VoIP w ArmA

Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, regulaminy

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Grey
Posty: 104
Rejestracja: 12 lutego 2007, 15:24
ID Steam:

Re: VoIP w ArmA

Post autor: Grey »

FF:
1. To bardzo niemile co mowisz. Co daje Ci prawo da takich wskazań. Może on się zachował nieodpowiednio z 'dawaniem dupy' ale w zadnym wypadku nie usprawiedliwia to Twojego bucowania. A bedac czescia tej samej spolecznosci dajesz zle swiadectwo o mnie.
2. Uwagi UB sa o tyle na miejscu, ze to ciekawe, co dokladnie poprawiono w VoIP w 1.05. Jesli jest tak jak czytalem, ze slychac gdy ktos mowi, to zaluje, ze admini wylaczaja taka funkcje i ze mozna uzywac TSa. Ciekawym pomyslem byloby blokowanie TSa w trakcie gry, a odblokowywanie w lobby.
Inna rzecz, ze to ciekawe rozwiazanie gdy gra sie zolnierzami nie dysponujacymi komunikacja wewnatrzdruzynowa. Bo wspolczesni GI uzywaja radia na poziomie indywidualnym.
3. Jednakze w coopach i pvp w znanym gronie byloby fajnie przejsc na VoIP w ArmA, a z TSa korzystac poza rozgrywka lub do komunikacji na szczeblu miedzydruzynowym.
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: VoIP w ArmA

Post autor: klamacz »

popieram.
Zawsze, przy OFP szczegolnie chcialem pograc uzywajac Voip, gdzie moj glos wedruje tam gdzie chce, gdzie dowodcy dostaja meldunki, gdzie moge krzyczec do moich strzelcow/pilotow/kierowcow i nikt poza nami tego nie slyszy ....

moze ktos chetny na testy Voip-a? Trzeba tylko znalezc serwer gdzie to nie jest wylaczone.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: VoIP w ArmA

Post autor: Firefly »

Grey pisze: FF:
1. To bardzo niemile co mowisz. Co daje Ci prawo da takich wskazań. Może on się zachował nieodpowiednio z 'dawaniem dupy' ale w zadnym wypadku nie usprawiedliwia to Twojego bucowania. A bedac czescia tej samej spolecznosci dajesz zle swiadectwo o mnie.

Moze i nie mile ale jak mam reagowac skoro w co drugim poscie UBka widze jak cierpi, ze Arma to nie BF2. Obaj doskonale wiemy, ze to sa programy o zupelnie innym podejsciu i innym stylu gry, a problemy UBka zupelnie nie sa istotne w Arma czy OFP. Ciagle mi sie zdaje, ze kupil gre bo chcial miec BFa tyle ze nowego, a teraz narzeka ze wydal kase na cos co BFem nie jest. Co do swiadectwa, to sorry ale kazdy odpowiada za siebie i kazdy, w tym ja, ma prawo pisac to co mysli, zwlaszcza gdy ktos ciagle sie rzuca nie wiadomo o co i po co. OFP przezyl 6 lat bez uzywania Voip i nic zlego sie nie stalo. Wszyscy z tym zyja, a tu wpada jeden BFowiec i zaczyna zwedolic. Sorry, to wkurza.
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: VoIP w ArmA

Post autor: Uncle Blues »

Firefly, sorry, że to powiem, ale po prosty pierodolisz. BF2 NIENAWIDZE. to raz. Gram tylko w moda Project Reality. Dwa, to to, że gram w OFP i ArmA prawie od samego początku i NIGDY nie zamienił bym go na BF'a. Nikt nie dał ci upoważnienia do takich sądów. Po prostu, tak jak kiedyś przy sequelu Shoguna, tak teraz przy sequelu OFP liczyłem na wiele więcej i się zawiodłem. Co nie znaczy, że nie jest to cały czas dla mnie najlepsza gra dostępna na rynku. I boli mnie jak widzę, że niektórzy potrafią coś zrobić, a ludzie odpowiedzialni za "moją" grę nie, nie potrafią uczyć się na błędach. Raz już schrzanili VoIPa, a teraz zrobili go TAK SAMO, z małą modyfikacją, zresztą jak całą grę. I boli mnie to - to fakt.

Nie będę rządał od ciebie przeprosin na łamach lokalnego dziennika i daru na Caritas, ale zanim kogoś tak zjedziesz to się zastanów najpierw. :x

BTW.
Powiedz też, że jest krzykaczem mojemu kumplowi, który pod kątem ArmA kupił sobie GF8800, a teraz ma 10 klatek i nie ma tekstur. :lol: Na szczęscie krzyczy tylko na klanowym forum... ;)

EDIT2
moze ktos chetny na testy Voip-a? Trzeba tylko znalezc serwer gdzie to nie jest wylaczone.

Na mnie oczywiście możesz liczyć. Może po prostu włączcie VoIPa na swoim Crystalu? :roll: Teraz jak dodaliście coopy to można potestować :D
Ostatnio zmieniony 12 marca 2007, 10:20 przez Uncle Blues, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: VoIP w ArmA

Post autor: klamacz »

@Firefly: za duzo emocji i osobistych docinek. Ta klotnia wlasnie sie skonczyla, reszte dyskusji mozecie sobie z UB prowadzic na privie.
UncleBlues wyjasnil dosc dokladnie o co mu chodzilo wiec mozna juz spokojnie wrocic do tematu.

co do Crystal Cave, chyba Voip jest wylaczony, niestety sprawdze to dopiero wieczorem. Ewentualnie mozna postawic lokalnie i wtedy obejrzec.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: VoIP w ArmA

Post autor: Uncle Blues »

klamacz pisze: ... Ewentualnie mozna postawic lokalnie i wtedy obejrzec.

Obawiam się, że mogą z tym być problemy. Regularnie się coopiemy na lokalnie stawianych serwerach i NIGDY VoIP nie działał, a ZAWSZE sprawdzałem. :mrgreen:
ObrazekObrazek
Cebulus
Posty: 10
Rejestracja: 17 stycznia 2007, 10:45
ID Steam:

Re: VoIP w ArmA

Post autor: Cebulus »

Tak jest ArmA jest zj@#^ i na razie nic i nikt tego nie zmienia ( co jest chyba najgorsze ) ...co do BF2 było jednak bardziej grywalne od strony technicznego wykonania ( czytaj : miałeś sprzęt wg wymagań i banglało )....a tu jest do DUPY powtarzam do DUPY .........gram tylko dlatego że mam nadzieje że jeden debil z drugim cos poprawią zanim zaliczą straty na rynku amerykańskim ....i będzie to super wypas gra. A dziwie mnie że taki Faierfocel przekręca czyjegoś nicka nie ładnie to wygląda .

Otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie za słownictwo i osobiste docinki.
Zastanów się co robisz zanim bedzie za pozno. Klamacz
Awatar użytkownika
shelton
Posty: 179
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:47
ID Steam: sheltonpol
Numer GG: 1986662
ID gracza: 1
Lokalizacja: Watford
Kontakt:

Re: VoIP w ArmA

Post autor: shelton »

No cóż, cebik, taki los nowych... :lol: FireFly z "alei zasłużonych" jest, ot i cała tajemnica... :twisted:

Ja tam jeszcze posiedzę, fajni ludzie tu też są... ;)
Awatar użytkownika
Uncle Blues
Posty: 78
Rejestracja: 15 stycznia 2007, 20:26
ID Steam:
Numer GG: 1562358
ID gracza: 2841
Lokalizacja: Warszawa / Opole

Re: VoIP w ArmA

Post autor: Uncle Blues »

Cześć Cebik! Jak się masz? :D
Ja też jeszcze tu zostanę. Wierzę, że po każdym flame'mie ludzie mądrzeją... ;)

BTW
Cebik, pokazałeś zęby i z dwóch ostrzeżeń zrobiło się jedno... :roll: ;)

A propos przekręcania ników. Cebik ma rację i jeśli NIE JESTEŚCIE PEWNI, że na tyle dobrze znacie osobę o której piszecie, że wam na to pozwoli to nie przekręcajcie ksywek. Za to też powinny być ostrzeżenia. Klamacz sobie też może daj... To jak, kończymy wreszcie tego offtopa? ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
shelton
Posty: 179
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:47
ID Steam: sheltonpol
Numer GG: 1986662
ID gracza: 1
Lokalizacja: Watford
Kontakt:

Re: VoIP w ArmA

Post autor: shelton »

Będzie ciężko, Wujek, bo Klamacz lubi...

Look here... :D

Wracając do tematu - zgadzam się z jednym.
VoIP w BF2 rozwiązany był niemal perfekcyjnie! I gdyby taki sam zaimplementowany został do ArmA, ta druga gra tylko by na tym zyskała. Powielanie sprawdzonych przykładów to może nie powód do fanfar, ale działa...


I jeszcze osobista dygresja, bo trudno przejść obojętnie obok niektórych zachowań.
Ten i ów pewnie kojarzy mojego nicka i wie, że grałem przez lata we Flashpointa, a teraz świata nie widzę poza ArmA.
Jeśli to, że w tzw. międzyczasie grałem także w BF2 dyskredytuje mnie w oczach niektórych, tym gorzej dla nich.
Ale co ma w ogóle jedno do drugiego? Czy jeśli ktoś uważa, że w 'GTA: San Andreas' model jazdy samochodem był lepszy, niż w ArmA to znaczy, że się nie nadaje i powinien opuścić to forum?
Fakt, zarówno Wujek, jak i Cebulus trochę przesadzili z tonem wypowiedzi, a to, że zostali sprowokowani nie usprawiedliwia ich... Ale panowie, bez jaj, co to jest, forum PISu? Gdzie ten klimat z flashpoint.pl, gdzie poczucie humoru i luz? Miała być kontynuacja, a nie karykatura... :roll:
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: VoIP w ArmA

Post autor: hryst »

chyba bis wie ze przydatność voip jest znikoma, przynajmniej biorą taki punkt widzenia z ofp.
Czy jest on słuszny czas pokaże.
Osobiście nigdy tego nie używałem a do TS-a tak sie przyzwyczaiłem ze ciężko bym sie uczył obsługi voip.
Do tego dochodzi rozmowa podczas gry z osobami ktore nie przebywają na serwerku, i to jest chyba największy plus.
Co do innych gier to takie konflikty/porównywania zawsze były tak jak amd/intel.
Dajcie sobie po kulce a nie sie przezywacie.
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne o multiplayer”