ARMA2 - Patch 1.04

Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: SaS TrooP »

mant3z pisze:Z tego co mi zaphod kiedyś opowiadał to nie tylko od łącza.
Długo pracował nad optymalizacją kodu berzerka by to oczekiwanie przyspieszyć.
Z którymś tam releasem jeszcze pod 1.03 zaczęło to działać rewelacyjnie. Niezależnie od tego ilu graczy było na serwerze, ilu się w danym momencie podłączało, zawsze wchodziło się po 5~10 sekundach.

Jak masz na myśli ten server berzerka na 100 osób, to nie masz racji .Wczoraj tam byłem na 1.04 to wchodzę do 10 sekund.
Awatar użytkownika
r2d2
Posty: 133
Rejestracja: 02 lutego 2007, 22:40
ID Steam:

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: r2d2 »

polo pisze:
r2d2 pisze:W 1.04 lepiej sie celuje i ogólnie gra sie troche płynniej.
Polecam.
A co do kampani, poprawiona została ? :hapy
W kampanie właściwie nie gram :aliens
Awatar użytkownika
MadMax
Posty: 26
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 13:57
ID Steam:
Numer GG: 12332081
ID gracza: 402436

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: MadMax »

A ja mam tak, że wadliwa płyta jest , z trudem zainstalowałem orginała - ale zainstalowałem.
Potem jak się te jeb.... patche pojawiają to mam zawsze problem, bo po patchu mówi mi , ze muszę orginalną płytę włożyć - a orginał jest zjeba....y (czego to na mnie trafilo - to niedoróbstwo producenta - wydawcy płyt z ArmA2) i muszę cracka szukać i jak znajde to jest ok, bo niemusze tej cholernej orginalnej zepsutej płytki wsadzać. I juz miałem chwilę spokoju a tu patch 1.04 i znowu szlag mnie trafia - bo sytuacja się powtarza - tylko narazie cracka nie moge znaleźć do tego 1.04 patcha - czy ktoś może mi pomóc i ma podobne problemy z płytą orginalną.
Ku....a zapłacić kasę za orginała i mieć takie problemy - uważam, że to wstyd i wielki MINUS dla wydawcy za spieprzone wydanie.
Awatar użytkownika
Radeon
Posty: 778
Rejestracja: 14 lutego 2007, 00:28
ID Steam:
Numer GG: 4014140
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: Radeon »

Napisz maila do wydawcy, że masz wadliwą płytę i niech Ci ją wymienią. Co za problem?

Masz paragon, pudełko, płytkę, nr. seryjny, możesz im nawet zdjęcia strzelić. IMO, nie powinni robić problemu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piromaniack
Posty: 42
Rejestracja: 04 października 2007, 19:29
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: Piromaniack »

Radeon ma rację, na pecha nic się nie poradzi, miałem podobną sytuację z Medievalem 2 - wymieniono mi go bez większych problemów, jakkolwiek musiałem dopłacić. Z tym, że to był CD P, nie LEM. Przynajmniej to nie Res, w którym cała partia płyt miała złe seriale w pudełku :P (sponsored by Cenega).
Bartholomew
Posty: 9
Rejestracja: 06 września 2009, 15:00
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: Bartholomew »

A gdzie można zdobyć wersję beta 1.04? Ja nie wiem czy mam problem z CD czy raczej z napędem, ale po kilku normalnych uruchomieniach (w tym rzecz jasna instalacji) płyta przestała być czytana przez nagrywarkę (jak i kilka innych płyt, chociaż nie wysiadła całkiem i są takie które chodzą bez problemu :/ ). Do 1.03 miałem exeka nocd, do 1.04 jeszcze nie wypuścili i nie mam szans na grę :( Więc może wiecie, czy są gdzieś te bety do odnalezienia?
Awatar użytkownika
JonPL
Posty: 270
Rejestracja: 14 lipca 2009, 16:43
ID Steam:
Numer GG: 6628146
ID gracza: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: JonPL »

Nie ma i szybko chyba nie będzie.


Załatw od kogoś obraz i z niego emuluj (tylko że gra to może wykryć - jest z tym trochę zabawy, ale ostatecznie choćby z użyciem programu YASU da się to zrobić)

Sprawdź rodzaj płyt których nie czyta, może nie czyta np. dwustronnych z jakiegoś powodu
http://armacenter.pl/ - najdłużej istniejąca społeczność w historii polskiej sceny ArmA i OFP.

Dołącz do nas - weteranów - dajemy czadu już od czasów wczesnego Flashpointa.
Awatar użytkownika
MadMax
Posty: 26
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 13:57
ID Steam:
Numer GG: 12332081
ID gracza: 402436

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: MadMax »

A ja postanowiłem się zaopatrzyć w wersję ArmA2 PL - bo obecnego orginała mam anglika, spatchowanego do 1.03 - i narazie nie patczuje do 1.04 bo mi płyty nie czyta.
Pogodziłem się juz z tym problemem, powiedziałem sobie... ludzie maja wieksze problemy.
Jeszcze mam nadzieje ze jakis exec 1.04 no cd wyjdzie. Nie mam czasu ani zapału do zabawy w obrazy i YASU :rant
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: hryst »

ja miałem problem przy patchu 1.03 okazało sie ze pod windows 7 płyty mi nie widział i musiałem stary czytnik DVD wstawić
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
OFman
Posty: 471
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 21:38
ID Steam:
Numer GG: 2993491
ID gracza: 0
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: OFman »

Posiadam wersję pobraną z http://www.sprocketidea.com + polski key. Żadnej płyty i zero problemów z patchowaniem.
:13bds :weteran
http://arma2.pl
"I'm not friendly" :D
Goodman
Posty: 12
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 09:09
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA2 - Patch 1.04

Post autor: Goodman »

OFman pisze:... polski key. .
Co znaczy polski key?

A problem jest z kilkakrotną aktywacją {Chyba 4? } potem 3eba dzwonić albo maile pisać o zresetowanie keya.
No i patche nie sa pod wersje download.

Też mam tę wersję no "-" to koszt jej jest prawie raz taki co z nośnikiem {127 zł}
Zablokowany

Wróć do „ArmA Flash News”