Zasięg UH-60 (?)

Edytor Arma (Arma, Arma2, Arma2OA)

Moderatorzy: kondor, Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LukeOne
Posty: 95
Rejestracja: 01 września 2010, 19:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Zasięg UH-60 (?)

Post autor: LukeOne »

Witam, robię misje w której grupa komandosów desantuje się z UH-60 następie mają do załatwienia na mapie sporo rzeczy gdzie UH (sterowany przez gracza modułem dowództwa) często wspiera ogniem i takie tam po czym śmigłowiec zabiera ich do bazy. Tu nasuwa się pytanie ile w Arma 2 OA taki UH-60 może wisieć w powietrzu ? godzinę ? dwie ? w razie czego można jakoś kazać mu lecieć do bazy i zalać paliwo ? jeśli tak to jak ? Jeśli jakiś spryciarz zna odpowiedz na te wszystkie nurtujące nie dające spać pytania proszę o to by zabrał głos. Pozdrawiam
combat ready
Awatar użytkownika
Sieku12
Posty: 47
Rejestracja: 08 września 2010, 19:32
ID Steam:
Numer GG: 2176786
ID gracza: 0

Re: Zasięg UH-60 (?)

Post autor: Sieku12 »

no na samych skryptach sie neizabardzo znam ale mozesz dać: "set fuel 1" czy jakos tak to sie pisało i w obrębie gdzie ma latać - to zagwarantuje ze paliwo mu sie nieskończy albo dać kilkanascie takich wyzwalaczy z "powtarzalny" i gdy w niego wleci dotankuje go i nad rejonem walki je dać i wtedy za każdy przelot doda mu paliwa :)

P.S. jeśli pomogłem przyznaj punkty reputacji - t nic nie kosztuje a jakze pomaga innym :)
P.S. - jeśli pomogłem przyznaj punkt reputacji, Ciebie to nic nie kosztuje a innym tak wiele daje :)

Polecam (film YouTube)
Awatar użytkownika
LukeOne
Posty: 95
Rejestracja: 01 września 2010, 19:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Zasięg UH-60 (?)

Post autor: LukeOne »

To jest świetna myśl ale jest jeden problem a mianowicie nie wiem jak dokładnie powinna wyglądać składnia tego "SetFuel 1" szukam w google ale nic z tego.
Jeśli uda ci sie znajść jakieś konkrety to masz u mnie plusa. :)

EDIT: Dobra mam :) składnia wygląda tak (nazwa_jednostki setFuel 1) dzięki wielkie
Ostatnio zmieniony 17 października 2010, 19:08 przez LukeOne, łącznie zmieniany 1 raz.
combat ready
Awatar użytkownika
rapanui128pl
Posty: 39
Rejestracja: 02 kwietnia 2010, 09:21
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Zasięg UH-60 (?)

Post autor: rapanui128pl »

Kod: Zaznacz cały

nazwa helikoptera setFuel 1;
1 pełny bak 0,5 pół baku 0 pusty bak (możesz od 1 do 0 np 0,2) (gdyby nie działało 0,5 spróbuj 0.5). wstawiasz to w wyzwalaczu np wyzwalacz :arrow: aktywacja zachód :arrow: przy aktywacji: nazwa helikoptera setFuel 1; :plane

ps eh zapóźno napisałem :ohno
Gdy widzisz błysk jest już za późno
ODPOWIEDZ

Wróć do „Edycja oraz tworzenie misji, skrypty oraz programowanie”