Dogs of War / Psy wojny - jak dostać się na wyspę Skalistą ?

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CzołGista
Posty: 5
Rejestracja: 30 lipca 2011, 14:58
ID Steam:
Numer GG: 843681

Dogs of War / Psy wojny - jak dostać się na wyspę Skalistą ?

Post autor: CzołGista »

To teraz mam takie pytanie, dlaczego nie mogę w Armie 2 w misji "Dogs of War"/"Psy wojny" kupić śmigłowca :plane , mam do wyboru czołg, BMD-2, BRDM - trzeba wybudować jakieś fabryki ? W menu budowa mam tylko podmenu "Obrona". Jestem w sojuszu z NAPA, moja obecna pozycja to główna kwatera w Nowym Soborze. Helikopter potrzebny mi żeby dostać się na wyspę Skalistą - do bazy Czedaków.
I jeszcze jedno pytanko miał ktoś z was w tej misji zadanie zniszczyć główną bazę Rosjan ? Ja mam zniszczyć główną bazę Czedaków jak i Rosjan.
Awatar użytkownika
Artek3333
Posty: 578
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 20:02
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Żywiec

Re: Dogs of War / Psy wojny - jak dostać się na wyspę Skalis

Post autor: Artek3333 »

CzołGista pisze:To teraz mam takie pytanie, dlaczego nie mogę w Armie 2 w misji "Dogs of War"/"Psy wojny" kupić śmigłowca :plane , mam do wyboru czołg, BMD-2, BRDM - trzeba wybudować jakieś fabryki ? W menu budowa mam tylko podmenu "Obrona". Jestem w sojuszu z NAPA,

Będąc w sojuszu NAPA, śmigłowca nie kupisz. NAPA jak się nie mylę, nie posiada śmigłowców. Jakbyś był w WOC, to tak.
CzołGista pisze:moja obecna pozycja to główna kwatera w Nowym Soborze. Helikopter potrzebny mi żeby dostać się na wyspę Skalistą - do bazy Czedaków..
Na wyspę skalistą możesz się dostać łodzią. Przeszukaj cały brzeg, a znajdziesz jakąś łódkę.
CzołGista pisze:I jeszcze jedno pytanko miał ktoś z was w tej misji zadanie zniszczyć główną bazę Rosjan ? Ja mam zniszczyć główną bazę Czedaków jak i Rosjan.
Jak pierwszy raz grałem, to też miałem atakować lotnisko zajęte przez Rosjan, jednak ten scenariusz prowadzi do złego zakończenia.
Awatar użytkownika
CzołGista
Posty: 5
Rejestracja: 30 lipca 2011, 14:58
ID Steam:
Numer GG: 843681

Re: Dogs of War / Psy wojny - jak dostać się na wyspę Skalis

Post autor: CzołGista »

Nie do końca, jest przecież pięć zakończeń http://guides.gamepressure.com/arma2/guide.asp?ID=7989. Ja miałem to ostatnie czyli "Nowa Republika" najlepsze byłoby to pierwsze, ale tak mi się kampania potoczyła - trochę dziwnie, zakapowałem ojca Fiodora(Prizaka) że przetrzymuje broń, potem jak była inwazja Rusków to sprzymierzyłem się z NAPA, następnie nie zabiłem Prizaka i wojowałem samotnie z NAPA, potem złapałem Łopatewa, przetransportowałem go do Ruskich, choć Specnaz nas zaatakował. Ale Ruscy się wycofali, niektórzy radykałowie z NAPA pod sąd zostali doprowadzeni, Prizak zaginął, WOC rządzi, chyba Czarnoruś morze być ze mnie dumna :)

Edit: Dlaczego Specnaz mnie zaatakował chociaż więźnia transportowałem z ruskimi agentami, i jeśli czegoś nie pochrzaniłem przekazałem Łopatewa też Ruskim, czy tak ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 - wydanie 2009 rok.”