Mody i Addony urealniające rozgrywkę

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Wulf
Posty: 1
Rejestracja: 09 lipca 2011, 20:41
ID Steam:

Mody i Addony urealniające rozgrywkę

Post autor: Wulf »

Witam

Czy ktoś obeznany z grą i różnymi moddami mógłby mi powiedzieć jakie mody poleca najbardziej by urealnić rozgrywkę. Chodzi mi o dźwięki o efekty o AI wrogów i sprzymierzeńców o fizykę ( ragdoll itp. ) itd. ? Cieszyłbym się też gdyby ktoś mi polecił jakiś mod któy optymalizuje grę trochę by chodziła płynniej. Z góry dziękuje :) !

Pozdrawiam
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Mody i Addony urealniające rozgrywkę

Post autor: tom3kb »

Dzwieki:
JSRS sound mod [bez niego nie włączam army :) ], RWS, vop sound, hi fi sound mod,
Efekty:
WarFX blastcore, slx[efekty, inteligencja wrogów] COWarmod/A2Warmod [efekty, dźwięki, inteligencja]
Inteligencja:
Gl4 i Zeus ai.
I wiele innych.
Niektórzy lubią ace mod to taka kobyła od wszystkiego głównie do multi, gameplay, ai, efekty itd.

Optymalizacja: np są addony dynamicznie zmniejszające zasięg widzenia, usuwające trawy choć to chyba bardziej ma ułatwiać celowanie i wyrównywać szanse z ai. I to wszystko co mi tak na szybko przychodzi na myśl :)

Ogólnie wpisuj arma 2 ai mod, fx mod, sound mod itd, kazdy ma inny gust więc to co znajdziesz musisz sam przetestować i wybrać co ci najbardziej pasuje, najwięcej wszystkiego znajdziesz w dziale download na armaholic lub u źródła czyli arma 2 bi forum..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”