SPRZEDAM UNIKAT - mocny C2Quad EXTREME 4x3.0GHz i osprzęt

Masz problem ze sprzętem? Windows Ci się wiesza? A może chcesz sie pochwalić swoim "piecem"?

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

SPRZEDAM UNIKAT - mocny C2Quad EXTREME 4x3.0GHz i osprzęt

Post autor: Intruder »

Cześć,
mam do sprzedania główne elementy ze swojego komputera. Praca zmusiła mnie do kupienia jeszcze szybszego (robię efekty specjalne w 3D). Na tym zestawie nadal pracuję i gram m.in w Arma2OA na full HD 35-55 fps. W skład proponowanego sprzętu nie wchodzi karta graficzna, dyski twarde i zasilacz.

CPU - Intel Core2Quad Extreme QX9650, 4 rdzenie po 3.0GHz
najmocniejsza wersja inżynierska z najlepszej częsci krzemu - nie było takich w sprzedaży. Stąd na nim napis CONFIDENTIAL. Dzięki dobrym układom w branży IT udało mi się go odkupić od marketingu Intela. U mnie pracował na 3.2, kręci się przynajmniej do 3.6GHz już tylko po podniesieniu napięcia o 0.05v, a pójdzie jeszcze wyżej.

CHŁODZENIE - duuży Pentagram Karakorum
regulowana prędkość pokrętłem mocowanym na zewnątrz obudowy. 1000-2000 obr. Chłodzi tak, że nawet na max obciążeniu chodziło na minimum, bo nic ise nie grzało. Bardzo ciche.

PŁYTA - Asus P5Q-E 775, ATI Crossfire lub single Geforce, zewnętrzne złącze e-sata, firewire, dźwięk surround 8 kanałów

RAM - 4 GB DDR2 Goodram PRO 1066MHz (2x2GB), kości posiadają odpromienniki ciepła, EPROM pisany przez głównego inżyniera goodrama dokładnie pod ten zestaw (robiłem dla nich film o ich fabryce i przy okazji poprosiłem o to)

BIOS płyty głównej, pozostając fabrycznym został idealnie poustawiany pod ten konkretny zestaw przez lidera OC w Polsce - Tomka z PCLab Team. Dzięki temu procesor, mostki, pamięci, płyta glówna i karta graficzna będą porozumiewać się ze sobą na największej możliwej prędkości dla LGA 775 i tego modelu płyty.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L1HTYMz5 ... r_embedded#![/youtube]

Obrazek

cena 950zł

Za 1100zł sprzedam powyższe z obudową midi Logic, z wyświetlaczem LCD monitorującym temperatury itp.
Odbiór osobisty w Warszawie lub koszty przesyłki.

Kontakt : GG 153238 lub e-mail [email protected]
Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hardware & Software”