Witam Kilka Pytani dotyczacych OFP

OFP - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, opracowania, poradniki

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
adam2233
Posty: 2
Rejestracja: 10 lutego 2010, 18:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Witam Kilka Pytani dotyczacych OFP

Post autor: adam2233 »

Witam mam kilka pytani związanych z OFP

1) Pytanie

Zauważyłem ze w edytorze misji są trzy funkcje nie jestem pewien do czego służą?

-Pierwsza to Intro (myślę ze to służy do robienia pokazówek przed rozpoczęciem misji)
- Drugie to Misja ( jest to tworzenie zwyczajnej misji)
- Trzecie i Czwarte to Misja Zwycięstwo i Misja Porażka ( nie wiem po co są one jak ktos by mi mógł to wytłumaczyć?)

moje pytanie jak zrobić aby po misji intro (tak zwanej robienie pokazówek przed misją) gdy skończy sie pokazówka aby automatycznie przełączyło się na Zwykła Misje?

2) Pytanie
Jak można zrobić widok palącego się samochodu? Wiem ze można ?

3) Jak zrobić flagę przyczepioną do samochodu widziałem to na (pokazówce OFP)

4) To Cele Misji i Notanik wiem ze na forum jest taki temat ale jak ktoś może mi dokładnie wytłumaczyć jak to zrobić wiem że trzeba wejść na Stronę OFP tam jest napisane jakiś tekst kóry na to pozwala ale nie wiem co dalej gdzie go wkleić itp wogóle nie mam pojęcia jak to zrobić

Proszę o dokładne wytłumaczenie!!!!!

5) Jak zrobić aby grupa nie dowodzona przez zemnie wyskoczyła z helikoptera dzięki wyzwalaczowi lub punktu trasy?

6) Przed rozpoczęciem misji jest zawsze przygotować się i data godzina itp
jak zrobić aby zmienić test aby zamiast przygotować się było np Okolice Evronu albo Nie dalko od miasta Magantic?

7) Ostanie pytanie zawsze przed rozpoczeicem misji są pokazywane cele, notatnik, uzbrojenie, grupa dlaczego jak robie misje i zapisuje ja to nie ma na początku tego ponieważ chciałbym dowiedzieć sie jak się robi aby na początku wybrać sobie bronię gdy pojawi się Cele, Notatnik, Uzbrojenie Grupa stamtąd chciałbym sobie wybrać broń na początku misji?

Proszę o odpowiedzi na te pytania pozdrawiam adam2233

Proszę o odpowiedzi na te pytania i dziękuje za pomoc adam2233
Awatar użytkownika
faguss
Posty: 12
Rejestracja: 13 czerwca 2008, 22:15
ID Steam:
ID gracza: 0
Kontakt:

Re: Witam Kilka Pytani dotyczacych OFP

Post autor: faguss »

1) Intro, Outro - Win, Outro - Loose to przerywniki filmowe które są odgrywane w odpowiednich momentach przy graniu w Single Player.
aby automatycznie przełączyło się na Zwykła Misje?
Ustaw zakończenie (wyzwalacz kończący misję) i zagraj w misję po SP ale nie przez edytor.

2) Szukaj skryptów ognia, dymu itp.

3) Może chodziło ci o teksturę flagi na boku samochodu?

5) 6) 7) Od tego są tutoriale na OFPEC, BI WIKI czy OFP Center PL. Po drugie eksperymentuj też sam.
Obrazek------Obrazek-------Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja / FAQ / Singleplayer / Multiplayer / Klany”