Piloci łączmy się

Arma2 oraz Arma2OA: Informacje o grze w sieci, adresy serwerów, klany, ligi oraz turnieje

Moderator: Inkwizytor

Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Piloci łączmy się

Post autor: Tenk »

Witam!
Od dłuższego czasu chodzi mi pogłowie pomysł stworzenia clubu (żeby nie nazwać tego klanem) miłośników wszelkich "latadeł" w ArmA II. Jest wiele ugrupowań, które prowadzą głównie działania oddziałami naziemnymi, rzadko tocząc bitwy powietrzne lub wykonując całą misję jedynie z kokpitu pilota. A zapewne jest wiele osób, które uwielbiają siąść za steramy czy to śmigłowca czy samolotu i zwyczajnie sobie polatać lub coś rozwalić.
Z tego co mi wiadomo nie istnieje żaden klan/club który zrzeszał by ludzi z zamiłowaniem do latania. I chciałbym się Was zapytać czy znaleźli by się chętni, aby w zgranej ekipie poćwiczyć akrobacje powietrzne, przeprowadzić atak na wrogie cele lub wspomóc komputerowych sojuszników za sterami AH-64 lub UH-60?

Zdaje sobie sprawę że AII nie jest symulatorem lotów, mimo tego można się fajnie pobawić :)
Niestety nie mam swojego serwera do gry, a moje łącze nie uciągnie więcej niż 3-4 graczy, ale jeśli znaleźli by się chętni piloci to coś się wykombinuje.

edit:
Kontakt ze mną: gg 11091411

Pozdrawiam
Tenk
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Piloci łączmy się

Post autor: PROCIK »

Ja sie pisze na to :hapy
Serwer by się znalazł, np. klanu [EC]. Potrzeba tylko misji i chętnych do latania. Prosta misje można by sklecić ale gorzej z chętnymi do latania. Na początek można poćwiczyć walki powietrzne na misji DM Dog Fight, jak się nie mylę mieliśmy taka na naszym serwerze [EC].
Awatar użytkownika
Ptashek
Posty: 23
Rejestracja: 14 stycznia 2009, 20:25
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Piloci łączmy się

Post autor: Ptashek »

Uuuu widze coś dla siebie :D Ja mogę zacząc zabawe ale jedynie od wrześnie. W okresie wakacyjnym nie będzie mnie w domu. Niedługo wychodzi AII: Operation Arrowhead to bd można już na nowych mapkach pośmigać. Ja jestem ogólnie zwolennikiem wiropłatów więc uraczyłbym się pilotujac śmigłowce. No ale innymi latadłami nie pogardze :) Można by popróbowć jakis air show zrobić czy cuś :P
POZDRO :8bz
I belive I can fly...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
www.8bz.pl
Andriey
Posty: 105
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 09:13
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Legnica

Re: Piloci łączmy się

Post autor: Andriey »

Jestem za, specjalizacja Airplanes
Spec Służby
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Piloci łączmy się

Post autor: Tenk »

Bardzo się cieszę że znajdzie się serwer do gry. Jeszcze bardziej że znalazło się kilku chętnych do wspólnego podbijania przestworzy. Na szybkiego stworzyłem forum gdzie będziemy mogli ustalić szczegóły naszych wojaży, znajdziecie je pod adresem http://hawk.opx.pl/
Mam nadzieje że jeszcze kilku dzielnych pilotów przybędzie :)
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Piloci łączmy się

Post autor: PROCIK »

Obrazek
Awatar użytkownika
Intruder
Posty: 208
Rejestracja: 04 stycznia 2010, 19:12
ID Steam:
Numer GG: 153238
ID gracza: 3905

Re: Piloci łączmy się

Post autor: Intruder »

Ja jestem za i mogę pisać się na taxówki. Na własną prośbę całą kampanię VB przelatałem jako taxi po stronie UFA w AH-6, MH-60 czy Osprey. Mimo, iż nie strzelam - bardzo lubię swoją "pracę" i jej odpowiedzialność. Preferuję śmigła USA ale ruskimi też polatam.

Pozdro
Intruder
GG 15 32 38
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PROCIK
Posty: 494
Rejestracja: 19 maja 2009, 11:10
ID Steam:
Numer GG: 2542288
ID gracza: 0
Lokalizacja: Doncaster, UK

Re: Piloci łączmy się

Post autor: PROCIK »

Można by zrobić misje, gdzie trzeba by osłaniać śmigłowce transportowe. Jakaś ewakuacja? Można by tez przystosować misje typu "złap i utrzymaj" czyli utrzymanie przewagi powietrznej w jakimś terenie. Oczywiście dla samolotów teren ten byłby o wiele szerszy niż w misjach pieszych.
Albo taka: AI na wyspie, cześć lata samolotami jako osłona a jeden albo dwa śmigłowce jako transport. Zadanie było by takie, aby przetransportować jak najwięcej AI z jednej wyspy na druga. AI po przetransportowaniu samo by się resowało (rezowało?) na pierwszej wyspie. Tak wiec w kolko transport zabierał by tych AI. Samoloty osłaniają transport. Grupa przeciwników ma za zadanie maksymalnie utrudnić ten transport. Punkty wylotu i celu można by sporo oddalić, tak aby można było kluczyć śmigłowcem po wyspie. Dobrym tematem było by wyłączenie radaru.

No i zostaje tez klimat WWI na inne misje, czyli dwupłatowce :)
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Piloci łączmy się

Post autor: Tenk »

Ten drugi pomysł na misję jest niczego sobie. Pozostaje kwestia wykonania i napisania kilku skryptów, bo bez tego raczej się nie obejdzie. Niestety na skryptach kompletnie się nie znam :ohno
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: Piloci łączmy się

Post autor: kondor »

Ja też bym sobie polatał. Ale chciałbym nic nie robić edycyjnego, tylko grać.
Awatar użytkownika
Ptashek
Posty: 23
Rejestracja: 14 stycznia 2009, 20:25
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Piloci łączmy się

Post autor: Ptashek »

Ja tak jak Intruder pisze sie na taksówki. Bo również lubie być odpowiedzialny za "towar" jaki mam na pokaladzie (cała kampania ATC jako taxi ) :lol: Piszze sie na ruskie maszyny ale amerychamskimi nie pogardze.
Ale tak jak pisalem wcześniej dopiero moge zacząć zabawe od początku września. :coffee
I belive I can fly...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
www.8bz.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multiplayer”