Specjalna ranga - Weteran

Masz uwagę, propozycje odnośnie forum? Wyraź to tutaj.
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: Robi »

Koval pisze: ...narazie nie ma wśród nas weteranów tejże gry :)

Koval... to nie tak.
Ja np. myślę, że powinno się traktować OFP, jak swego rodzaju "kampanię". AA również, bo przecież po AA ma wyjść "Game2" (czcze marzenia, ale marzenia :mrgreen: )
I można dostać order za uczestniczenie w Kampanii operacjoflaszpouintowskiej, następnie za Kampanię armedassautowską... itd. Dokładnie jak weteran w armii.
Nie mów też o tej grze jak o całkiem innej sprawie, bo tak nie jest. Wszyscy czekaliśmy na AA, jako kontynuację OFP.
To tak jak by mówić, że FIFA2002 to co innego niż FIFA2007... ;)
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
Cleric
Posty: 272
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 16:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: Libria
Kontakt:

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: Cleric »

Robi chyba jesteś zastary aby mieć kompleksy że nie będziesz mieć takiej rangi :)
Zawsze możesz sobie dopisać indywidualnie co chcesz - bo odgórny podział jest bezsensu - po co kultywować jakąś "falę"
BTW - AA z OFP dużo łączy ale są też znaczne różnice - czyli to nie to samo 8)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Koval
Posty: 378
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:59
ID Steam:
Numer GG: 5246848
ID gracza: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: Koval »

Gdyby istniało stare forum flashpoint.pl to sens tej rangi byłby zachowany.
Z chwilą powstania tego forum sens rangi 'weteran' poniekąd ginie i moim zdaniem wskrzeszanie jej 'na siłę' mija się z celem.
ASUS K72J
i3 M350 2.27Ghz | 4GB RAM
Radeon Mobility HD5150
Awatar użytkownika
Przezdzieblo
Posty: 50
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:47
ID Steam:

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: Przezdzieblo »

Póki forum skupia graczy lub byłych graczy OFP, sens wprowadzania takich wyróżnień wydaje się niewielki. Przeciwnie, może to zrazić nowych graczy (ArmY) - bo w takich, jak mniemam, forum celuje.

Ważniejsze dla forum wydaje się w tej chwili po prostu "ruszenie". Czyli trzeba interesujących i poczytnych wątków poruszających tematy nowej gry, odpowiadających na pytania graczy. Niegłupim byłoby wykorzystanie kilku "samograjów" podobnych do tych istniejących choćby na flashpoint.pl, np. "błędy w ArmA", dyskusje o addonach, FAQ MPlayera czy Edytora itp.
Friendly fire is NOT friendly...

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Cloperflake
Posty: 9
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 23:15
ID Steam:

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: Cloperflake »

Wy ciagle tak na powaznie, przeciez to glupie. Zreszta kto mialby to okreslac, znajac ludzi kazdy zaraz by tworzyl jakies historyjki od kiedy to on nie gra.
Pamietam poczatki niektorych tu sie wypowiadajacych i wydaje mi sie ze sa ciagle newbie.
Awatar użytkownika
Haron
Posty: 3
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 22:42
ID Steam:

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: Haron »

dajcie spokój z weteranami :/

zaczynamy od zera (Operation Flashpoint można potraktować jako szkolenie rekrutów :P ) :)
itan
Posty: 338
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 13:17
ID Steam:
Numer GG: 9190911
ID gracza: 596484
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: itan »

Znaczek, który ma Przezdziebło w sygnaturze można potraktować jako status weteranaObrazek
Obrazek... "zamknieta koteria ze zidiociałymi członkami"
Awatar użytkownika
ufoman
Posty: 1184
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 19:48
ID Steam:
ID gracza: 40452
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: ufoman »

Ten znaczek jest juz dobrym pomyslem, takie "nieoficjalne" zaznaczenie, ze mialo sie udzial w historii OFP.
Awatar użytkownika
Przezdzieblo
Posty: 50
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 20:47
ID Steam:

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: Przezdzieblo »

Ehem. To znaczek flashpoint.pl... byłaby to pewna nadinterpretacja. Pozostanę przy patce gromowej.
Friendly fire is NOT friendly...

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 300
Rejestracja: 11 grudnia 2006, 20:27
ID Steam:
ID gracza: 0
Lokalizacja: [52°39'E - 19°03'N] - Włocławek
Kontakt:

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: Robi »

Przezdzieblo pisze: Przeciwnie, może to zrazić nowych graczy (ArmY) - bo w takich, jak mniemam, forum celuje.

Ja to odbieram inaczej.
Rozdawanie jakiegokolwiek honoru na prawo i lewo jest rzeczywiście bez sensu i z pewnością wpłynęłoby na niskie morale nowych userów. Każdy stary kumpel by to miał, a nowy user pytał by się "dlaczego nie ja?" Tutaj zgadzam się w Tobą w zupełności, że taki sposób rozdawania honorów (bez względu na to jakich - każdych) jest zły.
Weź jednak pod uwagę inną stronę medalu.
Czy wyróżnienie kogoś za jego poświęcenie się sprawie (w tym przypadku OFP) jest czymś złym?
Czy to nie stawia jakieś poprzeczki, będącej oczywiście w zasięgu ręki każdego z graczy/userów, mobilizując ich jednocześnie do pracy w celu zdobycia tego szlachetnego lauru?

Jednocześnie zastrzegam, że:
1. Nie każdy kto pierwszy grał w OFP jest weteranem!
2. Nie każdy kto pierwszy zarejestrował się na forum jest weteranem!

Weteranem według mnie jest ten, kto w jakiś sposób przysłużył się sprawie, bądź był aktywny podczas rozgrywek przez większość czasu istnienia OFP. Weteranem OFP można zostać nawet za 5 lat, będąc aktywnym i służąc sprawie gry OFP.
Mam nadzieję, że wiesz o czym mówię. :)

To miałoby być coś do czego każdy by dążył i chciał mieć, oczywiście poprzez swój wkład w scenę, a nie poprzez układy.
itan pisze: Znaczek, który ma Przezdziebło w sygnaturze można potraktować jako status weteranaObrazek

fakt... ten pomysł mi się podoba
Tak dla zasady: Zawsze po niewłaściwej stronie!
Awatar użytkownika
Norek
Posty: 58
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 15:24
ID Steam:
Numer GG: 3868374

Re: Specjalna ranga - Weteran

Post autor: Norek »

Swojego podpisu bynajmniej nie traktuje jako odznaczenie weterana... kopia ze starego forum :]

Jakie podejscie do tematu maja moderatorzy?
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
8 Brygada Zmechanizowana
Semper Fidelis
Zablokowany

Wróć do „Propozycje i uwagi”