Dobry film

... lub palce na klawiaturę niosą

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Dobry film

Post autor: Koval »

Kontynuacja ze starego forum flashpoint.pl - temat nie był w czołówkach aczkolwiek pomagał odnaleźć ciekawy tytuł proponowany przez innych.

Co ostatnio jest "na topie" pod względem miodności płynącej z oglądania? Jaki tytuł polecacie?

Ostatnio oglądałem "Step Up - Taniec zmysłów", film z typową Amerykańską opowiastką choć przykuł moją uwagę, pewnie za sprawą ciekawych wygibasów jakie wykonywali tancerze, a fakt faktem lubię patrzeć na taniec nowoczesny :)

Z innych pozycji mogę polecić Epokę Lodowcową 2 - Odwilż. Nie jest to nowy tytuł ale może niektórzy o nim nie słyszeli :) Film ma wiele śmiesznych gagów i w końcu wiewiór ma większą rolę w filmie :) .

W kolejce na obejrzenie oczekują 'The Good Shepherd', 'The Wind That Shakes The Barley' oraz 'The Night Listener' :) .
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
Awatar użytkownika
Burton
Posty: 20
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:48
ID Steam:

Re: Dobry film

Post autor: Burton »

Jablka Adama - Dunski film (komedia) polecam, nie przepadam zbytnio za hollywoodem za to polecam Dunskie komedie ;)

pozdro.
B.
Awatar użytkownika
Mirage
Posty: 254
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 22:02
ID Steam:
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dobry film

Post autor: Mirage »

Co ostatnio jest na topie? Według mnie kapitalne "DejaVu" z Denzelem Washingtonem - polecam każdemu. Mam zamiar jeszcze zobaczyć ten "Krwawy Diament", który zbiera ostatnio całkiem niezłe recenzje.
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Dobry film

Post autor: Firefly »

Scanner Darkly - genialny jak wszystko Philipa Dicka
Silent Hill - nie takie nowe ale jedyny horror jaki mi sie podoba i moglbym ogladac wiecej niz raz.
Flyboys - dobry film o lotnikach Eskadry Lafayetta podczas IWS
Good Shepherd - calkiem przyzwoity film o poczatkach CIA.
Blood Diamond - tez dobry film przygodowo-wojenny o afrykanskich krwawych diamentach, najemnikach, lokalnych kacykach i magii diamentow :). Dobra rola DiCaprio.
Departed - amerykanska wersja filmu z Hong Kongu - Infernal Affairs. Oryginal byl moim zdaniem lepszy, ale warto samemu porownac.
Retired. Unavailable until further notice.
Awatar użytkownika
Norek
Posty: 58
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 15:24
ID Steam:
Numer GG: 3868374

Re: Dobry film

Post autor: Norek »

Epoka Lodowcowa 2 calkiem pozytywna - do obejrzenia z dziecmi/dziewczyna, a i samemu sie obsmiejemy dzieki inteligentnemu dowcipowi :)

Wczoraj obejrzalem The Devil Wears Prada - dobrze zrealizowana komedia z bardzo sympatyczna aktorka, jako szefowa interesu - Miranda. Polecam.


Moje male klasyki:
The Boondock Saints (Swieci z Bostonu)
Gone in 60 Seconds
Requiem for a Dream

More to come :)
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
8 Brygada Zmechanizowana
Semper Fidelis
Firefly
Posty: 744
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 21:23
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Dobry film

Post autor: Firefly »

Norek pisze: Requiem for a Dream

Filmy rodziny Aronofskich sa calkiem niezle, acz moim zdaniem najlepszy nadal pozostaje Pi, ktory jest w moim top ten wszechczasow :).
Retired. Unavailable until further notice.
Darkbudda
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2007, 11:12
ID Steam:

Re: Dobry film

Post autor: Darkbudda »

The Unit - serial o odziałach specjalnych (leci na bierząco,ostatnio 13 część była)
Awatar użytkownika
hryst
Posty: 297
Rejestracja: 16 listopada 2006, 10:04
ID Steam: hryst
ID gracza: 0
Lokalizacja: minsk
Kontakt:

Re: Dobry film

Post autor: hryst »

Night Watch (Nochnoy Dozor) i Day Watch (Dnevnoy Dozor)
9 kompania
Swołocz (Svolochi)
naprawde udane filmy wschodnich sąsiadów.
Do tego miniserial Lost room
Altariste tez warty 2godzin
a dla kobit ostatni The devil wears prada
You will be assimilated. Resistance is futile. :ofp
Intel [email protected]|Abit IP35|LCD DELL 20'|X2900XT 512MB|2x2GB RAM HyperX|SATA750GB|BR LG GBW-H10N|SB A.4|Sunbeam ST + 620-A12S|
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: Dobry film

Post autor: Forrestal »

9 Kompania - niezle choc niec przebawrwione, nieco mi to juz propaganda zalatuje.
BanDidas - SexiPistols - orpocz aktorek nic ciekawego, myslalem ze Penelope Cruz ma przyjemniejszy glos ;)
Chaos - Terioa Chaosu - wlasnie skonczylem, milo sie to ogladalo jednak gdzies to juz widzielismy, te historie sa podobne.
Band of Brother - Kompania Braci - wkoncu sie zmoglem i obejrzalem wszystko w kolejnosci i trzeba przyznac ze bardzo dobry miniserial wyszedl. Mamy krew, wybuchy i braterska wiez.
The Devil Wears Prada - Diabel ubiera sie u Prady - kobieta sie spodoba chociaz mi tez przypadl do gustu, dobra komedia nie-romantyczna.
Basic Instinct 2 - Nagi Instynkt 2 - "nastrojowy" jednak za razem nieco przesadzony, obejrzec mozna ale zachwytow nie wzbudzi.
Inside Man - Plan doskonaly - bardzo ciekawie zrealizowany kryminal z dorbymi rolami Clivea Owen'a i Denzela Washington'a
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gremdek
Posty: 261
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 16:53
ID Steam:

Re: Dobry film

Post autor: gremdek »

a oglądał ktoś the prestige?
cfog skończył się na kill'em all
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Dobry film

Post autor: Koval »

Mój kolega oglądał Prestiż i za jego oceną był to całkiem spoko film o ciekawej fabule. A jego zdanie co do filmów jest bardzo trafne, więc zaufałbym jego osądowi :P - jestem w trakcie ść... załatwiania tego filmu :D

Invincible - całkiem ciekawy film biograficzny o karierze Vinniego Papale'a - jakiegoś mega_kosmicznego gracza Philadelfia Eagles, który przyczynił się do sukcesów drużyny.
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co ślina na język...”