ArmA 2: Operation Arrowhead

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Forrestal
Posty: 1738
Rejestracja: 16 listopada 2006, 11:28
ID Steam:
Numer GG: 3201083
ID gracza: 2006531
Lokalizacja: 18°38' E - 50°12' N
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Forrestal »

DLC moze byc dobrym sposobem na piractwo, tylko ciekawe jak sobie BIS z tym poradzi - STEAM only?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: mant3z »

http://ztunnel.com/index.php/1010110A/9 ... 5809015984


Przez ztunnel bo w pracy siedzę ;)
BTW Luzaki z tych Takistańczyków :P
Mów mi milordzie łapserdaku!
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: 2M1R »

Forrestal pisze:DLC moze byc dobrym sposobem na piractwo, tylko ciekawe jak sobie BIS z tym poradzi - STEAM only?
Nie łudź się płatne dlc raczej powiększą grono piratów :twisted:
Tak nie lubię takiego modelu biznesowego i mam gdzieś ze wy mnie macie za oszołoma i marudę... ;)
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: SaS TrooP »

Acz jednak rynek tak działa, a ty raczej nic z tym nie zrobisz :P
Jak będziesz działał inaczej to cię zjedzą.
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: 2M1R »

Kto mnie zje i za co? Za to że oferuję lepsze warunki swoim klientom bez nazistowskich DRM które i tak są łamane a utrudniają życie legalnym użytkownikom (patrz drm od ubisoftu) i bez bezmyślnego gonienia za kasą i wydawania co miesiąc 2 słabych mapek za 15$?
eJay
Posty: 769
Rejestracja: 10 stycznia 2007, 18:31
ID Steam:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: eJay »

Człowieku jesteś OSZOŁOMEM (sam siebie tak nazwałeś a ja tylko przyklepuję). Ale po kolei:

Nie wiemy co mają zawierać DLC, więc dywagacje o mapkach za 15 dolarów można wsadzić między bajki. Nie zdziwię się jak wypuszczą coś konkretnego za rozsądną cenę. Popatrz sobie na liczbę DLC do Railworks KLIK - tam pojedyncze pociągi chodzą po 4-5 a nawet 12 Euro, a mimo to jest grupa zapaleńców która to kupuje i widocznie to się twórcom opłaca. Każda gra ze względu na żywotność ma różny model biznesowy. ArmA to długofalowy projekt (w przeciwieństwie do MW2, które za rok wyjdzie z mody na rzecz kolejnego CoDa) i BiS może spokojnie opracować strategię "zachęty", w przeciwieństwie do takiego Infinity Ward.
Nie łudź się płatne dlc raczej powiększą grono piratów
Rzadko które DLC można spiracić, bo to wymaga weryfikacji online (DLC mają często certyfikaty, które są uwierzytelniane poprzez oryginalny klucz). A Piraciki mogą sobie czekać nawet kilka miesięcy... Poza tym spiracona ArmA jest wyjątkowo wkurzającą grą (FADE).
Za to że oferuję lepsze warunki swoim klientom bez nazistowskich DRM które i tak są łamane a utrudniają życie legalnym użytkownikom (patrz drm od ubisoftu)
BiS usuwa DRM z każdym patchem, więc o co kaman? Gdyby rynek był w 100% uczciwy to by nie było żadnych zabezpieczeń.
Awatar użytkownika
mant3z
Posty: 968
Rejestracja: 23 stycznia 2007, 08:41
ID Steam:
ID gracza: 1111
Lokalizacja: Gandza
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: mant3z »

2M1R powiedz, kogo obchodzą twoje żałosne wypociny?
Marudzisz jakby cię rodzice wychowali na karnym jeżyku.
Nie masz newsa na temat OA? Nie potrafisz się cieszyć z dodatku tak jak inni? To tu www.sweetbrokacik.pl/ jest miejsce dla Ciebie.

Po cholerę w ogóle grasz w tą grę, czas już znaleźć sobie coś nowego...
Mów mi milordzie łapserdaku!
Awatar użytkownika
R@fi
Posty: 41
Rejestracja: 05 maja 2007, 15:41
ID Steam:
Numer GG: 1676779
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: R@fi »

No fajnie Mant3z odpisałeś ale jeżeli chodzi o http://www.sweetbrokacik.pl/ to przesadziłeś , 2M1R powodzenia na nowym forum ;)
ObrazekObrazek

Virtual Battle 1st campaign veteran.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
SaS TrooP
Posty: 1586
Rejestracja: 30 października 2008, 17:30
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Wodzisław Śl.
Kontakt:

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: SaS TrooP »

No niestety muszę się zgodzić z poprzednikami.
Chyba nie zauważasz czasem, że to nie BIs/twórcy sąźli, tylko ludzie, którzy zmuszają autorów do zabezpieczania produktów.

Pozatym BIS chały nie robi, choć widać, że potężnie się opieprzają w kwestii np. Edytora 3D. Przynajmniej dostaniemy nie najgorszy produkt. Acz rewolucji a la Resistance się nie doczekamy :(
Awatar użytkownika
GenerałKyrwa
Posty: 63
Rejestracja: 27 maja 2010, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Elektrozavodzk

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: GenerałKyrwa »

Wiadomo resistance jest tylko jeden :) . Ale arrowhead też tragicznie nie wygląda . Nie znaczy że jeśli bedą płatne DLC i SecuROM to gra bedzie do kiiituuu 8) . i tak każdy fan kupi :)
2M1R
Posty: 63
Rejestracja: 27 marca 2008, 16:46
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: 2M1R »

mant3z pisze:2M1R powiedz, kogo obchodzą twoje żałosne wypociny?
Marudzisz jakby cię rodzice wychowali na karnym jeżyku.
Nie masz newsa na temat OA? Nie potrafisz się cieszyć z dodatku tak jak inni? To tu http://www.sweetbrokacik.pl/ jest miejsce dla Ciebie.

Po cholerę w ogóle grasz w tą grę, czas już znaleźć sobie coś nowego...
A czy ja pisałem ze nie dam szansy dodatkowi?? Czekałem na niego tak jak większość na tym forum. Ale nazwa DLC mi się kojarzy z kiepskim sposobem na wyciąganie od fanów danej produkcji kasy.

Może jestem zbyt ostry w swych opiniach ale jako miłośnik Otwartego i Wolnego Oprogramowania i zwolennik wolności w informatyce jestem idealistycznie nastawiony i wszelkie metody kontroli i traktowania mnie jako potencjalnego złodzieja spotykają się z moim sprzeciwem.

Skoro już mają być płatne DLC to mam nadzieje ze nie będą wychodziły co 2 mieszące ale np co pół roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”