Advanced Combat Environment - ACE 2

"Zrób to sam" czyli dłubiemy w Arma2 (Arma2, Arma2OA)

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
whiskey111
Posty: 12
Rejestracja: 30 marca 2010, 23:58
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Advanced Combat Environment - ACE 2

Post autor: whiskey111 »

Menu interakcji mi już działa, dziękuję za pomoc.
Nie potrafię jednak dojść, w jaki sposób otwiera się urządzenie do pomiaru wiatru.

Nie wyświetla mi się też linijka na mapie - klawisz H.
GeForce Gainward 9800GT; Intel 7400; 4 GB ram DDR 2
Awatar użytkownika
LukeOne
Posty: 95
Rejestracja: 01 września 2010, 19:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Advanced Combat Environment - ACE 2

Post autor: LukeOne »

Witam, potrzebuję ściągnąć najnowszego ACE 2 OA z tym że nie chcę używać do tego addonsync chcę pobrać pliki ACE, ACEX, CBA i to w zasadzie wszystko, moje pytanie brzmi skąd (z jakiej strony) pobrać te pliki ? Próbowałem grzebać na oficjalnej ACE ale tam trzeba się rejestrować.
Moje drugie pytanie to czy do najnowszej aktualizacji ACE wypada ściągnąć najnowszy patch do army ?
Moje trzecie pytanie, co zrobić gdy nie mam na klawiaturze prawego windowsa a ustawienia ace nie chcą się zapisywać -,- generalnie nie mogę nic zrobić w grze ani podłożyć ładunków ani nic.
Proszę o pomoc.
combat ready
Awatar użytkownika
LukeOne
Posty: 95
Rejestracja: 01 września 2010, 19:59
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: Advanced Combat Environment - ACE 2

Post autor: LukeOne »

1. A więc tak, wszystko ściągniesz tu http://www.armaholic.com/page.php?id=14067

2. Tak do najnowszego ACE 1.13 musisz mieć patcha 1.6

3. robisz tak, po edycji ustawień ACE wychodzisz z gry otwierasz w folderze gry folder o nazwie userconfig > ace i tam masz plik (nie koniecznie txt) o nazwie settings.ace
wklejasz do niego zawartość schowka i gotowe, tylko nie nadpisuj zamiast p.windowsa takich przycisków jak Ctrl czy Shift bo nie zadziała.

No co .. trzeba sobie jakoś radzić :D
combat ready
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”