Error dotyczący addonów

Dodatki i modyfikacje Armed Assault - te bardziej, jak i te mniej oficjalne

Moderator: Inkwizytor

Sony144
Posty: 22
Rejestracja: 20 sierpnia 2008, 19:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Error dotyczący addonów

Post autor: Sony144 »

Witam. Na swoje pytanie nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi więc zakładam ten temat. Mój problem tkwi podczas uruchamiania addonów. Przykładowo, po wgraniu modyfikacji i zrobieniu skrótu na pulpicie, w grze wyskakuje mi Error typu [ No entry 'bin\config.bin/CfgModels.default'. ] Co mam zrobić? Jaki jest powód tego problemu?
Tenk
Posty: 243
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 20:58
ID Steam:
ID gracza: 4

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: Tenk »

Być może ten mod potrzebuje dodatkowo jakiegoś addonu lub innej modyfikacji uzupełniającej go. A jeżeli błąd nie przeszkadza w rozgrywce to nie widzę problemu.
Sony144
Posty: 22
Rejestracja: 20 sierpnia 2008, 19:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: Sony144 »

Mam nadzieje, że ktoś jeszcze odpisze na moje pytanie. Dodam tylko, że w serwisie z którego ściągałem addona pisało, że niepotrzebuje innych addonów.
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy to normalne, że po zainstalowaniu snajperki, jej scopemode jest baaardzo mały, i praktycznie nic nie przybliża ?

Niech ktoś jeszcze odpisze!!!!! Proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!111!!!!!!!!!!!!!.......>>>.>...>>......!!!!!!!!!!!!!!111!!11!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ufoman: Opanuj sie.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: Trance »

Przybliżenie jest ustalane przez addon-makera w configu addonu. Widocznie tak addon-maker chciał, zeby wygladalo przyblizenie, ewentualnie mozesz sam to zmienic w samym konfigu :)
Obrazek
Sony144
Posty: 22
Rejestracja: 20 sierpnia 2008, 19:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: Sony144 »

Ok. Tylko mógłbyś mi kolego powiedzieć, jaki plik otworzyć(czy chodzi o ten .pbo?), jakim programem to zrobić, i jak przykładowo to by wyglądało.
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: Trance »

No trzeba najpierw rozpakowac plik .pbo, jest taki programik cpbo musisz go poszukac, najlepiej na armedassault.info, zainstalowac, potem kliknac PPM na addon i wybrac tam rozpakuj pbo. Znalezc pliczek odpowiedzialny za konfig i znalezc w tym pliczku wpis odpowiedzialny za to przyblizenie. Ja sie niestety addonmakingiem nie zajmuje, wiec CI nie powiem dokładnie ktore to, ale moze na logike jakos bedzie mozna to wziasc :).
Obrazek
Sony144
Posty: 22
Rejestracja: 20 sierpnia 2008, 19:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: Sony144 »

Ok. Gdy daje extract pbo, pokazuje mi się bardzo długa lista plików .paa .cpp.bak .bak.p3d i wiele innych. Znalazłem jakiś Aimpoint\Scopering.paa ale gdy go wyciągnę to mam plik .paa i co dalej? Jak otworze go Notatnikiem to mam "coś", ale nic z tego nie mogę odczytać bo to jest bardziej plikplik a nie config :( :( :(
Sony144
Posty: 22
Rejestracja: 20 sierpnia 2008, 19:28
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: Sony144 »

Dobra, znalazłem inny plik o nazwie Config.cpp :D otworzyłem go i zmieniłem co chciałem zmienić. teraz chciałbym wgrać ten plik spowrotem. Jak to zrobić? Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 653
Rejestracja: 10 grudnia 2007, 15:08
ID Steam:
ID gracza: 1
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: Maćko »

PPM (prawy przycisk myszy) na rozpakowany folder tego addonu -> create pbo i robi się plik pbo, jak się zrobi to wrzucasz do folderu addons.
Obrazek
Obrazek

-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 [email protected] | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL14 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Awatar użytkownika
Trance
Posty: 1090
Rejestracja: 20 maja 2007, 19:06
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: Trance »

No i jeżeli bedziesz chciał zagrac przez siec z tym poprawionym addonem to nie zapomnij, że to jest już inny addon i osoby chcące zagrac musza go pobrac rowniez ;)
Obrazek
PPSB
Posty: 20
Rejestracja: 21 czerwca 2009, 09:35
ID Steam:
ID gracza: 0

Re: Error dotyczący addonów

Post autor: PPSB »

Również mam błąd z addonem...pobrałem Klurs Island wszystko chodzi w porządku a gdy tylko jestem bliżej zabudowań to gra mi się wyłącza i wyskakuję błąd cytuję:

Cannot create system memory surface 1555,768x768(size 1572864 B)
Error code 8876086c

Wie ktoś co może być powodem tego errora?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Addony - tworzenie oraz modyfikacja gry”