Zawieszenie komputera i błąd "out od memory (requested 0 KB)

Problemy i porady nt dobrej i słabej wydajności PC, zawieszaniem się gry itp.

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
VeaVictis
Posty: 79
Rejestracja: 19 września 2008, 08:02
ID Steam:
Numer GG: 1489462
ID gracza: 0
Lokalizacja: lubuskie

Zawieszenie komputera i błąd "out od memory (requested 0 KB)

Post autor: VeaVictis »

Witam,

Ostatnio sciągnąłem ze strony armaholic misję "GITS Evolution RACS" http://www.armaholic.com/page.php?id=14767. Wczesniej pobralem i zainstalowalem ACE 1.11. (poprzednio grałem tylko na ACE 1.10) Odpalilem pierwszy raz misje GITS Evolution RACS i bylo ok. Pozniej odpalilem Arme z ACE 1.11 zeby sprawdzic zmiany w modzie i zobaczylem,ze mam przestawione ustawienia prawie na maksymale (grafika). Wrocilem do poprzednich ustawien i uruchomilem misje RACS (bez ACE). Po jakims czasie komputer sie zawiesil, wywalilo mnie do Windowsa i zobaczylem komunikat:
"Out of memory (requested 0 KB)
footprint 1855586304 KB.
pages 32768 KB."

Wyglada na to,ze ACE 1.11 przestawil mi ustawienia. Przy próbie uruchomienia tej misji z modem ACE 1.11 na poczatku gra sie zawiesza i musze uzyc kombinacji ctrl + alt + del,zeby wyjsc do windowsa. W menedżeże zadań Windows w zakładce procesy proces arma2oa.exe używa aż 1855586304 KB po czym gra się zawiesza. Znalazłem podobny wątek na BI Forums, wynika z niego,że mam problem z "wyciekiem pamięci". Wcześniej grałem po kiklanaście godzin i Arma nawet nie jękneła. Misję GITS Evolution PRACS odpalilem na Armie CO 1.59 z modem SLX, wyspą IslaDUala oraz paroma drobnymi addonami. Czy ktoś mógłby mi pomóc?? Wkurza mnie ciągłe ponowne uruchamianie gry i savy co 3 minuty. Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu. Z góry ddziękuję.
"Spadochroniarze nie umierają.... Idą do piekła,żeby się przegrupować."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydajność i zawieszanie się”