Arma3 oficjalnie

Dyskusja ogólna

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ

Jak podoba Ci się koncept Army3

Zachwycający
22
15%
Podoba mi się
48
32%
Wolałbym coś niemodernistycznego
34
23%
Ciężko powiedzieć
10
7%
Odgrzewany kotlet (to tylko nowe addony)
5
3%
Mój komputer tego nie pociągnie
18
12%
Kiszka
9
6%
Nie kupię tej gry
3
2%
 
Liczba głosów: 149

tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: tom3kb »

@up
Popieram, jeśli broń, która będzie w grze jest już na deskach projektantów lub ewentualnie wchodzi lub niedługo wejdzie do uzbrojenia to mi nie przeszkadza. Nie chcę tylko widzieć jakichś broni wymyślonych w głowach twórców gry. Jeszcze nie moge przełknąć tych "futurystycznych" hełmów i mundurów ale gdy za parę lat Future Combat System wejdzie do różnych armii, każdy kraj praktycznie pracuje nad czymś takim to taki wygląd żołnierza będzie "codziennością" i po prostu do tego przywykniemy.
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: FOX-PL* »

nie którym przeszkadzają jeżeli daje się tylko kilka wersji pukawek M4 i M16 i próbuje się to zalepić XM8 G36 lub Scarem. Tutaj najwyraźniej obstrzelanej M4A1 albo M16A2 M16A4 nie dostaniemy dopracowanej tak jak trzeba a nie jak nam podstawowa wersja Army II zapodała i to mnie wpienia. Cieszę sie iż będzie można konfigurować karabinek co już dawno powinno być, tylko czemu ja mam konfigurować jakiegoś Tar'a 21 którego haha używają jakieś z kosmosu wzięte jednostki specjalne US Army a nie przeżytą M4A1 Mk16 M416 tu jest cały widz równie dobrze ruskim mogliby dać brytyjskie L85 lub niemieckie G36 które ni wholere nie pasuje do prawdziwego ruskiego żołnierzyka. Bis najwyraźniej ma nas w D! i poluje na dzieciaki z pistoletami na wodę.
tom3kb
Posty: 511
Rejestracja: 04 marca 2011, 06:30
ID Steam:
ID gracza: 209283
Lokalizacja: Sieradz

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: tom3kb »

Może i m4 i m16 też się znajdzie fajnie by było sobie do nich po podczepiać różne dodatki, poczekamy zobaczymy, mi na razie najmniej podobają się te hełmy z dziwnymi okularkami, w których żołnierze wyglądają jak jakieś owady.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: kondor »

Tu jest filmik z prezentacji, z której zdjęcia pokazujesz http://www.youtube.com/watch?v=2R8hWxgFMfY
-3d mission edytor
-wyspa 900km^2 (wliczając morze)
-ragdoll
-renderowanie do textury
-łódź podwodna to obiekt statyczny
-brak rozczłonkowania
-da się wejść do wszystkich domów
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: mant3z »

pettka pisze:Ahh, in OA, OPFOR was too weak and low tech, lets start whining. Wait, there comes A3, OPFOR seems to have at least some tech, lets start whining :icon_twisted:
I would like to remind You, that You don't know most of things from Armaverse yet. Trust us at least a bit, I think You'll get everything well explained before the game hits shelves. There were some hints in ARG, but that's not all.
On other side, we are looking at all the reactions from our dear community and thinking about them :icon_twisted:
Ci co nie wiedzą, Pettka to jeden z developerów.
Płakałem, że future i takie tam ale coraz bardziej się przekonuję. Realizm realizmem ale trochę balansu by się przydało. Widać, że za dużo go nie będzie ale zawsze coś.
Coraz bardziej mnie interesuje co tak naprawdę się wydarzyło w tym armaversum.
Śmiało można powiedzieć, że chodzi o globalny konflikt NATO vs. EAST tylko co się kryje pod EAST. Iran i Chiny? Może jeszcze jakieś państwo? Gdzie się podziali Rosjanie?
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
RozekPoland
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2010, 13:16
ID Steam: RozekPoland
Numer GG: 24417445
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: RozekPoland »

mant3z pisze: Śmiało można powiedzieć, że chodzi o globalny konflikt NATO vs. EAST tylko co się kryje pod EAST. Iran i Chiny? Może jeszcze jakieś państwo? Gdzie się podziali Rosjanie?
Na trailerze jest przedstawiony T95. Poza tym cały sprzęt EAST wygląda na rosyjski.
:ofp :weteran


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pit
Posty: 698
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 13:45
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: Pit »

Co do futuryzmu w Arma3 to nasuwają się mi następujące przemyślenia...

Nowe uzbrojenie, wyposażenie i pojazdy być może wreszcie umożliwią z balansowanie dwóch stron konfliktu, tak by missionmakerzy nie musieli walczyć z wiatrakami. Futuryzm otwiera nowe możliwości i znosi obecne ograniczenia znane z realnych armii.

Wróżę jednak, że spowoduje to rozłam w społeczności Arma pośród graczy rozgrywek PvP na zwolenników Berzerka - ci pójdą ku nowej Armie3 (zachęceni balansem oraz nowinkami fizyki i grafiki) oraz na zwolenników cooperative'a - ci pozostaną przy Arma2OA (zniechęceni brakiem tego co teraz jest w realnym świecie).
8BZ - 8 Brygada Zmechanizowana | 8R - Ósma Rangers
:weteran :8bz :cfog
"Don't forget nothing" - MJR ROBERT ROGERS, 1759
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: ufoman »

Odnośnie podziału Pit, to dodatki/addony ze starszym uzbrojeniem raczej szybko pojawią się w ARMA3.
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: SaS TrooP »

Przy czym dobry symulator to niezbalansowany symulator, i rzygać mi się chce sraniem gości od Berzerka i innych takich. Balans do zrobienia jest banalny, wystarczy dać te same pojazdy po obu stronach, nie wiem z czego drą pasy.
A symulacja to nie jest sam sprzęt, to przede wszystkim możliwości - gdyby się uprzeć można stworzyć symulator w uniwersum Star Wars...
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: Arma3 oficjalnie

Post autor: eJay »

Ale niektórzy drą szaty na znak Rejtana :D Panowie, do premiery został ponad rok, pokazali jakieś rendery, 2 minuty rozgrywki. Nie ma co wyciągać głupich wniosków. Jeżeli nie będzie tam ufoków i Optimusa Prime'a to jestem ZA. Wszystkie wariacje M4, RPGi, Abramsy już mi się przejadły - serio, za dużo tego było ostatnio, ponadto zawsze community narzekała na BiS, że studio nie potrafi zrobić 100% dokładnych modeli. Pod tym względem znowu będzie status quo - ludzie zrobią swoje, a BiS swoje, ale tym razem będzie to coś nowego. Czesi zapewniają, że mody będą kompatybilne po kilku poprawkach, więc nie widzę sensu dalszego narzekania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma3”