Jak stworzyc własny serwer

OFP - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, opracowania, poradniki

Moderator: Inkwizytor

Zablokowany
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Jak stworzyc własny serwer

Post autor: erere1223 »

witam jak stworzyc własny server i by kolega mógł by się dołączyc do niego?
Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Jak stworzyc własny serwer

Post autor: kondor »

Wchodzisz w Multiplayer i wciskasz nowy. Jeśli jesteście w tej samej sieci lokalnej (pewnie nie), to wybierz LAN - w przeciwnym razie TCP/IP.
Musisz mieć publiczne IP, żeby kolega mógł się do Ciebie połączyć (jeśli używacie TCP/IP). Jeśli nie masz, to musicie się bawić hamachi, czy jak to tam się nazywa.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Jak stworzyc własny serwer

Post autor: erere1223 »

Aha zobaczę co da się zrobic tylko jest jeszcze 1 problem on ma pirata a ja orginał czy będziemy mogli razem zagrac??? Może znacie jakiś poradnik gdzie jest to napisane??? Bo szukałem i znaleśc nie mogę.A to forum jest chyba jedyne gdzie użytkownicy jeszcze wchodzą na dział OFP ;).Znalazłem też te opcje zaawansowane w edytorze ale mam problem.W Armie gdy chciałem ludzi w helikopterze dawałem nazwę Helikoptera na "helka" i w inicjacji wpisywałem {_x moveinCargo helka} forEach units group this tam działało a tu taj piszę ,że jakieś ustawienia czasu globalnego coś w tym stylu.Nie wiem dlaczego nie działa :(
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2011, 19:54 przez erere1223, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jak stworzyc własny serwer

Post autor: ufoman »

Na tym forum nie uzyskasz porad dotyczących nielegalnej wersji gry.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Jak stworzyc własny serwer

Post autor: erere1223 »

ale ja mam orginała...Boshe spytałem się tylko czy da się -,- Może niedługo będziecie chcieli zdjęcie gdzie na czole będzie napisane erere1223 a obok mej twarzy płytka z OFP???? Jak chcecie mogę dac zdjęcie gdzie na kartce będzie napisany mój nic a obok niego płyta z grą...
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2011, 19:56 przez erere1223, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jak stworzyc własny serwer

Post autor: ufoman »

Zamiast dramatyzować proponuję zajrzeć do regulaminu forum i się do niego zastosować.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Jak stworzyc własny serwer

Post autor: erere1223 »

jeżeli masz się tylko mądrowac to lepiej nic nie pisz -,- A oto dowód ,że mam orginała http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 411tg.jpg/
Obrazek
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jak stworzyc własny serwer

Post autor: ufoman »

Aha zobaczę co da się zrobic tylko jest jeszcze 1 problem on ma pirata a ja orginał czy będziemy mogli razem zagrac???
Mam nadzieję, że teraz jasno widzisz o co mi chodzi. Jeśli dalej nie zauważasz problemu to już nic nie poradzę. Jednocześnie informuję, że za teksty typu: "jeżeli masz się tylko mądrowac to lepiej nic nie pisz" nic dobrego nie czeka.
Awatar użytkownika
erere1223
Posty: 47
Rejestracja: 28 lipca 2010, 14:50
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Jak stworzyc własny serwer

Post autor: erere1223 »

Ale to JA jest użytkownikiem tego forum i podałem zdjęcie ,że JA mam orginała a nie udowodnisz mi ,że on jest na tym forum -,- I co bana mam dostac za to ,że użytkownik będzie mi tutaj pisał o regulaminie zamiast o odpowiedzi???
Obrazek
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Jak stworzyc własny serwer

Post autor: kondor »

Widzę, że masz kłopoty ze zrozumieniem sytuacji. Wytłumaczę więc jak krowie na miedzy.
Poprosiłeś o pomoc w nawiązaniu połączenia gry nielegalnej z legalną:
witam jak stworzyc własny server i by kolega mógł by się dołączyc do niego?
Twój kolega to pirat i nie pomożemy mu. To warunek konieczny.

Zamykam - temat porusza problem, w którym uczestniczy nielegalna wersja.
Jeśli masz inne problemy, z którymi Twój kolega nie jest związany, nie wahaj się pytać.
I co bana mam dostac za to ,że użytkownik będzie mi tutaj pisał o regulaminie zamiast o odpowiedzi???
Czy tylko ja mam problem ze zrozumieniem sensu tego zdania?
Zablokowany

Wróć do „Ogólna dyskusja / FAQ / Singleplayer / Multiplayer / Klany”