Ligi PvP

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

Awatar użytkownika
Equi
Posty: 155
Rejestracja: 26 grudnia 2006, 10:45
ID Steam:
Numer GG: 3753274
ID gracza: 0

Ligi PvP

Post autor: Equi »

Czy są jakieś aktywne ligi PvP w ArmA 2?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Ligi PvP

Post autor: Trance »

Chyba żartujesz :)

Napisałem, żeby powiedzieć: Siema ludziska :D
Obrazek
Awatar użytkownika
DRIVER
Posty: 247
Rejestracja: 11 kwietnia 2008, 20:43
ID Steam:
Numer GG: 6869863
ID gracza: 0
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ligi PvP

Post autor: DRIVER »

Hmmm ale nie dawno 25DKP i EC grali w jakas lige PvP 4vs4(chyba?).

Siema Trance :).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gómą
Posty: 58
Rejestracja: 03 marca 2007, 17:46
ID Steam:
Numer GG: 3377011
ID gracza: 108292
Lokalizacja: Wołomin

Re: Ligi PvP

Post autor: Gómą »

Stary, ja tu wielki powrót chciałem zrobić, ale z tego co widzę na serwerach grają jakieś spedalone evolution czy inne domination. Póki co pykam w arma 4 free, ale jak nie będzie żadnej ligi to nie kupię pełnej wersji.

No co to za czasy żeby nie było ani jednego chętnego na tequile czy hexa.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ligi PvP

Post autor: FOX-PL* »

Spedalone to co nnego może być, jak grywasz na durnych serwerach bo masz 4 free armijkę to w co ty chcesz grać w pvp chyba w deathmatche i nic po za tym jak sie czegoś chce to samemu trza tyłek ruszyć a nie oszczędzać na pare skrzynek piwa.
Jak sie chce pvp to sie zaciąga do takich projektów jak VirtualBattle Frontline i takie tam. A nie klanik vs klanik takie cuś to przeszłość a jesli nie to w Armie.
Awatar użytkownika
Gómą
Posty: 58
Rejestracja: 03 marca 2007, 17:46
ID Steam:
Numer GG: 3377011
ID gracza: 108292
Lokalizacja: Wołomin

Re: Ligi PvP

Post autor: Gómą »

Browara nie piję i pieniądze nie są problemem, problem leży gdzie indziej.
Kupie sobie pełną armijkę jak będzie przynajmniej z jedna liga ctf. A z tego co zdążyłem się zorientować na publicznych serwerach takich map się nie grywa, także za bardzo nie mam czego szukać w nowej armie. Nie bawią mnie jakieś ogromne pola walki z 60 graczami, nie bawią mnie te padła które królują na serwerach, nie bawią mnie też coopy i zabawa w żołnierza przed komputerem.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ligi PvP

Post autor: FOX-PL* »

To zmień grę jak ci ta nie odpowiada, Arma to nie CoD, BF i takie tam. Tu jest całkiem inny tryb rozgrywki.
Awatar użytkownika
Gómą
Posty: 58
Rejestracja: 03 marca 2007, 17:46
ID Steam:
Numer GG: 3377011
ID gracza: 108292
Lokalizacja: Wołomin

Re: Ligi PvP

Post autor: Gómą »

Nie zmienię, nie podobają mi się te tytuły.
Ligowe ctf w mutli jest wg mnie najlepszą rzeczą jaka spotkała tę serię. Szkoda, że przepadło to na rzecz strzelania do ai.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ligi PvP

Post autor: FOX-PL* »

Przepadło gdyz do army wychodzi masa roznorodnych modow dodatkow ktore poprawiaja lub urozmaicaja gre. A zeby sobie pykac na serwerach pvp w przewazajacej mierze trza miec czysta wersje gry. A to znow nie kazdemu odpowiada gdy ma zrezygnowac z jakiegos np. moda dzwiekowego itd. A walka przeciwko plastikowym ludzikom rowniez moze cieszyc gdy sie gra na teamspeaku w zgranym zespole a nie na publicu gdzie sie sootyka rozrube na całego i wszyscy wszystkim chca sie poruszac co lata albo jezdzi.
Awatar użytkownika
Gómą
Posty: 58
Rejestracja: 03 marca 2007, 17:46
ID Steam:
Numer GG: 3377011
ID gracza: 108292
Lokalizacja: Wołomin

Re: Ligi PvP

Post autor: Gómą »

Widzisz, za starych dobrych czasów było w czym wybierać, były jakieś serwery z modami, były praktycznie wszystkie tryby gry oblegane. Teraz przeglądam serwery w Arrowhead i tego nie ma. Zresztą "wywiad środowiskowy" to potwierdza, bo na prawdę nie chcę kupować gry tylko po to żeby leżała na dysku.
Postrzelać do plastikowych ludzików z fajną ekipą na TS mogę raz na ruski rok, od czasów OFPa łoiłem głównie ctfy i ligi, pierwszą Armę kupiłem tylko dlatego (ba, upgrade kompa zrobiłem też tylko pod armę). Drugą też chciałem kupić żeby pograć właśnie w te tryby. Pewnie spóźniłem się rok czy dwa, ale dziwi mnie, że to tak szybko upadło.
Chętnie bym wrócił nawet na jedną krótką ligę żeby znów podrzeć japę na TSie, że flaga leży pod bunkrem.
smookie
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2006, 12:57
ID Steam:

Re: Ligi PvP

Post autor: smookie »

aktualnie trwa niemiecka ArmaLiga do której niestety nie jesteśmy zapisani. W styczniu rusza kolejny sezon ligi 4v4 (ASC tournament). coś tam zawsze się znajdzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”