ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: FOX-PL* »

1. Czy będą wreście karabiny wyborowe z tłumikami? np. M110 SD (od 2008r. został wprowadzony do US Army).
2. Czy zostało zastosowane bardziej realne udzwiękowienie wszelkiego rodzaju broni, a zwłaszcza broni piechoty? np. karabiny wyborowe DMR, M24, M40, SWD, KSVK, oraz Saiga posiadają w Armie 2 ten sam dzwięk wystrzału.
3. Czy będzie wprowadzony nowy system wyposażenia żołnierza, np. zmiana ilości slotów albo odpowiednia waga wyposażenia mająca wpływ na piechura, np. jego zmęczenie?
4. Czy zawodowi snajperzy będą posiadali kamuflarz np. desert ghillie?
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: SaS TrooP »

Wydaje mi się, że dźwięki się nie zmienią. NA wszelkich możliwych filmikach i trailerach nic a nic nie uległo zmianie :no
Awatar użytkownika
VoY
Posty: 672
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:42
ID Steam:
Numer GG: 3308113
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdynia

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: VoY »

Wszystkim bardzo dziękuję za przedstawione tu pytania.
Na ich część udało mi się odpowiedzieć na łamach arma2.pl - czytaj.

Jeśli coś jeszcze Was interesuje pytajcie a ja już na spokojnie postaram się udzielić informacji w tym temacie.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: FOX-PL* »

bardzo dobra recenzja jak na tak krótki czas testu. Napewno część nowych elementów nie będzie wprost widoczna i zostanie uzależniona od oskryptowania ale najważniejsze, że Arrowhead zmierza w kierunku doskonalenia już posiadanych zabawek po AA2.
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: kondor »

Gratuluję recenzji :1th . Wreszcie coś napisane przez aktywnego gracza serii o rzeczach interesujących dla fanów, a nie jakiegoś redaktora, który porównuje do codów i pisze o jakichś oczywistościach.
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: 2M1R »

Nie wiem jak wy ale ja się wkur... na BIS za tą armie pepików... Czemu armia czeska jest koło Niemców i Amerykanów a polskiej nie ma? Rozumiem jak by to dodali w patchu albo dodatku spejalnie wydanym dla Czechów ale taka chamówa? :evil: Ja się pytam co oni takiego zrobili w Afganistanie albo Iraku ze ich do gry pakują?

Co do innych spraw to jaki by nie był ten dodatek to i tak go pewnie kupie tym bardziej że ponoć ma się ładnie z podstawką integrować.

P.S. Gdyby nie to ze jestem z natury leniwy to pewnie bym napiszał niewybrednego posta na forum BISu w sprawie braku polskiej armii :twisted:

P.S.2. I nie nie mam nic do Czechów jako narodu ale na taką zniewagę naszego "mocarstwa regionalnego" jako patriota pozwolić nie mogę :rant :)
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: eJay »

2M1R pisze:Nie wiem jak wy ale ja się wkur... na BIS za tą armie pepików... Czemu armia czeska jest koło Niemców i Amerykanów a polskiej nie ma? Rozumiem jak by to dodali w patchu albo dodatku dla spejalnie wydanym dla Czechów ale taka chamówa? :evil: Ja się pytam co oni takiego zrobili w Afganistanie albo Iraku ze ich do gry pakują?

Nie płacz, polskie addony pewnie pojawią się i będą lepsze od Bisowskich. Czemu czesi? A czemu nie. Zawsze to nowa armia, a nie znowu Ameryka vs źli Rosjanie. BiS jak najbardziej miał prawo tak zrobić wszak nie opierają się na realnym konflikcie.
Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: r2d2 »

Zapominasz że to czeska gra, i trzeba mieć pretensje do do samych siebie że sami nie porafimy czegoś takiego zrobić. Gdybyśmy potrafili to na 100% Polacy wpakowaliby "dyżurną narodową chlubę czyli husarię".
No tak ale Czesi powinni uszanować nasze stanowisko :lol: i zamiast siebie umieścić tam Polaków no może przynajmniej Węgrów :D
Awatar użytkownika
kondor
Posty: 1522
Rejestracja: 13 marca 2007, 11:50
ID Steam: Przemek_kondor
Kontakt:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: kondor »

Zresztą chyba Polska wycofała się z uczestnictwa w misjach ONZ na rzecz zwiększenia zaangażowania w misjach NATO, więc jest ok.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: mant3z »

:dworship Świetna robota panowie redaktorzy :)
Mów mi milordzie łapserdaku!
osa1942
Posty: 63
Rejestracja: 25 kwietnia 2010, 18:37
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ArmA2 Operation Arrowhead - 100 pytań do...

Post autor: osa1942 »

Witam,jestem nowy na forum i mam parę pytań. W jakimś newsie jest napisane że arma 2 może się zintegrować z operation arrowhead. I tu się rodzą pytania.
1. Mody,addony,skrypty działające pod arma 2 będzie można włączyć na OA ?? Interesuje mnie Ac-130 :rox
2.Jeżeli jest luneta termiczna to czy będzie kamuflaż termiczny(nie wiem czy tak się to pisze)? (Dla niewiedzących... Jest to siatka/osłona która ukrywa ciepło wydalane przez nas. można nakryć nią snajpera,czołg najczęściej stanowiska KM i moździerze.)
3.Czy można modyfikować uzbrojenie ala MW2.(nie chodzi mi tu o akimbo bo to jest... Chodzi mi o celowniki,laser do namierzania celów tłumik, ACOG, i inne)
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”