ArmA 2: Operation Arrowhead

Dyskusja ogólna, tryb singleplayer tylko o Arma2OA

Moderator: Inkwizytor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FOX-PL*
Posty: 548
Rejestracja: 29 marca 2009, 17:34
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Wrocław

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: FOX-PL* »

Tak na przyszłość ci co mają i nie mają kasy a kupują grę odczasu do czasu, warto było zamówić u Procika albo samemu sciągnąć pudelko za granicy, a nie płakać, że Lem dał ciała. Bo o tym wie dobrze każdy z nas i nie ma potrzeby tworzyć tysiące postów i opierdzielać Lem'a. Bo to nic nie da. Jeśli już to petycje do Bisowców o zmianie polskiego dystrybutora (tak na przyszłość). Ja sam osobiście skorzystałem usług Procika, koszt całkowity razem z podstawką wyniósł 170 zeta, może i nawet sporo ale cóż jak ostatnią grę kupiłem rok temu Arme II, to moglem sobie pozwolić. I nawet gdyby Bisowcy mieli wypuścić kolejna odsłonę Army napewno skorzystam z usług Procika, o ile nadal będzie prowadził tego typu interes. Żałuję tylko, że wersja angielska ma dostępne kilka języków, a polskiego brak. W sumie mnie to nie przeszkadza ale nowemu graczowi albo słabo znającemu angielski może stanowić problem ale niestety taki numer nam odwalili sąsiedzi.
Awatar użytkownika
Kristof
Posty: 81
Rejestracja: 26 marca 2008, 11:45
ID Steam:
Numer GG: 6186420
ID gracza: 2565124
Lokalizacja: Niemcy -Polska Białystok

Re: ARMA 2: Operation Arrowhead

Post autor: Kristof »

Musimy sie przyzwyczaic ze Polski wydawca zawsze jest o jakis czas do tylu z wydaniem wersij PL :zolta ale to standard i nie dziwi juz nikogo :no

Zamawianie przez net tez jest ok nawet wersij Angielskiej bo spolszczenie to zawsze porazka !
Denerwujace i z błedami :rant

Panowie liczy sie zabawa wiec siegajcie po Operation Arrowhead i do boju :violent

Obrazek
Obrazek



http://www.realclub.fora.pl/
Team Speak 3 adres; 85.236.109.28 port 10667 13PPL Hell-Fire Server
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arma2 Operation Arrowhead”