Troche Historii z WWII ( Polska/Kielce )

Miltaria, historia, wojskowość, sprzęt, ciekawostki

Moderator: Inkwizytor

Zablokowany
Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Troche Historii z WWII ( Polska/Kielce )

Post autor: Desperat »

Polecam ksiazke :

Mieczysław Moczar : Barwy Walki ( o partyzantach walczacych na terenie woj.świętokrzyskiego )

To tyle , nie widze zaninteresowania , wiec pisac na marne nie bede :( .
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
Awatar użytkownika
Yac
Posty: 447
Rejestracja: 21 stycznia 2007, 08:54
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Troche Historii z WWII ( Polska/Kielce )

Post autor: Yac »

"Barwy Walki" Moczara ? Buahahahaha - to stek bzdur wyssanych z palca a mających pokazać jaki to z Moczara był partyzant. Od pierwszej - do ostatniej litery zakłamana propagandówka z PRL-u. Nie warta nic - poza wartością papieru na makulaturę. "Jaja kobyły*" Moczar kazał napisać tą ksiązkę w momencie próby zamachu na stołek genseka PZPR przy poparciu "partyzantów" ZBOWiD-u.

*- "Jaja kobyły" tak nazywano Moczara z racji że w większości przemówień i wystapień publicznych używał zwrotu " ja jako były partyzant" :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
shelton
Posty: 179
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 20:47
ID Steam: sheltonpol
Numer GG: 1986662
ID gracza: 1
Lokalizacja: Watford
Kontakt:

Re: Troche Historii z WWII ( Polska/Kielce )

Post autor: shelton »

Polecam ksiazke :

Mieczysław Moczar


Samo to wystarczyło, resztę mogłeś sobie darować... :D:D:D
Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Re: Troche Historii z WWII ( Polska/Kielce )

Post autor: Desperat »

YacieK pisze: "Barwy Walki" Moczara ? Buahahahaha - to stek bzdur wyssanych z palca a mających pokazać jaki to z Moczara był partyzant. Od pierwszej - do ostatniej litery zakłamana propagandówka z PRL-u. Nie warta nic - poza wartością papieru na makulaturę. "Jaja kobyły*" Moczar kazał napisać tą ksiązkę w momencie próby zamachu na stołek genseka PZPR przy poparciu "partyzantów" ZBOWiD-u.

*- "Jaja kobyły" tak nazywano Moczara z racji że w większości przemówień i wystapień publicznych używał zwrotu " ja jako były partyzant" :mrgreen:


Tego akurat nie widzialem .

No to moze , popiszemy o :

- Wiezienie z okresu Druga Wojna Swiatowa , na ul.Zamkowej w Kielcach

- Czolgi na terenie i w obrebie Morawicy

- Pogrom Zydow ( ogolnie w Kielcach ) , albo w granicach ul.XI w , moze tez na ul.Padarewskiego
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Troche Historii z WWII ( Polska/Kielce )

Post autor: Firefly »

Wydaje mi sie, ze ten temat na tym forum jest zbedny i za wielkiego zainteresowania nim tu nie bedzie. Jesli koniecznie chcesz o tym dyskutowac to polecam odpowiednie do tego forum: http://forum.histmag.org/ znajdziesz tam napewno wiecej pasjonatow i fachowcow w interesujacej ciebie tematyce.

Jakby nie patrzec to forum dotyczy gry i tak ciezka tematyka jaka proponujesz jest w mojej opinii zbedna.
Retired. Unavailable until further notice.
Desperat
Posty: 93
Rejestracja: 14 lutego 2007, 19:15
ID Steam:
Numer GG: 5997674
ID gracza: 0
Lokalizacja: Polska / Kielce

Re: Troche Historii z WWII ( Polska/Kielce )

Post autor: Desperat »

Firefly pisze: Wydaje mi sie, ze ten temat na tym forum jest zbedny i za wielkiego zainteresowania nim tu nie bedzie. Jesli koniecznie chcesz o tym dyskutowac to polecam odpowiednie do tego forum: http://forum.histmag.org/ znajdziesz tam napewno wiecej pasjonatow i fachowcow w interesujacej ciebie tematyce.

Jakby nie patrzec to forum dotyczy gry i tak ciezka tematyka jaka proponujesz jest w mojej opinii zbedna.


Dziekuje , przyda sie ( chyba ) . Jak bede miec czas , to wpadne tam na dluzej .
Użytkownik zbanowany do dnia 14.12.2007

Obrazek
Awatar użytkownika
klamacz
Posty: 818
Rejestracja: 23 listopada 2006, 09:54
ID Steam:
Numer GG: 2019934
ID gracza: 2320644
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Re: Troche Historii z WWII ( Polska/Kielce )

Post autor: klamacz »

Z braku zainteresowania forumowiczow temat zamykam.
Na przyszlosc polecam wybierac tematy do dyskusji, ktore nie tylko maja Militarium w tytule, ale takze chocby luzno nawiazuja do tematyki OFP/Arma. W ten sposob latwiej bedzie dyskusje rozwinac, chocby dlatego, ze bedzie wiecej zainteresowanych.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Militarium”