Błąd CRC w patch'owaniu i instalacji OA. Pomocy!

Problemy i porady nt instalacji gry

Moderator: Inkwizytor

Zablokowany
Awatar użytkownika
Robert16
Posty: 73
Rejestracja: 11 marca 2009, 20:31
ID Steam:
ID gracza: 1431812

Błąd CRC w patch'owaniu i instalacji OA. Pomocy!

Post autor: Robert16 »

Otóż mam taki oto problem:

Ostatnio robiłem formata i zainstalowałem sobie Win'a 7 Professional 64-bit (wcześniej miałem Home Basic 64-bit i wszystko było cacy), zainstalowałem sobie Arme 2 i wszystko było ok, ale jak patchowałem z 1.02 do 1.03 i wyskoczył mi błąd CRC, no to spróbowałem od razu do 1.05, ale to samo. Więc spróbowałem nie patchować w ogóle i od razu zainstalować OA, ale przy instalacji też wyskoczył błąd CRC. Zapewniam, że to nie wina płyty, bo sprawdzałem na innym kompie i wszystko było ok, więc proszę was o pomoc. Z góry dzięki :dworship .
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 811
Rejestracja: 18 grudnia 2009, 00:42
ID Steam: EC_Zadra
Numer GG: 11973988
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Błąd CRC w patch'owaniu i instalacji OA. Pomocy!

Post autor: Slawek »

Możesz mieć problemy z kopiowaniem plików z płyty, kiepski odczyt plików z DVD.
Zainstaluj czystą wersję, potem poszukaj na płycie instalatora i ręcznie go odpal.
W ten sposób zainstalujesz jeszcze raz pliki, bez odinstalowania gry.
Teraz jest duże prawdopodobieństwo, że pliki będą dobrze przekopiowane z płyty (instalator wykonuje mniej czynności).
Jeśli przy patchowaniu dalej występuje problem, to zapamiętaj nazwę, przerwij patchowanie i poszukaj tego pliku na płycie z Arma2 i spróbuj ręcznie przekopiować go.
Jeśli masz inny napęd to go wymień. Niestety ale płyty z Arma2 a w szczególności w wersji PL są kiepskiej jakości i napędy sobie nie zawsze radzą z odczytem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek...Obrazek
In Game: Zadra, [EC] Slawek
TeamSpeak3 dla graczy Arma - Arma3PL lub 212.91.26.150:7891 Polish Community @ Steam
Awatar użytkownika
Robert16
Posty: 73
Rejestracja: 11 marca 2009, 20:31
ID Steam:
ID gracza: 1431812

Re: Błąd CRC w patch'owaniu i instalacji OA. Pomocy!

Post autor: Robert16 »

Problem się już rozwiązał widocznie 2-3 restarty i nocny odpoczynek mu pomogły, ale mimo to dzięki za pomoc i +1 :D .
Zablokowany

Wróć do „Instalacja i uruchamianie”