierpnia 2010, 19:28
ID Steam:
Numer GG: 4579518
ID gracza: 0

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Elee »

To wtedy Driver podzielimy się na kanałach... :P
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: maslak44 »

ja też się zgodzę alby harc przeszli do nich :) bo najlepiej mi się pracuje w polskiej drużynie a tak ze ja nie znam za bardzo angielskiego czy włoskiego te będę musiał czekać aż ktoś będzie tak miły i to przetłumaczy




I jak kto ma reprezentować PAC?
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
Zygmunt
Posty: 60
Rejestracja: 07 października 2010, 13:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Zygmunt »

No w końcu normalna wojna. Były Harce po przeciwnej to przynajmniej przywieźli Włochów na miejsce i pokazali jak się nas zabija. Trochę zatrybili, no może z wyjątkiem upartego kolesia z dachu na sektorze B.
[PAC-8BZ] Marcin
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: maslak44 »

To co przegraliście ? :rant :rant bo jak tak to was wszystkich rozstrzelać każe :)
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
Zygmunt
Posty: 60
Rejestracja: 07 października 2010, 13:08
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Zygmunt »

Nie no gdzie tam. I tak wygraliśmy, ale w końcu ktoś Nas zaczął zabijać i momentami było ciężko. Np Intruder to miał przesrane - podjarali mu chyba wszytkie helikoptery, wróć krowy cielne ze śmigiełkami. No i krzywo rozstawiliśmy antenę ;).
[PAC-8BZ] Marcin
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: RozekPoland »

Nasi oponenci dostali wczoraj solidne lanie...szczególnie na końcu :mrgreen:
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
maslak44
Posty: 83
Rejestracja: 16 lipca 2011, 11:54
ID Steam:
Numer GG: 12228007
ID gracza: 23635
Lokalizacja: Darłowo

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: maslak44 »

Oj to nie będę miał papierkowej roboty z tym rozstrzelaniem :)
"Tam, gdzie trzeba działać w sposób niekonwencjonalny, a jednocześnie profesjonalny, możemy liczyć na GROM. Ta jednostka da sobie radę z najbardziej nietypowymi zadaniami."

Aleksander Kwaśniewski - Prezydent RP.

ObrazekObrazek
Chłop bez wojska to nie chłop
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Intruder »

Panie generale Maślak - jeśli cierpisz na brak papierkowej roboty to napisz proszę podanie o lżejsze śmigła z lepszą widocznością :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: VoY »

Wszystkim obecnym we wczorajszej bitwie testowej bardzo dziękuję za przybycie.

Koncept zmiany uzbrojenia i stworzenia składów okazał się właściwym posunięciem. Gra była przyjemna i co ważniejsze przypominała walkę 2 frakcji :).

W następnej rozgrywce pojawia się małe hele ( UH1 ) i dodany zostanie chyba 1 tank. Naciskali na to makaroniarze. Zobaczymy co to da. Ja poprosiłem o wymianę połowy Mi8 na UH1. Zobaczymy czy to właściwa decyzja.

Przypomnę iż kampanie rozegramy po stronie EAST.
Nasza armia to:
1. PAC
2. TaB
3. UNA

W następny poniedziałek kolejna bitwa testowa. Jesteśmy już finalizacji tej fazy i przejścia do właściwych rozgrywek.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Polish ARMA Community - ARMA Tactical Combat 4

Post autor: Intruder »

I tutaj w kwestii śmigieł to bardzo dobre posunięcie. UH-1 nie jest zbyt pakowny - ok 6 typów się tylko mieści więc posiadanie dużych i małych jest idealne. Duże desanty będziemy obsługiwać Mi-8, a małe i wymagające więcej finezji UHatkami. I tak zazdroszczę im UH-60 ale wszystkiego mieć nie można :)

Przyopmnę jeszcze kwestię, która chyba szeroko nie została poruszona - Kraku meldował jakieś problemy z rearmem - po którymś tylko 4 rakiety mu się załadowały i tylko z taką ilością był w stanie uderzyć na Alpha podczas końcowego desantu. Sprawdźmy czy to bug, czy robił coś nie tak.
Wczoraj powstała jeszcze jedna kwestia - powinniśmy dla sytuacji awaryjnych opracować "procedurę" odzyskiwania nieco uszkodzonych śmigieł. Wczoraj jedno mi upalili podczas podnoszenia po desancie ale zdołałem wylądować i stała bidula czekając na zbawcę. W takiej sytuacji będziemy musieli reagować transportem drugiego pilota w ciężarówce naprawczej, który będzie mógł takie śmigło naprawić i je potem podnieść do bazy. Wczoraj na nadmiar pilotów nie narzekaliśmy, a ci którzy latali mieli pracę więc kwestia albo wygenerowania jeszcze jednego latającego albo określenia kiedy ktoś może zostać oddelegowany do podniesienia obiektu po serwisowaniu. Przyopmnę, że wczoraj rury AA latały jak muchy nad gównem i było na prawdę trudno realizować zadania płynnie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „[PAC]”